Písek – Bratislava 32:25 (kon.) | Veselí n/M – Michalovce 25:32 (kon.) | DHC Plzeň – Šaľa 18:27 (kon.)
Most – Olomouc 35:23 (kon.) | Partizánske – Zlín 23:17 (kon.)
Sokol Písek
32:25 (21:14)
ŠKP Bratislava
Sobota 07.11.2015, 17:00Interliga ženy • 10. kolo

V rámci 10. kola házenkářské interligy žen vyhrály domácí házenkářky Sokolu Písek nad ŠKP Bratislava v poměru 32:25. Domácí hráčky si v celém průběhu zápasu postupně vytvářely náskok, který pak již nepustily a v pohodě dokráčely k vítězství. (18:23:45)

Konec zápasu. (32:25)

60
    Sára Kovářová dává tři vteřiny před koncem poslední gól zápasu a domácí hráčky vyhrávají o sedm branek v poměru 32:25. (32:25)

60
    Nikoleta Trúnková dala ještě jeden gól. (31:25)

60
    A další gól hostující hráček. Již je tady ale poslední minuta hry a je jasné, že dnes vyhrají Jihočešky. (31:24)

59
    Dominika Bullová propálila domácí brankařku a je to 31:23. (31:23)

59
    Magdaléna Svobodová také dotlačila míč do brány a je to o devět branek. (31:22)

59
    Hráčky ŠKP ale také skórovaly a je to nyní 30:22. (30:22)

58
    Třicátý gól Písku vstřelila Nikola Kozáková. (30:21)

57
    A další branku Písku nyní vstřelila Veronika Benešová a domácí se blíží k třicátému gólu v zápase. (29:21)

57
    Hra je přerušena kvůli úpravě hrací plochy. (28:21)

57
    Nyní se dvakrát do zakončení dostaly domácí házenkářky, brankářku ŠKP ale překonat nedokázaly. (28:21)

56
    Hráčky ŠKP ale dokázaly opět zareagovat a snižují. (28:21)

55
    Další gól Písku přidala Veronika Benešová. (28:20)

55
    Teď ale přece jen hráčky ŠKP skórovaly a snížily na rozdíl sedmi branek. (27:20)

55
    Konec zápasu se rychle blíží a zatím to na závěrečné drama nevypadá. (27:19)

54
    Až nyní došlo k další změně skóre, když se trefila Nikola Kozáková. (27:19)

52
    Oba celky nyní vlastními nepřesnostmi přišly o balon. Stav zápasu se zatím nemění. (26:19)

52
    Nyní se hostujícím hráčkám podařilo přeci jen snížit, náskok domácích hráček je ale nadále luxusní. (26:19)

51
    Konec zápasu se pomalu blíží a domácí hráčky zatím s přehledem udržují svůj náskok. (26:18)

50
    Magdaléna Svobodová byla na druhé straně přesná a podařilo se jí skórovat. (26:18)

50
    Hostujícím hráčkám se nepovedl rychlý přechod do útoku a přišly o balon. (25:18)
    49
    Lucie Líbalová proměnila sedmičku a domácí hráčky vedou o sedm branek. (25:18)

48
    Domácí celek si vyžádal oddechový čas. (24:18)

48
    Anemária Marčeková přidala rychle další branku a aktuálně je to o šest branek. (24:18)

48
    Další kombinace píseckých házenkářek branku nepřinesla. (24:17)

47
    Marčeková ale přesně vystřelila a také ona skórovala. (24:17)

47
    Domácí hráčky jsou ale také nadále produktivní a také skórují. (24:16)

46
    Aneta Schwarzová rychle odpovídá a je to 23:16. (23:16)

46
    Dominika Bullová vstřelila další branku Písku. (23:15)

45
    Útočná akce hostujících hráček branku nepřinesla, přesto jsou házenkářky ŠKP nadále u balonu. (22:15)

44
    Nikola Kozáková vrací sedmibrankové vedení domácím hráčkám. (22:15)

43
    Andrea Šarišská snižuje na rozdíl šesti branek. (21:15)

43
    V průběhu druhého poločasu vedou hráčky českého týmu nad Bratislavou v poměru 21:14. (21:14)