Kladno – Letohrad 1:2 (1:2 po s.s.) | Ústí n/L – Kovo Praha 3:2 (kon.) | Třinec – Karviná 6:0 (kon.)
Pardubice – Sudoměřice 6:2 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 8:0 (kon.) | Kert Park Praha – Most 4:5 (po pr.)
HBC Enviform Třinec
6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
HbK Karviná
Sobota 31.10.2015, 16:00 • Hřiště U splavu, Třinec • CROSSDOCK Extraliga • 10. kolo

43:13
    Dominik Barnošák (TRI) inkasoval osobní trest do konce utkání za nemístné poznámky směrem k rozhodčím.

28:58
    Tak Třinec třetinu v početní výhodě nedohraje. Na dvě minuty byl vyloučen Dominik Barnošák (TRI). Provinil se držením protihráče.

28:06
    Vyloučení: Jaroslav Růžička (KAR), 2 min. – držení. Třinečtí po uplynutí Římanova trestu dohrají třetinu v početní výhodě.

26:29
    Současně jsou vyloučení Martin Říman (TRI) na 2 minuty za napadení a Martin Konvička (TRI) inkasuje osobní 10 minutový trest za nesportovní chování.

00:41
    Vyloučení: Martin Samek (TRI), 2 min. – nedovolené bránění.

Jiří Mravec

Hledáme zpravodaje pro tým HBC Enviform Třinec. Pište na info@onlajny.com. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Lajčiak (Mišun, Samek), 12. Drábik (M. Říman), 20. Lajčiak (Drábik), 22. M. Říman (Věchet), 37. Liboska (Filípek), 44. Barnošák (Konderla)

HBC Enviform Třinec: L. Heczko – Konvička, Liboska, Lajčiak, Mišun, Samek, Turoň – M. Říman, D. Říman, Podešva, Konderla, Barnošák, Filípek, Cieslar, Drábik, Věchet, Rucki, Mrážik
    HbK Karviná: D. Vašek (Tabášek) – Pilch, Zaremba, M. Vašek, Růžička, Kubica, Dittmann – L. Rosůlek, J. Rosůlek, Fárský, Pietrasz, D. Heczko, Procházka, Pacas, Regec

Rozhodčí: Královič – Hanečák (Oba Slovensko)