Brøndby IF
1:0 (1:0)
SK Slavia Praha
Středa 14.10.2015, 19:00 • Brøndby • Liga mistryň

Skončilo odvetné utkání ženské Ligy mistrů, ve kterém domácí Brøndby IF porazilo český tým SK Slavia Praha výsledkem 1:0. Jedinou branku utkání vstřelila v druhé minutě Boye Sorensenová. První utkání v Praze skončilo 4:1 pro domácí a SK Slavia Praha tak může slavit postup mezi šestnáct nejlepších týmů díky celkovému výsledku 4:2! V druhém poločase si český tým hlídal utkání a nepustil dánský tým do žádné vážnější šance. (20:55:59)

90+4

90+4
    Němečková se hned zapojila do hry, její střela z velké dálky skončila v rukavicích Abelové.

90+3
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Divišová, přichází Němečková.

90+2
    Kristiansenová si v útoku pomohla faulem, vidí žlutou kartu.

90+1
    Boye Sorensenová hlavičkou nemířila přesně.

90+1
    Divišová dostala míč za obranu a šla úplně osamocená, zastavil ji zdvižený praporek.

90
    Hostující hráčky posílají míč daleko od své branky. Nastavovat se budou 4 minuty.

90
    Divišová zastavila rychle se rozvíjející protiútok soupeře a vidí žlutou kartu.

89
    Nielsenová v ofsajdu, domácím utíká čas velmi rychle.

88
    Christiansenová poslala míč do vápna, hlavní rozhodčí píská útočný faul.

88
    Rohový kop pro Brøndby.

87
    Malinová utekla po pravé straně, Abelová ji ale z úhlu vychytala.

86
    Střídání v týmu Brøndby IF: ze hřiště odchází Jensenová, přichází Thestrupová.

85
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Tomášková, přichází Juračková.

84
    Dánský tým už hraje na dva obránce, není na co čekat.

83
    Svitková se nadvakrát snažila dostat míč do vápna na své spoluhráčky, domácí obrana byla ale proti.

82
    Slavia se statečně držela na útočné polovině, Divišová už byla na malém vápně, na poslední chvíli ale domácí hráčka zakročila a bude to "jen" rohový kop.

81
    Dobrá individuální akce Chlastákové, která se dostala až do šestnáctky. Její střela ale trefila pouze boční síť.

David Bochňák

Branky: 2. Sorensenová

Karty:   58. Jensenová (BRY), 90+2. Kristiansenová (BRY) – 11. Bartovičová (SLA), 64. Kožárová (SLA), 90. Divišová (SLA)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:8.
    Brøndby IF: Abelová – Karstoftová, Jansová, Seveckeová (78. Tavlo-Peterssonová), Rinsingová – Jensenová (86. Thestrupová), Boye Sorensenová – Nielsenová, Christiansenová, Sorensenová (63. Lamtiová) – Kristiansenová
    Náhradníci: Brunholtová – Holmová, Ali Abu Alfulová, Abildaová, Lamtiová, Tavlo-Peterssonová, Gunnarsdottirová, Thestrupová

SK Slavia Praha: Votíková – Benýrová, Necidová, Budošová, Tomášková (85. Juračková) – Divišová (90. Němečková), Pěničková (C), Svitková, Bartovičová, Chlastáková – Kožárová (71. Malinová).
    Náhradníci: Sladká – Němečková, Juračková, Jášová, Malinová, Houzarová, Dlouhá

Rozhodčí: Riem Hussein (GER) – Marina Wozniak (GER), Kathrin Heimann (GER
    07.10.2015
    Slavia - Brøndby 4:1

Branky: 8. Divišová, 13. Divišová, 23. Budošová, 52. Chlastáková – 6. Kristiansenová

Karty:   22. Larsenová (BRY)