Most – Sudoměřice 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Letohrad 2:4 (kon.) | Kovo Praha – Karviná 5:4 (2:0 po s.s.)

43:58
    Letohrad právě vstřelil branku! Ondřej LUX skóruje ve vlastním oslabení, osamocen unikl všem na hřišti a tváří tvář Dvořáčkovi tento souboj vyhrává.

43:36
    A Letohrad opět hrozí při svém oslabení. Dva letohradští útočníci se dostali do úniku.

42:43
    Vyloučen Furik (LET) na 2 minuty za držení hole.

39:42
    Hradečtí jsou od začátku poslední třetiny jako opaření. Zato Letohrad je po vstřelené brance na koni a nebezpečně hrozí.

37:36
    Letohrad právě vstřelil branku! Ve stejném čase, kdy byl vypuštěn čtvrtý hráč na hřiště, dostal se Ondřej LUX do samostatného úniku. Dvořáček proti němu vyrazil, ale balonek se prokutálel pod jeho tělem a došoural se až do brány.

37:36
    Letohrad ve čtyřech.

35:48
    Vyloučen Urban (LET) 2 minuty za krosček. Hradec si zahraje dvounásobnou početní výhodu.

35:36
    Vyloučen Košťál (LET) na 2 minuty za krosček.

34:23
    Hradečtí to svému golmanovi moc neulehčují a komplikují si život prohranými buly, po kterých letohradčtí nebezpečně vystřelují na bránu.

33:04
    Daniel Černý si vytvořil moc hezkou šanci, na jejím konci se mu však nepodařilo usměrnit balonek do zcela odkryté branky.

31:09
    Letohrad právě vstřelil branku! Letohrad vstoupil do třetí třetiny jako jiný tým a zanedlouho dokázal zužitkovat své šance. Jan Lux přihrával KOŠŤÁLOVI, který umístil balonek za Dvořáčkova záda.

30:30
    Hrubý ztratil balonek na modré a poté, co se ho Halbrštát zmocnil, byla z toho nebezpečná situace, se kterou si Dvořáček dokázal poradit.

30:01

30:00

29:54

28:34
    Hosté se usadili v útočném pásmu, než vymysleli nějakou útočnou akci, podařilo se domácím vyhodit.

27:54
    Vyloučen Pekárek (HKR) na 2minuty za hákování.

24:59
    A za Dvořáčkem už to opět zvoní, tentokrát balonek trefil břevno.

Tereza Möhwaldová

Branky a nahrávky: 4. Rail, 25. Šimek (Černý) – 4. Jan (O.), 32. Košťál (J.), 38. O., 44. O.

HBC Hradec Králové 1988: Dvořáček- Brádler, Sádovský, Černý, Hrubý (C), Pekárek, Hora T.,Fišer, Štefka, Kubát, Rytíř O., Ježek, Šimek, Černý, Marušinec, Rail, Horáček, Pazourek
    SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Novák)- Krejsa, Urban, Forman, Hejtmánek, Sláma, Grund, Protzner, Halbrštát, Cvejn, košťál, Furik, Šprincl, Lux J., Lux O., Škabraha, Berka

Rozhodčí: Havelka, Záhora