Toljatti – Záhřeb 5:2 (kon.) | Kazaň – HC Slovan 0:1 (kon.) | N.Novgorod – Minsk 2:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.) | Viťaz – Chanty-Mansijsk 1:0 (kon.)

Petr Koukal (JEK): 2 střely na bránu
    Jakub Kovář (JEK): 83,3 % úspěšnost, 15 zákroků (21:08:18)

Zápas je u konce, v prodloužení rozhodl přesným zakončením Galimov, který tak získal pro svůj tým bonusový bod.

Ansel GALIMOV - 3:2

62:10
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Po střele Osipova se kotouč odrazil od betonu Kováře na hokejku ANSELA GALIMOVA, který zasunul kootuč podél padajícího gólmana do brány. Asistence: Alexandr Osipov.

61:55
    Popovovo zakončení lapil Lazušin.

61:45
    Hosté drželi puk za bránou, ale nedaří se jim dostat kupředu.

60:51
    Robinson se musel pro puk vrátit do pásma. Následně rozehrál na Karsumse, který ale minul bránu.

60:14
    Kokarev přenechal Hietanenovi, který trefil prvního bránícího hráče.

60:01

Šedesát minut nestačilo týmům na rozhodnutí zápasu, následuje tedy prodloužení, popřípadně nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:39
    Galimov jen zavezl puk do pásma. Nikdo ho následně nedokázal vybojovat.

58:58
    Trjamkin by nyní nachytán v ofsajdu, posouzeném jako úmyslném.

58:12
    Icing Dinama.

57:51
    Avtomobilist se dopustil ofsajdu.

57:15
    Kokarev nahrál na Brjuvkina, který z mezikruží zamířil trestuhodně mimo bránu.

56:43
    Koukal napadal rozehrávku, ale puk se mu nepodařilo ukrást.

55:57
    Nahození puku nikdo z domácích nevybojoval. Avtomobilist následně poslal puk na icing.

55:34
    Goljšev unikal, ale byl zastaven důraznými obránci.

54:57
    Nikulin si protazil cestu k bráně, nestihl ale zakončit.

54:19
    Nahozený puk Kovář raději zalehl a hra je tudíž přerušena.

53:35
    Hraje se velmi aktivně na obě strany. Jekatěrinburgu ale schází přesnost v zakončení.

52:38
    Puk nyní často mění majitele, více útočných akcí nám ale předvádí Dinamo.

51:56
    Nikulinova dělovka mířila zcela mimo.

51:19
    Robinson byl vybídnut ke střele, ale puk zastavil projíždějící obránce.

50:38
    Galimov poslal po otočce puk před bránu, zde ho ale nikdo netečoval.

50:16
    Puk mají domácí za svou bránou a rozjíždějí další útok.
    Alexej TĚREŠČENKO - 2:2

49:12
    Tarasov si vyměnil puk s ALEXEJEM TĚREŠČENKEM a ten poslal tvrdý projektil za Kovářova záda. Rázem je tak opět vyrovnáno. asistence: Danill Tarasov.

48:37
    Dinamo je teď více na puku ale nedaří se mu proniknout do pásma.
    Eero ELO - 1:2

47:14
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    EERO ELO si počkal sám u kruhu pro vhazování na puk, řádně zamířil a poslal puk k bližší tyči. Hosté se tak ujímají vedení. Asistence: Alexej Šimakov, Dmitrij Megalinskij.

46:55
    Domácí vyhazují puk do střední třetiny.

46:37
    Garejev mířil mimo. Koukal následně nedosáhl na odražený puk.

46:17
    U tyče Lazušinovi brány dorážel Trjamkin, ale neuspěl.

45:57
    Tarasov (DMS) vyloučen za hákování.

45:57
    Rychlý kontr Jekatěrinburgu zastavuje rozhodčí, který píská ofsajd.

45:22
    Hosté nyní kombinují z vlastního pásma a zklidňují hru.

44:26
    Icing Jekatěrinburgu. V rohu kluziště zůstal Gusev, který se srazil s Karsumsem.

44:10
    Karsums hledal spoluhráče z otočky. Našel jen mantinel.

44:05
    Osipov trefil při střele padajícího obránce do kolene.

43:21
    Domácím nyní stačilo zvednout puk nad ležícího gólmana, ale nikdo toho nebyl schopen.

43:14

42:53
    Kokarev vzal puk ze střední třetiny a způsobil tak ofsajd.

42:29
    Filatov namířil ostrou střelu vedle brány.

42:05
    Ofsajd Moskvy.

41:53
    Dinamu se nedaří usadit v pásmu, jsme svědky dalšího vyhození Avtomobilistu.

41:17
    Ihned po vhazování se hostům povedlo vyhodit puk.

41:14
    Útok nyní domácím nevyšel. Saprykin (JEK) je vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí.

40:53
    Po souboji v rohu kluziště je Dinamu ponechána výhoda.

40:11
    Po vyhraném buly mířili domácí kupředu. Byli ale zastaveni na modré.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli delší pauzu kvůli výpadku proudu ve světlech. Následně se podařilo hostům vyrovnat zásluhou Timašova.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:21
    Střela Volkova od modré nezamířila mezi tři tyče.

38:24
    Osipovovou střelu srazil kdosi ve stejném dresu. Hra je následně přerušena.

38:06
    Kokarev projel okolo obránce a zakončení se mu zcela nepovedlo.

37:50
    Průnik Avtomobilistu se mění v zakázané uvolnění.

37:01
    Ofsajd Jekatěrinburgu.

36:46
    Další průnik Romana je zastaven dobrou obranou.

36:12
    Velký závar před Lazušinem! Roman dvakrát zakončoval ale nezvládl překonat připraveného gólmana.

35:53
    Osipov tvrdě vystřelil. Puk by tečován, ale zamířil mimo brankoviště. Hra je následně přerušena protože Kovář dostal ránu bruslí do masky.

35:13
    Galimov vystřelil velmi tvrdě, jeho pokus ale zablokoval obránce. Puk následně spadl za bránu.

34:42
    Karsums zakončoval z mezikruží. Ve stejném okamžiku dostal hit a podle toho také střela vypadala.

34:10
    Timašov jen zavezl puk do pásma, zde si ho převzali hráči Dinama.

33:44
    Postup Jekatěrinburgu zastavuje ofsajd.

33:24
    Cvetkov unikl sám na bránu, ale v zakončení zaváhal a trefil jen náruč Kováře.

32:59
    O puk se sváděla tvrdá bitva za bránou Lazušina.

32:26
    Icing domácích.

32:14
    Šimakov vybojoval puk a v pásmu zkusil nahrát. Nenašel ale nikoho z kolegů.

31:32
    Tročenjuk (JEK) dostává osobní trest. Údajně se dopustil nesportovního chování, odpyká si deset minut.

31:26
    Koukal dostal puk do nevýhodné pozice. Kotouč následně skončil v ochranné síti a hra je přerušena.

30:57
    Domácí kontrolují puk ve svém pásmu a zahajují novou akci.

30:26
    Barancev dostal velmi ostrý hit poté, co přešel útočnou modrou.

29:47
    U brány Lazušina zůstal nehlídaný puk. Torčenjukovi byla ale zablokována hůl a tak se mu nepodařilo zakončit do sítě.

29:29

28:55
    Jekatěrinburgu se daří držet puk u mantinelu. Nyní opět vyhodili.

28:04
    Hietanen se dostal pod tlak a kotouč mu uklouzl do prostředního pásma.

27:34
    Po vhazování v pásmu dostali hosté kotouč do střední třetiny.

27:29
    Nedovolené bránění spáchal Trjamkin (JEK).

27:01
    Nikulinovo nahození kdosi tečoval a puk skončil mezi střídačkami.

26:43
    Po buly přišla střela, kterou zkrotil na hrudi gólman Kovář.

26:39
    Těreščenko se srazil s protihráčem a puk skončil mimo kluziště.
    Nikolaj TIMAŠOV - 1:1

25:53
    Tak dlouhá technická pauza prospěla hostům. Po dlouhé bitvě o puk dostal kotouč zcela volný NIKOLAJ TIMAŠOV. Zakončoval ze složité pozice, ale trefil se přesně. Asistence: Nikita Trjamkin, Arťjom Garejev.

25:10
    Domácí si dlouho vyměňovali puk v útočné třetině, ale do zakončení se nedostali.

Nyní se světla rozsvítila. Sice trochu problikávají ale vypadá to, že se bude hrát. Rusové si vždy vědí rady...

Světla se zatím nepodařilo zapnout a tak se stále čeká.

24:20
    Hra je nyní přerušena z kuriózního důvodu. Polovina světel mířících na ledovou plochu zhasla, čeká se na jejich zapnutí.

24:03
    Brjukvinova střela z otočky končí v lapačce Kováře.

23:40
    Jekatěrinburg zastavuje v postupu na bránu ofsajd.

23:28
    Kovář vyhodil jen do střední třetiny, Dinamu se rychlý protiútok nevyvedl.

22:50
    Vasiljevskij ztratil kotouč na modré čáře.

22:10
    Pankov střílel s těsné blízkosti jen do betonu Lazušina.

21:35
    Avtisin se zjevil tváří v tvář s Kovářem. V zakončení ale selhal a poslal puk mimo.

21:16
    Robinson zbrzdil útok hostů a nyní zavezl puk za bránu svého týmu.

20:33
    Kokarevova klička způsobila ofsajd Dinama. Vhazuje se ve středním pásmu.

20:09
    Lépe rozehráli hosté, kteří ihned zavezli puk do útočného pásma.

20:01

V první třetině jsme viděli jediný gól a to z hokejky Nikulina. Příliš šancí ale k vidění nebylo a tak doufejme, že další minuty přinesou zlepšení.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:54
    Nahození Jekatěrinburgu se mění v icing.

19:40
    Karsums neobešel obránce a ztratil puk.

19:20
    Lazušin vybruslil proti nahození od modré a zalehl puk.

19:07
    Domácí zastavili aktivnější Avtomobilist v rozehrávce a dostali puk mimo pásmo.

18:25
    Torčenjuk se tlačil před bránu a snažil se zakončit. Obránce ho ale zvládl odtlačit.

18:17
    Zakázané uvolnění Dinama.
    Ilja NIKULIN - 1:0

17:30
    Přes půl minuty trvala poskytnutá výhoda Dinama. Domácí pak dostali puk na modrou čáru, kde vystřelil ILJA NIKULIN a namířil puk do sítě! Asistence: Konstantin Gorovikov, Alexej Cvetkov.

16:59
    Dinamu je poskytnuta výhoda, která již trvá dlouhou dobu.

16:06
    Osipov byl vybídnut ke skórování, když zůstal sám před bránou. Forhendovým blafákem si ale na Kováře nepřišel!

15:33
    Teč Robinson zamířila mimo bránu a dokonce i mimo pásmo.

15:10
    Puk se po rozehrání dostal na střídačku Dinama. Hra se přerušuje a vhazuje se ve střední třetině.

14:58
    Saprykinova střela po překročení modré zamířila nad bránu.

14:30
    Cvetkov vystřelil přes obránce. Tečovaný puk končí v lapačce gólmana.

13:51
    Koukal váhal se střelou a byl obrán o kotouč.

13:25
    Goljšev nedostal puk na lépe postaveného spoluhráče, domácí následně obrací hru.

12:53
    Roman nedostal puk na Ela a tak šance hostů ztroskotala již ve středním pásmu.

12:10
    Volkov se dostal v úniku do velké šance a střelou označkoval beton Kováře.

11:35
    Trjamkin střílel z modré, Lazušin zkrotil puk na hrudi.

10:59
    Další celkem pohodlné vyhození. Jekatěrinburg nemůže najít klid v kombinaci.

10:21
    Domácím se daří držet puk daleko od své brány.

09:45
    Avcin (DMS) byl vyloučen za vražení na hrazení.

09:45
    Pestuško dostal tvrdou ránu do obličeje a je spoluhráči odvážen z kluziště ve velkých bolestech.

09:28
    Dubrovskij zkusil přihrát před bránu, ale puk následně vyhodili domácí mimo pásmo.

08:50
    Další vyhození Moskvy.

08:28
    Dinamo zvládlo vyhodit puk přes celé hřiště.

08:09
    Těreščenko (DMS) je vyloučen za držení.

07:55
    Garejev byl po překročení útočné modré obrán o puk.

07:16
    Konstantin Volkov vjel do pásma rychleji než měl. Pískán je ofsajd.

06:29
    Nahození Saprykina se mění v zakázané uvolnění.

06:14
    Garejev bojoval na modré o puk, ale dopustil se ofsajdu.

06:05
    Rychlému protiútoku Jekatěrinburgu odolal Lazušin. Hra je přerušena a probíhá komerční pauza.

05:49
    Kokarevovo bekhendové zakončení zamířilo za bránu.

05:29
    Těreščenko nakonec vybojoval puk před Kovářovo bránou, ale nestihl zakončit.

04:27
    Pásmo vybojoval Osipov, nepovedla se mu přihrávka na Volkova. Hosté následně otáčejí hru a míří do protiútoku.

03:46
    Cvetkov obešel obránce a zkusil najít lépe postaveného kolegu. To se ale vrátil druhý obránce Avtomobilistu a puk zastavil.

03:05
    Barancev střílel z dobré pozice. Puk ale namířil nad bránu Kováře.

02:29
    Osipov vystřelil z velké vzdálenosti. Brankář vyrazil puk do rohu na hokejky spoluhráčů.

02:02
    Filatov zkusil zakončit nejprve po obtočení okolo brány. Následně střílel z hranice kruhu, Kovář vždy výborně zasáhl.

01:58
    Volkov nahazoval puk, ale nahození se proměnilo v icing. Hra se stěhuje před Lazušina.

01:15
    Kovář nyní zasáhl proti dorážce Galimova. Hra je tak přerušena a vhazuje se po jeho pravé straně.

01:02
    Hietanenova dělovka trefila jen mantinel za bránou.

00:32
    Kokarev se dostal s pukem na modrou čáru. zde mu důraznou stopku vystavil obránce

00:10
    Po buly vybojovali puk domácí a zavezli ho za Lazušina.

00:01

Vše je nyní připraveno na úvodní vhazování.

Nyní zazní hymna Ruské federace.

Na led nastoupili již oba týmy.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Dinamo Moskva: Lazušin (Šarjčenkov) – Višněvskij, Nikulin, Hietanen, Robinson, Barancev, Osipov, A. Volkov – Kokarev, Gorovikov, Pestuško – Cvetkov, Karsums, Galimov – K. Volkov, Babenko, Avcin – Filatov, Těreščenko, Tarasov – Brjuvkin.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Kivivsto, Megalinskij, Vasilevskij, Gusev, Timašov, Trjamkin, Ščemerov – Torčenjuk, Šimakov, Goljšev – Popov, Koukal, Garejev – Alexejev, Dubrovskij, Pankov – Saprjkin, Roman, Dostojnov – Elo.

Rozhodčí: Kiseljov, Rogačjov – Viljugin, Litvinov..

Avtomobilist Jekatěrinburg drží taktéž pátou pozici, ale v tabulce Východní konference KHL. Stejně jako Dinamo má čtyřiatřicet bodů, ale po dvaceti odehraných zápasech. V posledních pěti kolech porazil Jekatěrinburg Chabarovsk (2:0), Novokuzněck (2:1) a Nižnij Novgorod (3:2). Po nájezdech padl s Novosibirskem (2:3) a s Vladivostokem (1:3).

Dinamo Moskva se nachází v tabulce Západní konference na pátém místě. Po osmnácti zápasech má čtyřiatřicet bodů. V posledních pěti zápasech zvítězilo Dinamo nad Togliatti (5:0) a Magnitogorskem (2:1). Dále prohrálo s Lokomotivem Jaroslavl po nájezdech (2:3) a nebodovalo s Kazaní (2:3) a se Soči (3:4).

Krásný den přeji všem příznivcům hokejové zábavy. Je před námi zápas Kontinentální hokejové ligy mezi Dinamem Moskva a Avtomobilistem Jekatěrinburg.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 18. Nikulin (Gorovikov, Cvetkov), 50. Těreščenko (Tarasov), 63. Galimov (Osipov) – 26. Timašov (Trjamkin, Garejev), 48. Elo (Šimakov, Megalinskij)

Dynamo Moskva: Lazušin (Šarjčenkov) – Višněvskij, Nikulin, Hietanen, Robinson, Barancev, Osipov, A. Volkov – Kokarev, Gorovikov, Pestuško – Cvetkov, Karsums, Galimov – K. Volkov, Babenko, Avcin – Filatov, Těreščenko, Tarasov – Brjuvkin.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Kivivsto, Megalinskij, Vasilevskij, Gusev, Timašov, Trjamkin, Ščemerov – Torčenjuk, Šimakov, Goljšev – Popov, Koukal, Garejev – Alexejev, Dubrovskij, Pankov – Saprykin, Roman, Dostojnov – Elo.

Rozhodčí: Kiseljov, Rogačjov – Viljugin, Litvinov.