Neděle 25.10.2015, 14:30 • Městský stadion, Zábřeh • Krajský přebor

Rohy: 3:2.
    Ofsajdy: 7:3.
    Fauly: 21:12.
    Držení míče(%): 55:45.

Je tu konec zápasu. Domácí zvítězili v poměru 2:1 po brankách z 8.minuty kdy vsítil gól Okleštěk. V 18.minutě vyrovnal Bořil a vítězství Zábřeha zařídil ve 21.minutě Puchr.

90+4

90+1
    Třetí střídání domácích. Odešel střelec druhého gólu Puchr a nahradil jej Hajtmar.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil druhý poločas o tři minuty.

88
    Druhé střídání domácích. Odešel Rattay a nahradil jej Ohrablo.

87
    Rattay se dostal k míči a poslal míč na Puchra ten mu ještě míč vrátil a Rattay z těžký míč poslal do tyče a od tyče se míč dostal před branku, kde skluzem poslal míč vedle branku Žváček.

86
    Velká škoda pro hosty. Malínek poslal míč před branku na Drmolu, ale ten si špatně zpracoval míč a nedokázal zakončit.

84
    Další faul Drmoly na Tomana se obešel bez karetního trestu

83
    Okleštěk vybojoval míč, ale poté byl zastaven faulem.

81
    Na centrovaný míč od Tomana si naskočil Žváček a ten míč vybojoval, ale podle sudího nedovoleným způsobem.

79
    Domácí akci zastavil ofsajd.

77
    První střídání Zábřeha. Odešel Kapl a nahradil jej Žváček.

76
    Dnešní utkání sleduje 180 diváků.

75
    Poslední střídání hostí. Odešel Sobek a nahradil jej Tošenovský.

75
    Žlutou kartu obdržel hostující Boscato.

73
    Okleštěk si postavil míč z 20.metrů od branky a poslal tvrdou střelu k pravé tyči hostí, kde zneškodnil míč do rukavic Kopřiva.

73
    Faul hostí.

71
    Nebezpečnou šanci z rohového kopu domácích odvrátili hosté do bezpečí.

70
    Rattay přihrál Lukasovi, který vypálil tvrdou ránu na branku, ale jeho střelu stečoval na rohový kop hráč hostí.

66
    Ten odvrátili hráči hostí a ti založili útočnou akci, která neohrozila domácí.

64
    Puchr se dostal ke střele, která byla zblokována na rohový kop.

64
    Faul hostí zastavil jejich akci.

63
    Ofsajd hostí.

62
    Valenta vyslal vysoký míč před branku, kde si vyskočil Volek a hlavičkou poslal míč těsně nad branku hostí.

62
    Rohový kop Zábřeha...

60
    Lukas vypálil na branku a Kopřiva vyboxoval míč před sebe, kde stál hostující obránce a odkopl míč na rohový kop.

59
    Žlutou kartu obdržel hráč hostí Drmola.

58
    Poté přichází faul na brankáře.

57
    Míč od rohového praporku se snesl k brance, kde skvěle vyboxoval míč Toman.

57
    Rohový kop hostí...

55
    Olomouc ve druhém poločase zatím domácí tlačí a hraje se převážně u branky Zábřeha.

55
    Po rohovém kopu vykopl míč z brankové čáry Lukas a zachránil Zábřeh od obdržené branky..

47
    Hosté vsítili branku. Ale jejich radost zmařil zvednutý praporek pomezního.

46
    První střídání zápasu i hostí. Odešel Bradáč a nahradil jej Hrubý. A ještě vystřídal Šuba a místo něj nastoupil Boscato.

Držení míče(%): 55:45

Skončil nám první poločas ve kterém jsme viděli tři branky. První gól vsítil kapitán domácích Okleštěk poté vyrovnal Bořil a na 2:1 poslal domácí do vedení Puchr.

45+1

45
    Rohový kop domácích....

45
    Žlutou kartu dostává Bradáč (1.HFK Olomouc "B").

39
    Žlutou kartu dostává Kapl (FK Sulko Zábřeh).

38
    Širůček našel volného Bořila, který trestuhodně zahodil šanci na vsítění vyrovnávajícího gólu.

35
    V poslední pětiminutovce jsme viděli hru plnou nepřeností.

30

25

21
    Zábřeh právě vstřelil branku!

Tak to byla akce! Domácí založili akci na vlastní půlce. Žanda přihrál Oklešťkovi, který míč prodloužil na Lukase a ten přihrál Valentovi do běhu. Valenta si s míče doběhl k vápnu hostí, kde našel volného ROMANA PUCHRA, který míč poslal k levé tyčce hostující branky.

18
    Olomouc právě vstřelila branku!

Po skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval ONDŘEJ BOŘIL, který poslal míč do prázdné branky.

17
    Žlutou kartu dostává Vaník (FK Sulko Zábřeh).

16
    Hosté zatlačili domácí před branku, ale jejich akce nebyla nijak nebezpečná.

12
    Zábřeh zatlačil hosty před jejich branku, ale celou akci zastavil ofsajd.

8

Přímo na místě provinění si postavil míč z 25.metrů kapitán domácích LUKÁŠ OKLEŠTĚK, který vyslal míč přímo na branku hostí, kde si naskočil na míč Volek, který míč ale netrefil a poté se odrazil míč odrazil v málém vápně do branky.

7
    Faul hostí.

3
    Vaník založil přihrávkou vzduchem akci na Kapla ten se snažil ještě prodloužit míč na Puchra, který nestihl míč doběhnout před brankářem hostí.

2
    V první minutě se oba týmy vyměnili u držení míče a hrálo se u středového kruhu..

1

O první rozehru zápasu se postarají hráči hostí.

Hlavní rozhodčí přivádí obě mužstva na hrací plochu. Domácí budou hrát v modrých dresech a hosté v černých.

-5

FK Sulko Zábřeh: Toman – Volek, Vaník, Valenta, Kapl, Rattay, Okleštěk (C), Lukas, Puchr, Žanda, Lepka
    Trenér: Jaroslav Appl
    Náhradníci: Hajtmar – Žváček, Ohrablo, Marada

1.HFK Olomouc "B": Kopřiva – Širůček, Sázel, Drmola (C), Havlas, Sobek, Bradáč, Bořil, Vodička, Malínek, Šuba
    Trenér: Jiří Derco
    Náhradníci: Boscato, Hrubý, Tošenovský.

Před zápasem se odehrála ještě přestřelka starší přípravky mezi Zábřeh a Mohelnicí ve kterém zvítězila Mohelnice v poměru 9:11.

1.HFK Olomouc
    Rezervní tým třetiligové 1.HFK Olomouc se pohybujev tabulce na 7.pozici.

SK SULKO ZÁBŘEH
    Do domácího celku se minulý zápas vrátil kapitán Lukáš Okleštěk a hned dal gól, ale Zábřeh prohrál 2:1. V tabulce se pohybuje na 15.místě.

Dobrý den. Vítám Vás u dnešního online přenosu z Měststkého stadionu v Zábřeze. Dnes se proti sobě postaví domácí SK Sulko Zábřeh a 1.HFK Olomouc "B".

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.