Benátky n/J – Motor ČB 5:0 (kont.) | Třebíč – Ústí n/L 3:5 (kon.) | Most – Litoměřice 2:3 (kon.)
Jihlava – Havířov 2:0 (kon.) | Prostějov – Kladno 1:4 (kon.) | Slavia – Přerov 2:1 (kon.)
Kadaň – Šumperk 4:3 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:5 (2:3, 0:0, 1:2)
HC Slovan Ústí nad Labem
Pondělí 12.10.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 13. kolo

Zápas je za námi. Poslední třetina nám nabídla ještě poměrně drama, kdy to sice zpočtáku vypadalo, že hosté si dokráčí v poklidu pro výhru, ale díky Matěji Pekrovi, mohli domácí pomýšlet na vyrovnání až do úplného závěru. Při závěreční hře bez brankáře však již domácí skórovat nedokázali a naopak ještě tři vteřiny před koncem inkasovali. To je nyní od mě vše a u dalších online přenosů na počtenou. (19:46:01)

HES - 3:5

59:57
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto. Do prázdné branky se z vlastního pásma trefil MATĚJ HES. Bez asistence.

59:08
    Až nyní zkoušejí to bez brankáře.

58:45
    Domácí se do pásma nedostávají.

58:06
    Bernad nyní zkoušel vystřelit z úhlu, ale netrefil.

57:33
    Navíc kombinují v útočném pásmu, kde jsou nebezpeční.

56:42
    Hosté hrají přesilovku chytře, drží puk a v poklidu nechávají běžet čas.

56:13
    Vyloučen Bilčík (TRE) na 2 minuty za hákování. To je pro domácí komplikace při cestě za vyrovnáním. Moc času již totiž nezbývá.

55:42
    Raška nyní řešil přečíslení 3 na 2 špatně a puk tak sebrala hostující obrana.

55:14
    Domácím gól vlil novou krev do žil a obraz hry vypadá rázem jinak. Bude to však stačit na vyrovnání?
    PEKR - 3:4

53:58
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Sice šťastně, ale nakonec se puk po sérii střel a odrazů dostal k MATĚJI PEKROVI a ten tak snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Petr Štindl, Tomáš Svoboda.

53:22
    Vyloučen Kubica (UNL) na 2 minuty za sekání.

53:12
    A nyní se hra stěhuje před Vejmelku po zakázaném uvolnění Třebíče.

52:17
    Hra se nyní odehrává převážně na půli soupeře, ale k zakončení to nevede a Třebíč tak není soupeři ničím zvlášť nebezpečná.

52:08
    Po nevydařených akcích už sledujeme podrážděné reakce domácích borců, to nikdy není dobré znamení.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 8. Raška (Svoboda, Bilčík), 17. Pekr (Šaur, Polodna), 54. Pekr (Štindl, Svoboda) – 8. Gengel (Kuchler, Hes), 12. Bernad (Baránek, Gengel), 13. Tůma (Roubík, Pohl), 42. Melka (Kubica, Bernad), 60. Hes

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (D. Svoboda) – Bilčík, Malena "A", Štindl, Čejka, Přibyl, Šaur, Krejčiřík – T. Svoboda, Dolníček "C", Raška – Pekr, Polodna, Wasserbauer – Psota, Pokorný, Kusko – Čech "A", Abdul, Šik.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Habal) – Smetana, Pohl, Skočovský, Kurka, Hes, Bernad – Rys, Roubík "C", Tůma – Kloz, Melka, Kubica – Kuchler, Gengel "A", Baránek – Křivohlávek.

Rozhodčí: Kopeček – Křivohlavý, Měkýš