Frýdek-M. – Kopřivnice | 29:26 (kon.) |
konec
Pepino SKP Frýdek-Místek
29:26
(16:10)
KH ISMM Kopřivnice
59
|
Domácí Toms je za faul na Ungera vyloučen. (29:24)
|
|
50
|
Domácí Krahulík je na 2 minuty vyloučen. (25:21)
|
|
33
|
Domácí Vacula je na dvě minuty vyloučen. (17:11)
|
|
24
|
Domácí Mynář je na 2 minuty vyloučen. (14:8)
|
Pepino SKP Frýdek-Místek | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
89 | B | P. Pohludka | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | B | P. Štolcar | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | SS | P. Barvík | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | LK | J. Bosák | 2/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | A. Gřešek | 1/0 | 0 | 0 | ||
22 | PS | P. Kichner | 2/0 | 0 | 0 | ||
4 | PK | T. Klaban | 1/0 | 0 | 0 | ||
77 | LS | M. Krahulík | 0/0 | 0 | 1 | ||
7 | SS | R. Meca | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | D. Mynář | 6/4 | 0 | 1 | ||
9 | SS | V. Petrovský | 8/3 | 1 | 0 | ||
5 | PK | M. Pomichálek | 1/0 | 0 | 0 | ||
25 | LS | S. Strack | 5/0 | 0 | 0 | ||
21 | PK | M. Toms | 0/0 | 0 | 1 | ||
15 | P | M. Vacula | 2/0 | 0 | 1 | ||
Celkem | 29/7 | 1 | 3 | 4 | 0 | ||
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
76 | B | P. Holeček | 0/0 | 0 | 0 | ||
94 | B | P. Chalupa | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | M. Žingor | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | SS | M. Bukovský | 3/0 | 0 | 0 | ||
21 | SS | P. Fulnek | 4/0 | 0 | 0 | ||
10 | LS | J. Gřes | 5/0 | 0 | 0 | ||
15 | P | J. Gřes | 3/2 | 1 | 0 | ||
26 | PK | J. Hanus | 6/0 | 0 | 0 | ||
19 | LS | F. Hardt | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | LS | J. Kaluža | 0/0 | 0 | 0 | ||
55 | PK | M. Krpelík | 1/0 | 0 | 0 | ||
4 | P | J. Lipový | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | P | J. Petřík | 3/0 | 0 | 0 | ||
17 | LK | P. Unger | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | LK | M. Veřmiřovský | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | PS | D. Zima | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 26/2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Pepino SKP Frýdek-Místek:
Štolcar, Pohludka – Bosák, Klaban, Pomichálek, Meca, Mynář, Petrovský, Gřešek, Vacula, Toms, Kichner, Barvík, Strack, Krahulík.
Náhradníci:
Trenér:
KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Holeček, Chalupa – Lípový, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Bukovský, Petřík, Ji. Gřes, Unger, Hardt, Kaluža, Fulnek, Hanus, Krpelík.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Holeček, Chalupa – Lípový, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Bukovský, Petřík, Ji. Gřes, Unger, Hardt, Kaluža, Fulnek, Hanus, Krpelík.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bečička, Bubeníček
Diváci:
Ondřej Mazur