Most – Pardubice 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Karviná 6:2 (kon.) | Ústí n/L – Plzeň 0:3 (kon.)

43:28
    Vyloučen Jiří Rail (HKR) na 2 minuty za sekání.

40:40
    Hradec právě vstřelil branku! Minuta stačila hradeckému Petru NOVÁKOVI, aby proměnil přesilovku a pojistil tak vedení Hradce. Bez asistence

39:40
    Jan Rosůlek se rozhodně nechová tak, aby dostál své hodnosti kapitána. Své vyloučení neunesl a za neustálé nadávání nejprve vyfasoval 10ti minutový osobní test a následně trest do konce utkání. Z něho by si spoluhráči rozhodně příklad brát neměli.

39:40
    Za faul loktem vyloučen na 2 minuty Jan Rosůlek (KAR).

39:25
    Hradec právě vstřelil branku! Na několikrát hradečtí doráželi balonek do branky. Nakonec se to povedlo Tomáši PAZOURKOVI, ke kterému se balonek dostal od Petra Sádovského. Asistence: Sádovský

37:59

36:58
    Novák se dostal do úniku ve vlastním oslabení, ale Klepač jeho střelu chytá.

35:59
    Vyloučen Fišer (HKR) na 2 minuty za sekání.

33:14
    Karviná právě vstřelila branku! Martin Vašek poslal Martina ŘEHŮŘKA do samostatného úniku, který byl zakončen jak nejlépe mohl. Řehůřek přesně našel skulinku mezi Musilovými betony. Asistence: Vašek

30:26
    Hradec právě vstřelil branku! Hradec využívá přesilovku a kombinace Jakuba Ježka s Tomášem PAZOURKEM vede k dalšímu gólu domácích. klepač neměl přehled o tom kde je balonek a ten se se štěstím dostal za brankovou čáru. Asistence: Ježek

30:01

30:00

29:00
    Karvinští průběh utkání nezvládají a jejich nervy silně pracují.

28:36
    Kubica (KAR) vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

27:57
    Karvinští neunesli, že jim je pískán offside. Osobní trest dostává Lumír Rosůlek.

26:11
    Karvinští teď nepříjemně doráželi na domácího golmana a tlačili se do brány.

24:02
    Domácí hrají v plném počtu.

Tereza Möhwaldová

Branky a nahrávky: 7. Novák (Hrubý), 12. Fišer (Hrubý), 21. Černý (Kubát, Pazourek), 31. Pazourek (Ježek), 40. Pazourek (Sádovský), 41. Novák – 8. Rosůlek (Fárský), 34. Řehůřek (Vašek)

HBC Hradec Králové 1988: Musil (Zeman)- Šimek, Černý, Hrubý, Sádovský, Petr, Hora, Rytíř O., Fišer, kubát, Ježek, Černý D., Rail, Novák P., Bílek, Pekárek, Pazourek, Marušinec
    HbK Karviná: Klepač (Tabašek) – Pilch, Zaremba, Vašek, Dittman, Růžička, Kubica, Diviš, Rosůlek L., Fárský, Řehůřek, Rosůlek J., Pacas

Rozhodčí: Kettner, Záhora