Everton – Norwich 2:1 (4:3 po pen.) | Hull City – Leicester 2:1 (5:4 po pen.) | Sheffield Wedn. – Arsenal 3:0 (kon.)
Stoke – Chelsea 2:1 (5:4 po pen.)
po penal. (5:4)
Hull City AFC
2:1 (0:0)
Leicester City
Úterý 27.10.2015, 20:45 • The KC Stadium, Hull • Anglický Ligový pohár • Osmifinále

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (23:29:38)

Hlavní rozhodčí Attwell ukončil dnešní utkání, jehož základní hrací doba skončila nerozhodně 0:0. Zápas šel pak do prodloužení, kde se nejprve trefil Mahrez, ale Hernandez dokázal vyrovnat na 1:1, a tak musely rozhodovat penalty. V penaltovém rozstřelu byl šťastnější domácí Hull City, který zvítězil a dostal se do dalšího kola ligového poháru. Hull si postup zaslouží, protože hlavně v prvním poločase dělal svému soupeři velké problémy. Zápas jako takový příliš nenadchl, ale ani nijak nezklamal.

V penaltovém rozstřelu zvítězil tým Hull City AFC.

Autorem vítězné branky je DAVID MEYLER.

5. série
    5:4
    Těžkou úlohu měl před sebe David MEYLER, na kterém bylo to, jestli se i dál budou kopat penalty, nebo Hull postoupí do dalšího kola. MEYLER zahrál penaltu najisto a proměnil ji.

5. série
    4:4
    Je srovnáno, přesně trefil i Jamie VARDY.

4. série
    4:3
    Chuba AKPOM se nemýlil a Hull opět vede.

4. série
    3:3
    Marcin WASILEWSKI proměňuje.

3. série
    3:2
    Tom HUDDLESTONE posílá Hull opět do vedení. Krásná rána!

1:1
    Je srovnáno, Danny DRINKWATER se nemýlil!

1. série
    1:0
    Tentokrát byl na řadě domácí Hull. Jako první za domácí tým šel Abel HERNANDEZ, který se nemýlil a přesnou trefou do rožku branky poslal Hull do vedení.

1. série
    0:0
    První penaltu si vzal na starost Riyad MAHREZ, ale proměnit ji nedokázal. Gólman Jakupovic svůj tým podržel!

Střílení penalt začíná.

120
    Druhé prodloužení skončilo.

120
    Druhý poločas prodloužení bude nastaven o 1 minutu.

118
    Albrighton hledal přihrávkou Vardyho, ale pozorný Dawson přihrávku vystihl a získal míč pro Hull.

113
    Akpom se rozhodl pro střelu z 20 metrů, avšak brankář Schwarzer byl připraven a míč ukryl do své náruče.