1
6
0
0

Úterý 10.11.2015, 14:20 • Court 3 • Challenger Bratislava - Peugeot Slovak Open (krytý tvrdý povrch) • 1. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním postupu Andreje Rubljova do druhého kola turnaje vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen tenisového) Onlajnu, na počtenou! (15:04:39)

Adam Pavlásek skrečuje zápas zřejmě pro zranění. Vítězem dnešního zápasu se tak po prvním setu stává Rus Andrej Rubljov.

Až do devátého gemu si oba tenisté drželi své podání. Pavlásek se při následné přestávce nechal doktorem ošetřit v horní části těla. Rubljov v desátém gemu využil až třetí nabídnutý setbol po nevynucené chybě českého tenisty, který přišel k rozhodčímu a oznámil mu konec zápasu. Ve druhém kole se tak Andrej Rubljov utká s vítězem z dvojice Ymer – Lacko.

4:6
    Tentokrát už Rus setbol potvrzuje! Pavláskův úder byl až příliš dlouhý.

40-A
    Pavlásek se srdnatě bránil proti křižným forhendům soupeře. Na asi šestý už ale odpověděl pouze úderem míčku do sítě. Rubljov má k dispozici třetí setbol!

40-40
    Rus měl Pavláska doslova "na lopatě". Jenže nedokázal poslat míček přes síť. Shoda.

40-A
    Rus má k dispozici další setbol! Pavlásek nasměřoval svůj úder zpoza základní čáry do sítě.

40-40
    Jenže Rubljův return nebyl dostatečně dlouhý. Míček skončil v síti. Shoda.

30-40
    Rus si vybojoval po dlouhé výměně první brejkbol a zároveň setbol zápasu! Pokud uspěje, bude moci ukončit první set.

30-30
    První podání sice zavánělo esem, ale nebylo tomu tak. I přes druhé podání ale dokázal Pavlásek doputovat pro fiftýn.

15-30
    Rus má navíc navrch o jeden fiftýn. Míček iv tuto chvíli končí v síti.

15-15
    Rusův útok do otevřeného rohu kurtu byl úspěšný. Pavlásek se sice pokusil o slice, ale míček nedoletěl přes síť.

15-0
    Return ruského tenisty byl příliš dlouhý, míček tak končí za základní čárou.

4:5
    Konec přestávky, podávat bude Adam Pavlásek.

4:5
    Adam Pavlásek si vyžádal u rozhodčího medical timeout. Přestávka se tak o něco prodlouží.

4:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

4:5
    Jak rychle Pavlásek načal devátý gem prvního setu, tak rychle ho také Rus ukončil. Smeč v podání Rubljova byla nad síly českého tenisty.