Nižná – Košice 5:9 (kon.) | Žilina – Florko Košice 3:8 (kon.) | Sabinov – Hurikán Bratislava 9:8 (kon.)
Prešov – Lido Bratislava 9:5 (kon.) | ŠK 1. FBC Trenčín – Skalica 19:3 (kon.) | M-Šport Trenčín – Záhorská Bystrica 9:8 (2:1 po s.n.)
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
3:8 (1:2, 2:1, 0:5)
FbO Florko Košice
sk Neděle 18.10.2015, 14:00 • ŠH Rosinská cesta • Slovenská Salming extraliga mužů

V zápase sme mohli vidieť kvalitný florbal, ktorý sa hral v rýchlom tempe a nechýbala mu ani fyzická hra. Zápas sa rozhodol až v tretej tretine kedy dokázali hostia skórovať až 5 krát. Na strely dominovali hráči Florka Košice v pomere 17:36. Počet divákov bol 83. Ďakujem Vám za sledovanie online prenosu a lúčim sa s Vami. (16:00:14)

59:49
    Florko Košice dali gól!

Do prázdnej bránky zvyšuje náskok TOMÁŠ KOPČÁK. Asistencia : Dávid Konečný.

59:12
    Domáci bez brankára.

59:06
    Hostia v plnom počte.

58:17
    Domáci bez vážnejšieho ohrozenia brankára.

57:06
    Vylúčenie na strane hostí!

Na trestnú lavicu odchádza Tomáš Kopčak na 2 minúty za sekanie.

55:24

Gól strieľa DÁVID KONEČNÝ. Pravdepodobne tak rozhoduje o dnšenom víťazovi. Asistencia : Lukáš Blaško.

54:49
    Oddychový čas domácich.

54:49
    Gól strelil KEŠELÁK. Asistencie Blaško J..

54:34

Po strele od Kopčáka, loptičku za brankára dorazil MATÚŠ VAŠÍČEK. Asistencia : Tomáš Kopčák.

53:57
    Katlovský dobre dorazil loptičku zo vzduchu. Tá však konči na domácom brankárovi.

52:50
    Kešelák sa ocitol osamotený pred pred bránkou domácich. Brankára však neprekonal.

51:16
    Katlovský sa dobre natlačil pred bránu, jeho strela bola ale už nepresná.

46:07

JAKUB KONEČNÝ dáva gól! Florko sa tak dostáva do vedenia. Bez asistencie.

45:00
    Hráči domácich vstúpili do tretiny aktívnejšie a snažia sa čo najskôr navýšiť skóre.