Arménie – Lucembursko 1:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Finsko 0:1 (kon.) | Kypr – Bělorusko 0:1 (kon.)
Gruzie – Estonsko 3:0 (kon.) | Itálie – Irsko 1:0 (kon.) | Litva – Srbsko 0:2 (kon.)
Řecko – Portugalsko 0:4 (kon.) | Sev. Irsko – S. Makedonie 1:2 (kon.) | Česko – Černá Hora 3:3 (kon.)
Andorra – Slovinsko 0:5 (kon.) | Faerské ostrovy – Německo 0:6 (kon.) | Španělsko – Švédsko 1:1 (kon.)
Anglie – Kazachstán 3:0 (kon.) | Skotsko – Island 0:0 (kon.) | Maďarsko – Albánie 2:2 (kon.)
Francie – Ukrajina 2:0 (kon.) | Dánsko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Španělsko
1:1 (1:0)
Švédsko
Úterý 13.10.2015, 18:45 • Estadio Heliodoro Rodríguez López, Santa Cruz de Tenerife • Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

Utkání nám konči překvapivou remízou. Ať se na to podíváme z jakéhokoliv úhlu, tento výsledek se moc nečekal. Před utkáním byli domácí považování za favorita, což také na začátku potvrzovali. Ještě nezahřátý ve druhé půli se ale nechal vyloučit Níguez, a nabídl tak hostům dlouhou přesilovku. Těm se podařilo jen vyrovnat, vedoucí branku už nevstřelili. V tabulce se Švédsko dostalo na druhou pozici díky lepšímu skóre právě před Španělsko, oba celky mají shodně 7 bodů. Skupině 6 pak vládne s devíti body Chorvatsko. Na dalších místech jsou pak postupně od čtvrté pozice Gruzie (6 b.), San Marion (1 b.) a Estonsko (1 b.). Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za sledování. (20:40:07)

90+4

90+4
    Torres se ale vystavil ofsajdu, to je konce nadějí pro Španělsko na vstřelení rozhodující branky.

90+4
    Utkání se pomalu blíží ke svému konci, u míče jsou Španělé a snaží se ještě něco vymyslet...

90+3
    José Rodriguéz vytvořil šanci pro Torrese, přihrávka ale byla na unaveného útočníka až moc rychlá, a tak ji dokázal rychlejší obránce vypíchnout.

90+2
    Pro změnu si nyní zaútočili domácí, avšak ani jim se nepodařilo zakončit, míč taktéž jen skončil mimo branku.

90+1
    Už nám běží první minutka nastavení, Švédi útočí, avšak nemohou pořádně zakončit. Nastavují se celkové čtyři minuty.

90
    Torres, který zdědil kapitánskou pásku, nyní u čáry fauloval jednoho ze soupeřů, ti ale z nastolené standardní situace moc vytěžit nedokázali.

89
    Španělé také chtějí ještě zkusit štěstí v útoku, aktivita hostů je ale na tom nejvyšším stupni, nejde to a nejde.

88
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Mrabti, přichází Ayaz.

86
    U balonu jsou stále hostující fotbalisté, ti si pravděpodobně závěr zápasu chtějí uhlídat a vše řídit.

85
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Munir El Haddadi, přichází Mayoral.

83
    Balon alespoň prozatím ujímají hosté ze severu, pokouší se o závěrečný tlak, domácí jsou ale hodně aktivní.

82
    Minutky ubíhají a ani jeden tým si v není schopen vytvořit vážnější šanci. Pro Švédsko by byla remíza po první poločase přijatelná, avšak nevyužitá převaha by je určitě mrzela.

81
    Engvall přiběhl do souboje dost rázně, soupeře si rukou položil na zem a získal balon. Rozhodčí ale hru samozřejmě zastavuje a švédskému hráči uděluje žlutou kartu.

80
    Díky střídání, zranění a všemu možnému se hra v posledních minutách rozkouskovala, přetrhla tak soustavnější tlak Švédska, které se nyní musí snažit ještě více.

79
    Španělsko na svého soupeře dokonce tlačí, posledních deset minut bude ještě hodně zajímavých.