Sock – Berdych 1:2 (kon.) | Djoković – Kližan 2:0 (kon.)
6 6
Martin Kližan
0
2 1
sk Středa 14.10.2015, 12:12ATP Šanghaj - Rolex Shanghai Masters (tvrdý povrch) • 2. kolo

6:1
    A Djokovič využíva hneď prvý mečbol a bez väčších problémov poráža slovenského tenistu Martina Kližana po výsledku 6:2, 6:1.

5:0
    A Djokovič hneď využíva príležitosť ujať sa vedenia v druhom sete 5:0 a pri Kližanovom podaní sa bude snažiť o celkové víťazstvo.

4:0
    A Kližan si pripisuje na svoje konto dvojchybu, srbský favorit vedie už 4:0 a bude podávať.

2:0
    A Martin Kližan pri svojom servise stratil vedenie 40:15, Kližanovi opäť nevyšiel štart do druhého setu, keď prehráva 0:2. K podaniu sa dostane srbský tenista.

6:2
    A Kližanov úder je príliš dlhý, lopta končí v aute a Novak Djokovič získava prvý set vo svoj prospech.

5:2
    A skvelý úder do protipohybu Kližana Djokovič využíva a po vlastnom podaní sa ujíma vedenia 5:2.

4:1
    A Martin Kližan teraz donútil Djokoviča chybovať, lopta z rakety srbského tenisu končí mimo kurtu.

2:0
    A Kližan teraz zahral zlý topspin a Djokovič získava hneď na začiatku prvého setu rýchly brejk a vedie 2:0.

1:0
    A Djokovič teraz aj s prispením siete získava svoje podanie a ujíma sa vedenia v prvom sete.