Michalovce – Poruba 24:20 (kon.) | Veselí n/M – Prešov 24:24 (kon.) | Slavia – Šaľa 36:27 (kon.)

Radim Pernický, trenér HC Veselí nad Moravou

“Pro nás je to jeden z nejhorších zápasů, které jsme odehráli. Brankářky byly slabé na obou stranách. Pokud se můžete spolehnout v utkání na jednu hráčku, tak je to špatné. V utkání jsme měli špatnou disciplínu, na kterou jsme doplatili. Soupeři gratuluji k bodu.”

Dušan Daniš, trenér Bemaco ŠŠK Prešov

“Co se týče výsledku, tak to byl vyrovnaný zápas. My jsme nezvládli začátek zápasu, soupeř nám odskočil o čtyři branky. Naše brankářka podala špatný výkon. Nevyšel nám ani druhý poločas. Podle mě hráčky Veselí odešly fyzicky a my jsme snižovali a se štěstím vyrovnali.” (16:58:04)

Veselí nakonec remizovalo s Prešovem 24:24. Domácí družstov již vedlo ve druhé půli 14:9 a nedokázalo tento výsledek uhájit do konce zápasu. Prešov s koncem zápasu byl přesnější v koncovce a snížil na rozdíl jedné branky. Utkání vygradovalo v poslední minutě, poslední střelou Šutranové, která prostřelila domácí obranu a míč skončil až za brankářkou Lekešovou. Domácí celek ještě po utkání protestoval, ale rozhodčí si byli jisti, že branka padla současně s šedesátou minutou.

HC Veselí n.M. – Bemaco ŠŠK Prešov 24:24 (9:7)
    Nejvíce branek: Vinklárková 6/1, Romanová 6, Šustková 6 – Šutranová 11/5, Gajdošová 4, Harčarufková 4. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 3/1 – 5/5. Vyloučení: 6:7.

Konec zápasu. (24:24)
    60
    Tatiana Šutranová z poslední střely v zápase vyrovnává na 24:24. Smutek na straně Panenek, velká radost na straně Prešova. (24:24)

60
    Prešov má deset vteřin na vyrovnávající branku. (24:23)

60
    Veselí docela dlouho kombinovalo a dostalo se do zakončení, Romanovou vychytala však brankářka Prešova. (24:23)

60
    Ještě si vzal oddechový čas trenér Veselí Pernický. (24:23)

60
    Hra je přerušená, když narazila Zelinková do Cempy. (24:23)
    60
    Basta z protiútoku dává svému celku naději na minimálně remízu. (24:23)
    59
    Šutranová ze sedmičky snižuje na rozdíl dvou branek. (24:22)

59
    Jana Šustková si jde odpykat dvě minuty. (24:21)
    58
    A je to tak, z pivota se prosadila střelou k tyči Anhelina Viniatynská. (24:21)

58
    Prešov se neprosadil a Panenky mohou odskočit. (23:21)
    57
    Nikol Vinklárková také je bezchybná. (23:21)
    57
    Basta tvrdou ránou nedala Lekešové žádnou šanci. (22:21)
    56
    Opět za Veselí je úspěšná Jana Šustková, která drží akcie svého týmu v dnešním zápase. (22:20)