Nasan Brno – VŠB-TU Ostrava 5:3 (kon.)
Nasan Okruh Brno
5:3 (2:1)
VSK VŠB-TU Ostrava
Sobota 10.10.2015, 19:15 • Sportovní hala Brno-Bohunice • 2. Futsal liga východ • 2. kolo

Nasan vítězí na domácí půdě 5:3 hlavně zásluhou Svobody, který si dnes připsal hattrick. Ode mne je to vše, já se s Vámi loučím a napočtenou příště. (20:41:06)

40
    Výsledek se ještě osm vteřin před koncem snažil pojistit Hoffmann, je ale už rozhodnuto. Nasan dnes bere všechny tři body.

40
    Nasan má ještě v poslední půlminutě utkání k dispozici rohový kop.

39
    Nasan Brno právě vstřelil branku!
    Tak teď to PETR SVOBODA provedl opravdu zkušeně! V situaci sám proti Poláškovi udělal kličku, kterou poslal posledního bránícího hráče Ostravy na druhou stranu, a v pohodě zakončil do prázdné branky. Je tedy rozhodnuto.

39
    Probíhají poslední dvě minuty zápasu a dvě nebezpečné rány teď musel likvidovat Černý.

38
    Ostrava má teď poměrně tlak, je to i díky pěti hráčům v poli.

38
    Polášek natrefuje taky tyč, tentokrát levou!

38
    Ostrava opět bez Pospíšila v brance.

37
    Následná dělovka Jašy neznamenala vůbec ohrožení branky.

37
    Střela Trčky končí na pravé tyči!

36
    Přímý kop pro Nasan končí pár stop od levé tyče Pospíšilovy branky.

36
    Dramatické utkání plné přerušení, jedno si vyžádal také trenér domácích. Time-out.

35
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Krásnou střelou po zemi se z dobrých deseti metrů prosazuje také kapitán hostů – JAN MANĎÁK. Na drama je tedy zaděláno!

35
    Míč z kopaček Nasanu míjí Ostravskou branku jen o milimetry!

34
    Opravdu rychlá reakce Ostravy jen dokazuje, v jakém tempu se hraje druhý poločas. Po hbité asistenci se střelou po zemi prosazuje DAVID POLÁŠEK.

33
    Risk bez brankáře se v tomto případě opravdu nevyplatil, střelou přes celé hřiště se prosazuje PETR SVOBODA!

32
    Po poměrně dlouhé době je ale zpět v brance, Nasan dokázal vytlačit hráče s míčem do autu, a Ostrava je tedy opět kompletní.

32
    Hosté riskují bez brankáře, uvidíme, zda se vyplatí.

Ondřej Smejkal

Hledáme zpravodaje pro tým VSK VŠB-TU Ostrava. Více informací zde.

Branky: 1. Kramouš (Rampula), 16. Svoboda (Černý), 24. Krejsa (Kramoliš), 33. Svoboda, 39. Svoboda – 6. Manďák (Křemňěň), 34. Polášek (Křemňěň), 35. Manďák

Nasan Okruh Brno: Černý – Rampula, Hoffmann, Kramoliš, Jaša, Svoboda, Trčka, Janeček, Krejsa, Nesvadba.
    VSK VŠB-TU Ostrava: Pospíšil – Muška, Manďák, Kulnar, Křemňěň, Janita, Kotrla, Kapsa, Polášek

Rozhodčí: Kabeláč – Čep