Chomutov – Kladno 0:6 (kon.) | Mountfield HK – Motor ČB 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Pardubice – Žďár n/S 4:0 (kon.) | Vsetín – Přerov 6:4 (kon.) | HC Plzeň – K. Vary 7:3 (kon.)
Třinec – Olomouc 5:2 (kon.) | PZ Kladno – Písek 8:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 01.11.2015, 12:00 • Tipsport arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 14. kolo

Konec zápasu. Dynamo nenechalo nikoho na pochybách, potvrdilo roli favorita, Žďár nad Sázavou porazilo jasně 4:0. Hezké odpoledne z Pardubic! (14:13:21)

53:41
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Po rychlé akci se v 54. minutě prosadil TOMÁŠ MAZURA. Asistence: Matěj Blümel.

44:37
    Pardubice využily přesilovku a vedou o tři branky, trefil se MARTIN KOSTKA. Asistence: Miroslav Sýkora a Dominik Chára.

40:01

40:00
    Druhá třetina skončila. Domácí trpělivou a aktivní hrou navýšili svoje vedení, po 40 minutách vedou nad Žďárem nad Sázavou 2:0. Třetí třetina začne zhruba v 13.40 hodin.

28:30
    Východočeši využívají herní převahu a získávají dvoubrankový náskok. Kofferovu střelu z ostrého úhlu dorazil ONDŘEJ ROHLÍK. Asistence: Filip Koffer a Tomáš Zeman.

20:01

20:00
    První třetina skončila. Pardubice byly v úvodním dějství výrazně aktivnější, hostující tým si vytvořil šance ve dvou po sobě jdoucích přesilovkách, jinak hra probíhá zejména v pásmu u gólmana Vacka. Žďár nad Sázavou ale velmi pozorně brání, v závěru ale hosté z Vysočiny přece jen inkasovali. Druhá třetina začne zhruba v 12.50 hodin.

19:16
    Domácí se v závěru první třetiny po dvou ubráněných oslabeních v řadě dostávají do vedení. Od modré nahodil puk Juraj Rudy, černou gumu umně tečoval FILIP KOFFER. Asistence: Juraj Rudy a Tomáš Zeman.

00:01
    Začátek zápasu bude krapet opožděn.

HC Dynamo Pardubice: Vlk – Dubovči, Hybeš, Leder, Rudy, Secký, Sýkora – Blümel, Bucek, Chára, Koffer, Kostka, Mazura, Rohlík, Rozlílek, Sajdl, Zeman.

SKLH Žďár nad Sázavou: Vacek – Junek, Kukla, Matěcha, Melichar, Myška, Pachl, Pytlíková – Brejcha, Hladík, Křehlík, Nedomlel, Poul, Primožič, Pytlík, Soukup, Šutera, Tobiáš.

Rozhodčí: Kratochvíl – Huryta, Škorpil.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 20. Koffer (Rudy, Zeman), 29. Rohlík (Koffer, Zeman), 45. Kostka (Sýkora, Chára), 54. Mazura (Blümel)

Rozhodčí: Kratochvíl – Huryta, Škorpil