Kladno – Most 2:3 (kon.) | Třinec – Sudoměřice 4:2 (kon.) | Karviná – Letohrad 4:2 (kon.)
Pardubice – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Plzeň – Kovo Praha 7:1 (kon.) | Kert Park Praha – Ústí n/L 1:2 (kon.)
HC Kert Park Praha
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Elba DDM Ústí nad Labem
Sobota 10.10.2015, 17:00 • Praha - Lužiny • CROSSDOCK Extraliga • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Zdravím všechny fanoušky hokejbalu. CCM Extraliga hokejbalu má na svém programu 7.kolo, ve kterém na svém hřišti přivítá HC Kert Park Praha hostující mužstvo Elba DDM Ústí nad Labem.

Pražský tým se momentálně nachází na 3. místě extraligové tabulky za týmy Kladna a Plzně. Poslední dva zápasy však Kert Park prohrál a to venku s Pardubicemi v poměru 4:1 a v minulém kole doma podlehl Kladnu těsně 1:2. Tým Kert Parku táhnou skvělými výkony kapitán Martin Kruček a Tomáš Wróbel, kteří shodně zaznamenali 6 gólů. Kruček k tomu navíc přidal i 5 asistencí a vládne kanadskému bodování celé soutěže.

Ústečtí mají zatím odehrány pouze 4 zápasy, ve kterých dvakrát vyhráli a dvakrát prohráli. To je aktuálně řadí na 9. místo extraligové tabulky. Ústí svými výkony táhne především Roland Baxa se 3 vstřelenými góly a trio Kváš, Horáček a Pilař, kteří shodně zaznamenali 1 gól a 2 asistence.

Vzájemné zápasy
    V loňské sezóně nejdříve vyhrál Kert Park na svém hřišti těsně 5:4 a poté prohrál na hřišti Ústí jasně 4:1.

00:01

HC Kert Park Praha: Sup (Mikl) – Nýdl, Pospíšil, Skalník, Bošák – Topolánek, Wróbel, Kruček M., Kuna, Kovář, Řebík, Fejfar, Kruček J., Häusler

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Brhel) – Růžička, Kváš, Jirkovský, Zákon – Štěpánek, Bím, Langthaler, Horáček, Sedláček, Hubenš, Vinš, Pilař, Poláček, Baxa

Rozhodčí: Šalo, Sládek.

00:34
    Domácí začali tlakem. Wróbel prověřil brankáře hostů Bandu.

01:36
    Hosté se poprvé dostali do útočného pásma.Nic z toho nebylo.

02:27
    Ústí vyhazuje míček mimo hřiště.

Ústí vyhazuje na zakázané uvolnění.

03:08
    M.Kruček se tlačil do šance, ale obrana hostů ho zastavila.

03:59
    Wróbel střílel na Brandu, ten udržel čisté konto.

04:15
    První střela hostí, Sup má první zákrok.

04:38
    Domácí J. Kruček vyloučen za podražení. 2 minuty

04:55
    Ústecký Hubený nebezpečně vystřelil na bránu, ale minul.

05:21
    Útočný faul. 2 minuty si odsedí Bím za Hrubost. Hra 4 na 4.

06:30
    Domácí jsou v plném počtu

07:23
    Hra v plném počtu.

08:05
    Domácí mají více ze hry, střel na na bránu však mnoho není.

08:42
    Brankář domácích Sup zastavuje průnik hostů. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

09:20
    Wróbel nahrával Topolánkovi do šance, Banda však šanci pokryl.

09:43
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se bude po levici Supa.

10:16
    Pospíšil vystřelil těsně nad bránu, brankář hostí neměl žádný problém.

10:43
    Kuna vystřelil vedle, balónek se však odrazil na bránu, proto raději situaci uklidňuje Banda.

11:41
    Aktivní Wróbel se snažil projít do šance přes 2 obránce, ti ho však čistě odstavili od balónku.

12:41
    Z tlaku domácích vznikl závar před Bandou, ze kterého však gól nepadl.

14:03
    Hostující Bím nebezpečně vystřelil na Supa, ten však s přehledem vyrazil do rohu.

14:50
    Kuna nebezpečně vystřelil na Bandu. Gól však nepadl.

15:00

Sledujeme aktivní hokejbal s převahou domácího Kert Parku. Moc šancí jsme však neviděli. 2. třetina začne asi v 17:32.

Střely na bránu: 11:5.

15:01

00:18
    Hosté začali aktivněji.

00:45
    Wróbel pronikl sám před brankáře, Banda vytáhl pěkný zákrok.

01:17
    Hosté dostali domácí pod tlak, ze kterého vznikl závar před brankou, který však domácí Kert Park ubránil.

02:20
    Häusler nahrával Řebíkovi do šance, Banda chytil.

03:02
    Zakázané uvolnění hostů.

03:05
    Pospíšil vystřelil od modré, Banda však balónek viděl a bez problémů ho chytil.

03:25
    Kuna zpoza brány opět prověřil brankáře hostí. Bnada drží čisté konto.

04:20
    J.Kruček s Fejfarem šli ve dvou na jednoho obránce hostí, ale Kruček však špatně přihrál.

04:56
    Drobné konflikty mezi hráči na hřišti. Rozhodčí nevylučují.

05:17
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

Jan Lanthaler přihrál před bránu na KARLA PILAŘE, který překonal Supa. Asistence: Jan Langthaler.

06:23
    Domácí zatlačili soupeře do jejich pásma, žádná šance z toho však nebyla.

06:38
    Hostující Bím nebezpečně střílel na domácího brankáře, ten se zákrokem neměl problém.

07:17
    Další zakázané uvolnění hostů.

07:30
    Wróbel šel sám na bránu, střelou z mezikruží však Bandu nepřekvapil.

08:16
    Topolánek s M.Kručkem šli sami na bránu, přihrávka se však nepovedla a akce skončila postavením útočícího hráče v brankovišti.

08:41
    J.Kruček střílel vedle brány, Banda balónek raději podržel.

08:55
    Kuna vyslal krásnou prudkou střelu na hostujícího brankáře, ten neměl zakrytý výhled a balonek vyrazil mimo hřiště.

09:20

09:42
    M.Kruček nastřelil od modré břevno.

10:48
    Přihrávka rukou domácích. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

10:56
    Fejfar prošel kolem obránce a v tutové šanci neproměnil ani dorážku do prázdné brány. Banda si připsla výborný výkon.

12:13
    Vyloučený hráč domácích Pospíšil za sekání a hráč hostů Bíma za vražení hráče na hrazení. Hraje se 4 na 4.

12:56
    M. Kruček unikl po levé straně a z vrcholu kruhů vystřelil na Bandu. Ten míček podržel.

13:42
    Zakázané uvolnění domácích po ojedinělé šanci hostů.

13:50
    Hostující Růžička prověřil Supa. Ten neměl žádný problém.

14:50
    Langthaler z dálky vystřelil na Supa.

30:00

I v druhé třetině byli mnohem aktivnější domácí, gól však vstřelil hostující Pilař. Další třetina začne asi v 18:09.

Střely po druhé třetině: 16:10.

30:01

00:14
    Hostující začali aktivněji, Sup má první zákrok.

00:40
    Topolánek nahrával Wróbelovy do šance, hosté odvrátili a vzápětí střílel od modré M.Kruček.

01:20
    Hostující Horáček střílel na Supa, ten neměl problém.

03:25

04:12
    Dvakrát vystřelil bekhendem J.Kruček na Bandu,ale ani tentokrát ho nepřekonal.

05:17
    Domácím dochází čas na vyrovnání, proto tlačí Ústí v jejich pásmu. Ústí brání a čeká na brejky.

06:07
    Posunutá brána hostů. Vhazovat se bude po pravici brankáře Bandy.

06:56
    Vyloučen hráč hostů Štěpánek za sekání na 2 minuty. Kert Park hraje druhou přesilovku.

07:50
    Velká bitka obou týmů za hostující bránou po střele Nýdla a zákroku Bandy. Bude vylučovat.

7:55
    Vyloučen hráč domácích Topolánek 2+4 minuty za sekání a hrubost a hráč hostů Kvaš za hrubost 4 minuty. Trest odpykává J.Kruček.

08:34
    Vyloučen domácí hráč Skalník za držení na 2 minuty.

08:57
    Štěpánek se vrací do hry. Hraje se 5 na 3.

09:23

Jan Langthaler přihrál přes brankoviště na MARTIN HORÁČEK, který dával do prázdné. Asistence: Jan Langthaler a Jan Štěpánek

10:14
    Kert Park právě vstřelil branku!

Martin Kruček přihrával mezi kruhy na TOMÁŠE WRÓBELA, který prostřelil Bandu. Asistence: Martin Kruček.

11:54

12:20
    Další zakázané uvolnění hostů. Topolánek a Kvaš se vrací do hry.

12:22
    Hostující Ústí je pod tlakem a uvolňuje se jen za cenu zakázaného uvolnění.

13:00
    Banda přerušuje hru po závaru před svou brankou.

13:30
    Další zakázané uvolnění hostů. Kert Park stále kombinuje v útočné třetině,ale příliš nestřílí.

14:00
    Vyloučen hráč hostí Bím za hákování. Domácí si berou time out.

14:00
    Domácí hrají v šesti.

14:26
    Hra přerušeno kvůli hře vysokou holí.

Zápas skončil. Domácí Kert Park byl aktivnější a měl víc ze hry, ale přesto prohrál, i po velkém závěrečném tlaku, na domácím hřišti s Ústím nad Labem 1:2.

Přeji Vám příjemný zbytek víkendu a při dalším hokejbalovém zápase na viděnou. (18:45:06)

Petr Jadrný

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Wróbel (M.Kruček) – 6. Pilař (Langthaler), 10. Horáček (Langthaler, Štěpánek)

Rozhodčí: Šalo, Sládek