Zlaté Moravce – Myjava 4:2 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
4:2 (2:1)
TJ Spartak Myjava
sk Úterý 03.11.2015, 17:00 • FC ViOn Zlaté Moravce, a.s. • Slovenský pohár - Slovnaft cup

Je po zápase. Po šialenom priebehu v druhom polčase sa napokon so Slovnaft Cupom lúči Spartak Myjava, ktorý nestačil na ViOn Zlaté Moravce A PODľAHOL MU 4:2.

Po Žiline teda ďalej postupujú aj Zlaté Moravce. Ďalších 5 zápasov sa hrá zajtra.

Ďakujem vám za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. Možno ho strávite pri online prenosoch z Ligy majstrov. (18:52:36)

90+3

90+2
    Myjavčania odzbrojení tesne pred šestnástkou a zdá sa, že už je po zápase.

90+2
    Žltú kartu dostáva Mance (FC ViOn Zlaté Moravce).

90+1
    Myjavčania faulovali na polovici ViOn-u.

90
    Myjavčania zastavení nedovolene ešte na svojej polovici.

89
    Ofsajdový verdikt stopol akciu Zlatých Moraviec.

88
    Žltú kartu dostáva Majkić (FC ViOn Zlaté Moravce).

88
    Aj v závere zápasu museí byť Solnička pozorný. Pripisuje si ďalší úspešný zákrok.

86
    Hostia priamy kop nevyužili, pri lopte sú Myjavčania.

86
    Žltú kartu dostáva Sládek (Spartak Myjava).

86
    Priamy kop z asi 20 metrov pre ViOn. Pridajú piaty gól?

84
    Hostia počas svojho útočného snaženia "zaútočili" aj na protihráča a rozhodca prisúdil loptu ViOn-u.

82
    Do konca riadnej hracej doby ostáva asi 10 minút, ak rátame aj nejaký ten nadstavený čas. Uvidíme ešte nejaký gól?

80
    Striedanie v tíme Spartak Myjava: z ihriska odchádza Kóňa, prichádza Duga.

80
    Spartak už skutočne strieľa z každej pozície. Teraz strieľali z dobrých 25-tich metrov, ale neboli presní.

79
    Bránu napokon ohroziť chceli, ale nemierili presne.

78
    ViOn hrá akosi tvrdšie, no zatiaľ sa to zaobišlo bez karty. Priamy kop pre Myjavu. Síce z väčšej vzdialenosti, ale možno sa im podarí niečo vymyslieť. Uvidíme.