Dukla – Frýdek-M. 29:20 (kon.) | Lovosice – Zlín 25:23 (kon.) | Zubří – Královo Pole 29:28 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
25:23 (11:11)
Handball PSG Zlín
Sobota 10.10.2015, 17:00 • SH Chemik, Lovosice 6. kolo • Chance Extraliga mužů

To je ode mne pro dnešek z lovosické haly Chemik s konstatováním výhry Lovosic vše. Dnes jsme mohli vidět velmi vyrovnané utkání až do závěru druhého poločasu. Lovosicím se dnes nedařilo proměňovat šance, čehož Zlín využíval a těžil z rychlých protiútoků. Nicméně dva body zůstávají v Lovosicích za výhru 25:23. Přeji krásný zbytek sobotního večera a budu se na Vás těšit u dalšího textového, nejen házenkářského onlajnu, na počtenou. (19:01:15)

Komentář domácího trenéra Vladimíra Šumy: "Tak samozřejmě dobré dva body, dnešní hra tomu neodpovídala ale za dva body jsme šťastný. Bylo to psychologicky velmi těžký utkání, před zápasem jsme věděli, že Zlín je momentálně na poslední příčce tabulky, čehož jsem se trochu obával. Myslím si, že kluci vstoupili do utkání dobře, vítězství v patnácté minutě o pět branek, potom jsme neproměnili vyložené šance a v posledních deseti minutách první poločasu jsme nevstřelili branku, což svědčilo o nerozhodném stavu. Potom ten zápas byl takový ze strany na stranu. Nebylo to z naší strany dobré utkání, spousta neproměněných střel. Dnes byla naše slabina v brankářích, kteří nedokázala navázat na výkony z předešlých utkání, ale jak jsem říkal, jsem strašně rád za dva body."

Komentář hostujícího trenéra Jiřího Mičoly: "Myslím si, že jsme odehráli velice dobré utkání. Domácí se ze začátku dostali do zápasu, vytvořili si mírný náskok a trošku nás potom podcenili. To nám celkem nahrálo, my jsme se na ně ve druhém poločasu dotáhli, dokonce dostali jeden okamžik i do vedení, ale jejich hráčské zkušenosti znamenali hodně, plus tři hráči v oslabení a některé individuality rozhodli utkání."