Dukla Praha – Jablonec 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 2:1 (kon.) | Teplice – Slavia 0:3 (kon.)
Plzeň – Mladá Boleslav 2:2 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 1:4 (kon.) | Znojmo – Sparta 3:6 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:4 (1:0)
FC Vysočina Jihlava
Neděle 25.10.2015, 12:00 • SCM Složiště • Juniorská liga • 14. kolo

Utkání je u konce. Dynamo se dostalo do vedení, ale pak byla celý zápas aktivnější Jihlava. Její převaha se projevila po přestávce, kdy zápas otočila. Nakonec zaslouženě zvítězila 4:1. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek dne. (13:52:25)

90+1

90
    Rozhodčí Orel ukázal na asistenta jeden prst znamenající jednu minutu nastavení.

88
    Hraje se na polovině Dynama, hosté si hlídají vedení.

86
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Fiala, přichází Ujčík.

84
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Klíma, přichází Maruš.

82
    Vojtěchu Přeučilovi dnes gól asi není přán! Teď měl kolem sebe na vápně plno prostoru, tak vystřelil, ale parádním zákrokem mu branku sebral Hajdušek.

80
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Hron, přichází Vitásek.

77
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Hosté po rohu dávají čtvrtý gól. Míč prodlužoval na přední tyči Přeučil a nekrytý DAVID ŠTĚPÁNEK z malého vápna pohodlně hlavou skóruje.

77
    Sám faulovaný z následného trestného kopu o metr břevno překopl.

76
    David Tomášek hodně ostře poslal k zemi Přeučila, který byl z toho hodně mrzutý. Domácí stoper dostává žlutou kartu.

75
    Klíma si v pohodě obhodil Janocha, nabídl míč pro Vojtěcha Přeučila, který ale netrefil míč podle svých představ a Hajdušek jeho ránu chytil.

73
    Nekrytý Janoch mohl snížit, hlavou ale nezamířil přesně!

72
    Dynamo bude kopat rohový kop, protože rána Buchvaldka byla sražená.

70
    Patrik Švantner nešetrně a zbytečně na polovině fauloval Spirkovského, dostává žlutý trest.

69
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Mlakič, přichází Duba.

67
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Čadek, přichází Tušer.

66
    A dál zůstávají u míče hráči ve žlutém, kteří jsou páni na hřišti uplynulých dvaceti minut.

64
    Další branka Vysočiny, rozklad domácích pokračuje. Na roh si došel Hajdušek a vyboxoval ho. Jenže další nedůraz Jihočechů potrestal JIŘÍ KLÍMA, jenž tečoval ránu Jakuba Rychetníka.

63
    Na levé straně se Štěpánek snažil dostat přes Křiváčka, bude se kopat roh.

62
    Jihočeši se asi trošku oklepali z té úvodní sprchy, ale hodně rychle a snadno ztratili vybojovaný náskok.

60
    Nový muž na hřišti Jakub Křiváček při snaze o zisk míče ostře zajel do Hrona, dostává žlutou kartu.

58
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jenne, přichází Křiváček.

56
    Další taktický faul hostů ve středu hřiště, tentokrát v provedení Davida Štěpánka.

55
    Domácí se asi zapomněli v kabině, nebo nevím. Obrana Jihočechů jako by neexistovala. Přeučil opět v roli narážeče, tentokrát připravil míč pro BOJANA SPIRKOSKÉHO, který propálil Hajduška.

53
    Další obrovská šance Jihlavy! Střed obrany Dynama hoří, Přeučil narazil míč Štěpánkovi, kterého skvěle vychytal Hajdušek. Následně Klusák netrefil míč před úplně prázdnou brankou!

51
    Hostující stoper Rychetník zastavil Švatnera v úniku a dostává žlutou kartu.

49
    Úvod druhé půle se lépe vydařil hostům. Jenne na levé straně propadl, před Hronem se otevřel prostor k centru, kterým našel JIŘÍHO KLÍMU, kterému dal Janoch příliš prostoru a hostující forvard zamířil přesně k tyči.

47
    Po řadě nepřesností se ke střele z pětadvaceti metrů odhodlal Lukáš Bálek, ale střelec zatím jediné branky tentokrát nezamířil přesně.

46
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Opluštil, přichází Spirkoski.

46

Hosté budou o poločase pravděpodobně střídat. Marek Opluštil kvůli problémům s kotníkem zůstane raději v kabině, rozcvičuje se Bojan Spirkoski.

První poločas je u konce. Domácí se dostali do vedení ve 2. minutě díky brance Bálka. Pak převzali otěže zápasu Jihlavští, ale své náznaky šancí do úspěšného závěru ani jednu možnost nedotáhli. Uvidíme, co nabídne druhá půle, před níž je vše otevřené.

45

43
    Nebezpečný Přeučil posílal do kapsy za obránce ostrý míč, na který však nedosáhl nikdo.

42
    Tlak Jihlavy trošku opadl, Jihočeši by potřebovali přečkat první půli bez úhony.

40
    Domácí měli k dispozici přečíslení tři na dva. Čadek ale prováhal ideální moment a Horáka vystavil do ofsajdu.

39
    Utkání nabírá na obrátkách a emoce jsou v plném proudu. Jihočeši hrají pěkně od podlahy, hosté jsou podráždění a také přitvrzují.

36
    Jihlava roh ubránila a dál pokračuje v aktivitě.

35
    Rychlý průnik Dynama mohl skončit druhou brankou! Švantnerův centr chtěl na roh uklidit kapitán Hron, což se mu také povedlo, ale balon šel vedle tyče jen několik decimetrů!

34
    Pětadvacetiletý Vojtěch Přeučil je výstřední postavou jihlavského týmu. Vypadá hodně znuděně, v soubojích je hodně nepříjemný a v jednom kuse komanduje mladíky Dynama. Navíc se často baví s rozhodčím. Že by z něj čišela chuť do hry, to teda ne...

32
    Na nápor soupeře reaguje trenér Lerch změnou taktiky, navíc prohodil Buchvaldka s Horákem.

31
    Nadýchaný centr Kluzáka minul Klíma v jasné šanci!

30
    Tlak Jihlavy trvá. Opluštilova střela byla zblokována Tomáškem, ani jeden ze dvou rohů se neujal.

28
    Právě před chvílí zmiňovaný Přeučil teď vypálil z pětadvaceti metrů a jeho ránu vyškrábl nad břevno brankář Hajdušek. Balon se možná i otřel o brankovou konstrukci. Nicméně následný kop od rohového praporku nebyl nebezpečný.

26
    Jihlavský Klusák hned dvakrát centroval do vápna, v obou případech si nejvyšší hráči Dynama poradili.

25
    Tomášek před Klusákem uklidil míč na rohový kop.

23
    Druhým pendlem hostů je Vojtěch Přeučil, který teď vedl rychlý útok. Klíma na pravé straně však jeho průnik pokazil.

20
    Balonu se chopil Čadek a hledal na první tyči Švantnera. Obrana Vysočiny ale tentokrát zafungovala spolehlivě.

19
    Šourkovi se povedlo odvrátit ostrý Paseckého centr před Horákem. Domácí však budou kopat roh.

18
    Hostující útočník Klíma zůstal po tvrdém souboji s Tomáškem ležet na trávníků a má na hlavě pořádnou bouli. Zatnul však zuby a pokračuje ve hře.

16
    V posledních minutách se hraje na polovině Dynama, iniciativu přebírají hosté.

14
    Jihlava měla první vážnější šanci. Po centru Hrona se však ve vápně nedohodli Klíma s Fialou a nakonec nevystřelil ani jeden. Akce nicméně pokračovala, před Jiřím Klímou couvala celá domácí obrana, nakonec jeho ránu zblokoval Janoch.

12
    Obranu žlutomodrých dnes řídí dvaatřicetiletý Ondřej Šourek, který svým klidem má být jedním ze základních pilířů obrany hostů. Zatím si počíná hodně zkušeně.

10
    Domácí Ivo Horák citlivě našel na levé straně Bálka, který si ale netroufl jeden na jednoho na obránce Hrona. Následně o míč přišel a trenér černobílých Jiří Lerch mu vytýká zbabělost.

8
    Čadek zblízka napálil míčem do obličeje Štěpánka a sudí Orel raději přerušil hru. Po krátkém oddechu už se ale pokračuje ve hře.

6
    Švantner prostrkával míč na pravé straně na Buchvaldka, který se ale pohyboval za ofsajdovou hranou.

5
    Z hranice vápna to zkoušel Klíma, ale jeho slabý pokus levačkou Hajdušek v pohodě lapil.

4
    Jihlava rozehrávala standardku, míč Klusáka ale odhlavičkoval Janoch.

2
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Domácí se rychle dostávají do vedení. Za obranou Vysočiny se zjevil Lukáš Bálek, ale svůj únik brankou nezakončil, protože brankáře Kotnoura neprostřelil. Na brankové čáře odvrátil míč jeden z obránců přímo k nohám Václava Čadka, jehož nepovedenou střelu LUKÁŠ BÁLEK tentokrát už přesně usměrnil hlavou do protipohybu brankáře.

1

Oba týmy i trojice rozhodčích už je na hrací ploše, za chvíli začínáme.

SK Dynamo Č. Budějovice: Hajdušek – Dvořák, Tomášek, Janoch, Jenne – Buchvaldek, Čadek, Horák, Švantner – Pasecký, Bálek.
    Náhradníci: Rotbauer – Tušer, Hrachovec, Křiváček, Vít.

FC Vysočina Jihlava: Kotnour – Fiala, Hron, Klíma, Mlakič, Rychetník, Přeučil, Šourek, Klusák, Opluštil, Štěpánek.
    Náhradníci: Soukup – Maruš, Kriegsmann, Duba, Ujčík, Vitásek, Spirkoski.

Rozhodčí: Orel – Hock, Arnošt.

Jako hlavní sudí bude duel řídit Pavel Orel, na čarách mu budou pomáhat pánové Hock a Arnošt.

Utkají se týmy ze spodní poloviny tabulky. Dynamo je v pořadí na 15. příčce s deseti body, při čemž bodů mohlo mít víc. Jenže v posledních dvou zápasech ztratila nadějná vedení se Slavií a Ostravou. Jihlava má v tabulce bodů patnáct, za což jí náleží dvanáctá příčka. Hráči z Vysočiny mají ale formu, z posledních pěti zápasů čtyři vyhráli a jednou remizovali. Jihočechy tak čeká rozjetý soupeř, který bude chtít na Složišti bodovat.

Vítejte při sledování online přenosu z utkání 14. kola Juniorské ligy. V něm se v neděli od 12 hodin utká juniorka českobudějovického Dynama s mladíky z Jihlavy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.