Štěchovice – Jirny 1:1 (6:5 po pen.) | Union 2013 – Žižkov 2:1 (kon.) | Čáslav – Kolín 1:0 (kon.)
Zápy – Most 1:0 (kon.) | Benešov – Táborsko akademie 1:1 (4:2 po pen.) | Benátky n/J – Domažlice 2:1 (kon.)
Union 2013
2:1 (0:0)
FK Viktoria Žižkov
Neděle 11.10.2015, 16:00 • Městský fotbalový stadion Nový Bydžov • Česká fotbalová liga • 10. kolo

Utkání nakonec končí vítězstvím Unionu 2:1, si připisuje do tabulky důležité tři body. Trápení Žižkova ve třetí lize pokračuje. Příjemný zbytek nedělního večera přeje Petr Dejnožka. (18:19:38)

90+2

90+1
    Tak to je hodně špatný závěr utkání ze strany Žižkova! Josef Bazal je druhým hostujícím hráčem, který dostává červenou kartu!

90+1
    Union 2013 právě vstřelil branku!
    Obrovská radost na stadionu! Domácí v nastavení strhávají vítězství na svoji stranu poté, co se prosadil ERIC KWAME ADJEI – 2:1!

90
    Tak to je ostrý závěr dnešního střetnutí! Michal Macháček neudržel nervy na uzdě a dnes jako první vyzkouší, jestli ve sprchách teče teplá!

87
    Brankář Braunejs poslal míč do hry výkopem, rázem si ho ale zopakuje.

85
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Hosté přece jen srovnávají účet dnešního střetnutí, pět minut před koncem řádné hrací doby se prosadil MICHAL MACHÁČEK – 1:1!

85
    Stále se míč toulá okolo šestnáctky Viktorie, daleko od svatyně Filipa Nguyena.

83
    Zdá se, že domácí mají utkání pevně ve svých rukou a nepřipouští žádný možný zvrat. O to víc musí Žižkovské mrzet řada nevyužitých šancí z prvního poločasu.

81
    Centr z pravé strany odvrátil hostující Křeček pouze na další rohový kop Unionu.

80
    Střídání v týmu Union 2013: ze hřiště odchází Ondřej Janouch, přichází Jiří Macháček.

77
    Rohový kop domácího Unionu nic nebezpečného nepřinesl, na tahu jsou pro změnu hráči Žižkova.

75
    Střídání v týmu Union 2013: ze hřiště odchází Viktor Šimeček, přichází Petr Motyčka.

74
    Žlutou kartu dostává Zdeněk Volek (FK Viktoria Žižkov).

73
    Snad již desátý dnešní ofsajd v podání hostujícího týmu, postup dva na nikoho je pochopitelně ukončen.

71
    Domácí drží míč a kombinují na útočné polovině.

70
    Do konce zápasu schází nějakých dvacet minut, domácí drží těsné vedení, které je, po výkonu ve druhé půli, zasloužené.