Michalovce – Poruba 24:20 (kon.) | Olomouc – DHC Plzeň 29:17 (kon.)
Sobota 24.10.2015, 17:30 • DHK Zora Olomouc • Interliga ženy • 7. kolo
    A Buchnerová v poslední vteřině ještě upravila skóre na 29:17. (29:17)
    59
    Spíchalová přidává svou druhou branku utkání. (28:16)
    57
    Varianta s Gebre tentokrát kouči Bělkovi nevyšla, Roubalová totiž po zmocnění míče skvělým hodem přes celé hřiště dává branku. (27:16)
    57
    Buchnerová odpovídá. (27:15)
    56
    Trumpešová skórovala. (27:14)
    55
    Cepníková se šikovně uvolnila a do protipohybu Raškové poslala svou střelu. (26:14)
    54
    Košíčková se štěstím proměnila sedmičku, když směr její rány vystihla Rašková. (26:13)
    53
    Spíchalová dává svou první branku v utkání. (26:12)
    51
    A tak Rašková poslala dlouhý pas na Hvostaľovou, která zkompletovala svůj hattrick. (25:12)
    48
    A opět Hvostaľová. V posledních minutách jí to, jak se říká, lepí. (24:12)
    47
    Autorkou gólu Sedláčková, které se podařilo proskočit mezi dvěma obránkyněmi a vsítit mezi nohy domácí Raškové. (23:12)
    46
    Kombinaci brankou zakončila domácí Hvostaľová. (23:11)

46
    Jansová si vysloužila od rozhodčího dvě minuty za ostrý zákrok na jednu z hráček Plzně. (22:11)
    45
    Západočeškám se nepodařilo přelstít obranu Zory. Z následného útoku se po pěkné kombinaci prosadila Fryčáková, která z levého křídla přelobovala gólmanku Plzně. (22:11)
    44
    Ale přesto se jim nepodařilo odolat útoku domácích. Už o deset vedou Olomoučanky, tentokrát zásluhou Jansové. (21:11)
    43
    Buchnerová snižuje na rozdíl devíti branek. (20:11)
    42
    Dederlová teď perfektně našla Dostálovou, která technicky proměnila. (20:10)
    41
    Nejlepší střelkyně domácích Kubáčková se trefuje, tentokrát z pravého křídla na bližší tyč. (19:10)
    40
    Se štěstím a s lehkou tečí obránkyně se povedlo Salašové překonat gólmanku Plzně. (18:10)
    38
    Gebre Selassieová, sestra slavného českého fotbalového reprezentanta, přidává další branku pro Zoru. (17:10)
    38
    Ale míč se z neproměněné sedmičky odrazil k Pešičkové, která ho bezpečně dopravila do brány. (16:10)
    37
    Po rychlé rozehrávce se prosazuje Jansová. (16:9)
    35
    Drozdová odpovídá. Její střelu musela lovit Dederlová z brány. (15:9)

34
    Gebre Selassieová dostává kartu v barvě žluté. (15:8)
    34
    Svěží start do druhé půle Olomoučankám prospěl, při druhém útoku skórovala nejlepší střelkyně domácích Kubáčková. (15:8)
    33
    Fryčáková dostala přihrávku do levého křídla, ze kterého okamžitě vyběhla a vypálila na bránu nechytatelnou ránu. Pavučiny v levém horním růžku by mohly povídat, kdyby měly čím. (14:8)
    30
    A opět úraduje Růžičková a jak jinak než z hranice sedmi metrů. (13:8)
    29
    Trochu se štěstím se podařilo dostat míč za záda domácí brankářce Derzsiové Kláře Klégrové. (12:8)
    28
    Hurychová ale okamžitě proměňuje nabídnutou šanci. (12:7)
    27
    Po pěkném signálu, oceněného potleskem domácích fanoušků, se prosadila Pešičková. Derzsiová se natahovala marně po její přsnéráně k pravé tyči. (11:7)
    26
    A poprvé se zapisuje mezi střelkyni i plzeňská Klégrová, která přechytračila obranu Zory a prudkou střelou do protipohybu Derzsiové skórovala. (11:6)
    25
    Hurychová využila velkého místa na palubovce a pohodlně,nikým nebráněná, proměňuje svou střelu ke vzdálenější tyči. (11:5)

24
    A vyloučená je po krátké chvíli další hráčky plzeňského družstva. Dvě minuty dostala Buchnerová. (10:4)
    23
    A Kateřina Růžičková z trestného hodu opět nezaváhala. (10:4)

23
    Sedláčková si jde odpočinout na dvě minuty ven z palubovky. (9:4)
    20
    Trumpešová si sběhla na přihrávku od pivotky, následně přetlačila svou sokyni a technickým hodem dává další branku. (9:4)
    17
    Kubáčková z trestného hodu zachovala chladné nervy a bez větších problémů vsítila. (8:4)
    16
    Severová ale odpovídá stejnou mincí, Olomoučanky udržují stále stejný náskok. (7:4)
    16
    A v následném postupném dobývání se jim podařilo skórovat, konkrétně Drozdové, který si připisuje druhou čárku do kolonky branek. (6:4)
    14
    Po oddechovém času se po pěkné kombinaci trefuje Salašová přízemní ranou k levé tyči. (6:3)
    13
    A vzápětí se trefuje Rumlová, Západočešky vycítily šanci dorovnat se ve skóre svému soupeři. (5:3)
    12
    Tentokrát byla Derzsiová na střelu krátká, ze sedmi metrů se Šelaisové podařilo po dlouhé době olomouckou brankářku překonat. (5:2)
    10
    A Olomoučanky uskakují soupeři na rozdíl čtyř branek, nenápadná rána Hvostaľová nakonec skončila za zády Vidršperkové. (5:1)
    6
    Plzeňanky netrefily při svém útoku bránu, toho využila domácí brankářka, která dlouhým pasem poslala do brejku Fryčákovou, která bez větších problému dostala míč za záda Vidršperkové. (4:1)
    4
    Kubáčková se ze sedmimetrového hodu nemýlila, potvrdila tak svou roli specialistky na trestné hody. (3:1)
    3
    A Gebre Sellasieová se protáhla vedle své strážkyně a nekompromisně zakončila k levé tyči. (2:1)
    3
    Drozdová na opačné straně vyrovnává. (1:1)
    2
    Kubáčková využila skuliny mezi obránkyněmi a pohotově skórovala. (1:0)

2
    Roubalová dostává dvě minuty za faul, který byl podle sudího za hranicí pravidel. (0:0)