Ural – Samara 1:1 (kon.)
FK Ural
1:1 (1:1)
FK Křídla Sovětů Samara
Pátek 02.10.2015, 16:00 • Centralnyj Stadion, Jekatěrinburg. Kapacita: 27,500 diváků. • Ruská Premier Liga • 11. kolo

Utkání FK Ural – FK Křídla Sovětů Samara vítěze nepoznalo, zápas dvou tabulkově sousedících celků skončil remízou 1:1. Utkání bylo poměrně vyrovnané a střelecké pokusy byly k vidění na obou stranách. O všem podstatném rozhodl první poločas, ve kterém padly obě branky. Ačkoliv se fotbalisté domácího celku v závěru zápasu snažili o vstřelení vedoucího gólu, defenziva Samary odolala a její hráči si z Jekatěrinburgu odvážejí bod. (18:00:31)

90+4

90+3
    Po nedovoleném zákroku zahrávali domácí přímý volný kop, ale centr Aceveda byl odvrácen do bezpečí.

90+2
    Žlutou kartu za faul dostává Alexej Poměrko (FK Křídla Sovětů Samara).

90+1
    Domácí fotbalisté drží míč ve své moci, defenziva Samary však brání velmi pozorně.

90
    Tři. Přesně tolik minut nastavil nad rámec řádné hrací doby arbitr Levnikov.

89
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Alan Čočijev, na závěrečné minutky naskakuje do hry Berat Sadik.

88
    Pomalu, ale jistě se blíží konec utkání. Domácí se zatím marně snaží vytvořit si střeleckou příležitost.

87
    Na středové čáře došlo k zákroku proti pravidlům, přímý volný kop rozehrál krátkou přihrávkou Acevedo.

86
    Gólmanovi Samary se na jedné z kopaček rozvázala tkanička, a tak mu Koncedalov přispěchal na pomoc. Hra je pochopitelně přerušena.

84
    Gabulov vymyslel chytou přihrávku do šestnáctky, ale útočícímu hráči zkopmlikoval zpracování dobrým obranným zákrokem Kulakov.

82
    Poslední střídání v týmu FK Ural: hřiště opouští Spartak Gognijev, přichází Denis Dorožkin.

82
    Domácí získali možnost zahrání standardní situace, centrovaný míč však vyboxoval gólman Konjuchov.

81
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: z hrací plochy pomalu odchází Milan Rodić, vystřídá ho Alexej Koncedalov.

79
    Posléze se ale rovněž proti pravidlům provinili právě hosté a míč tak směřuje opět na kopačky fotbalistů Uralu.

78
    Uprostřed hřiště došlo k nedovolenému zákroku, faulovaným hráčembyl hostující Drahun.

77
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Artem Fidler, místo něhož na trávník nastupuje Roman Jemeljanov.