Třebíč – HC Boskovice 14:0 (kon.) | PZ Kladno – Kobra 2:5 (kon.) | Letňany – Most 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Krkonoše 5:2 (kon.) | Klášterec nO – Hvězda Praha 12:4 (kon.) | V.Popovice – Jindř. Hradec 5:2 (kon.)
Litoměřice – Karlovy Vary B 2:6 (kon.) | Havířov – SK Karviná 13:4 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 1:6 (kon.)
Ústí n/L – Klatovy 5:2 (kon.) | Tábor – Kolín 3:4 (kon.) | Opava – Poruba 2:5 (kon.)
Písek – Chrudim 8:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:2 (0:2, 1:0, 4:0)
HC Klatovy
Neděle 04.10.2015, 15:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Liga juniorů • 3. kolo

Konec zápasu. (17:02:23)

58:50
    Huckovu střelu od modré chytá Zeman do lapačky.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:53

55:40
    Ofsajd Slovanu.

54:53
    Vyloučen Petr Michajličenko (UNL) na dvě minuty za držení protihráče.

53:18
    Domácí nepolevují z tempa a Zeman musí být stále ve střehu.

51:20
    Zakázané uvolnění domácích.

50:30
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí opět skórují! ROMAN NAVARRA dostal přihrávku těsně před bránu hostí, kde neváhal a puk protlačil až za brankovou čáru. Asistence: Ondřej Kopta.

47:16
    Domácí jsou nenasytní a vedou již o dva góly. Navarra přihrál z pravého kruhu na MARKA MACKA, který z otočky prostřelil gólmana Klatov. Asistence: Roman Navarra.

45:12
    Ihned se domácí dostávají poprvé do vedení! PETR MICHAJLIČENKO se napřáhl na levém kruhu a vypálil křížnou střelu do pravého horního růžku brány hostí. Asistence: Bořek Ozom, Matěj Drha.

44:35
    Domácí vyrovnávají na 2:2! Prvním dorážejícím byl Navarra, ale Zemana nepřekonal. Za jeho záda dopravil puk až MAREK MACEK druhou dorážkou. Asistence: Roman Navarra, Jan Trončinský.

42:54
    Domácí stále kombinují v útočném pásmu ale na bránu nestřílejí.

41:48
    Martin Kosnar (KLT) vyloučen na dvě minuty za hákování plus dvě minuty za napadení.

41:40

40:01

40:00

39:40
    Vyloučen Jan Trončinský (UNL) na dvě minuty za držení protihráče.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 36. Ozom (Amirov), 45. Macek (Navarra, Trončinský), 46. Michajličenko (Ozom, Drha), 48. Macek (Navarra), 51. Navarra (Kopta) – 8. Hajšman (Jakubec), 10. Michel (Kosnar)

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Trončinský, Loukota, Procházka, Hucek, Zdvořáček, Michajličenko, Macek, Ozom, Janák, Amirov, Patzelt, Drha, Koval, Řídel, Navarra, Kopta
    HC Klatovy: Zeman (Lavička) – Nejdl, Šimůnek, Kučera, Šmíd, Michel, Jřebík, Kosnar M., Kosnar V., Pech, Nekola, Reiniger, Martykán, Jakubec, Hajšman

Rozhodčí: Wagner – Ševic, Votrubec