Třinec – Mladá Boleslav 4:3 (2:1 po s.n.) | Sparta – Chomutov 4:0 (kon.) | Plzeň – Zlín 3:2 (2:0 po s.n.)
Litvínov – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HC Oceláři Třinec
4:3 (2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Neděle 18.10.2015, 15:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5200 míst) • Tipsport extraliga • 12. kolo

59:21
    Nosek zachytil na modré čáře vyhození hostů, ale k puku se propracoval Musil. Ujížděl by sám na prázdnou branku, kdyby ho hned Zbyněk Irgl (TRI) nezahákoval. Irgl je vyloučen na dvě minuty za hákování, což zřejmě znamená konec třineckých nadějí na body.

53:05
    Šance pro Oceláře v podobě přesilovky. Na trestnou lavici musí na dvě minuty Lukáš Pabiška (MBL), který zasáhl vysokou holí do obličeje Rákose.

39:56
    V samém závěru druhé třetiny přichází nedovolený zákrok Marka Trončinského (MBL) na Irgla. Extřinecký obránce je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

32:50
    Jakub Klepiš (TRI) zastavil pronikajícího Musila jen za cenu faulu a odsedí si dvě minuty za hákování. Mladá Boleslav bude mít po skončení komerční přestávky dobrou šanci na vyrovnání.

27:03
    Plíhalovo nahození od modré čáry přeletělo Rittichovu branku, o několik později se faulem provinil Richard Jarůšek (MBL). Útočník hostů je potrestán dvěma minutami za podražení.

16:44
    Hra nabrala slušný spád a Oceláři si vykoledovali faul. Na trestnou lavici odjíždí Radim Hruška (MBL) na dvě minuty za hákování.

10:57
    Jakub Orsava (TRI) fauloval po vhazování v útočném pásmu Ovčačíka a odsedí si dvě minuty za nedovolené bránění. První přesilovku v zápase si zahrají hosté.

Ondřej Zoubek

Branky a nahrávky: 5. Meidl (Růžička), 18. Polanský (Roth, Dravecký), 60. Polanský (Klepiš), rozh. náj. Dravecký – 26. Holub (Urban), 34. Výborný (Stříteský, Urban), 49. Pacovský (Urban, Holub)