Třebíč – Motor ČB 2:3 (0:2 po s.n.) | Benátky n/J – Litoměřice 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Most 8:2 (kon.)
Slavia – Jihlava 1:2 (kon.) | Prostějov – Havířov 1:4 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 6:2 (kon.)
Šumperk – Přerov 2:3 (kon.)
Rytíři Kladno
6:2 (2:0, 1:2, 3:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 11.11.2015, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance liga • 21. kolo

58:11
    Tlak domácích vyústil faulem a dalším vyšším trestem. David Tůma (UNL) dostal menší trest za podražení a za následné nepřiměřené reakce směrem k sudímu další trest 10 minut za nesportovní chování.

51:59
    Martin Wágner (UNL) dostal dvouminutový trest, a protože řekl něco nevybíravého sudímu, navíc inkasoval dvě desítky.
    Tomáš REDLICH - 6:2

47:55
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Jednomu z ústeckých beků přeskočil kotouč přes hokejku na modré čáře. Toho využil TOMÁŠ REDLICH, který nahodil motory, dostal se za beky a střelou kousek nad ledem překonal Volkeho. Bez asistence.

47:38
    Jurij Repe (KLA) dostává dvě minuty za držení.

43:49
    Václav Skuhravý (KLA) dostává dvě minuty za držení.
    David DVOŘÁČEK - 5:2
    Utkání můžete sledovat živě zde.

43:04
    Domácí už mají komfortní náskok. DAVID DVOŘÁČEK se dostal ke střele z pravého kruhu a trefil se přesně do protějšího rohu. Asistence: Brendon Nash.
    Jan RUDOVSKÝ - 4:2

40:27
    JAN RUDOVSKÝ nabral rychlost ve středním pásmu. Před brankou zkoušel ještě najít Bílka, ale puk si obránce srazil mezi Volkeho betony. Kotouč se zarazil o výplň za tyčkou, ale čáru přešel. Asistence: Jurij Repe, Lukáš Mensator.

37:59
    Brendon Nash (KLA) odchází na trestnou lavici, dostává menší trest za podražení.
    David STACH - 3:2

34:39
    V těžkých chvílích pomohla Kladnu jeho nejúdernější formace. Kindl našel mezi kruhy DAVIDA STACHA, který namířil přesně nad vyrážečku. Asistence: Denis Kindl, David Růžička.

31:07
    Hosté jsou při chuti a zahrají si přesilovou hru. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Václav Skuhravý (KLA).
    Tomáš ANDRES - 2:2

29:21
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Právě jedna z nepřesností vedla k dalšímu přečíslení. Hosté jeli tentokráte čtyři na dva a, byť trochu se štěstím, slušně zakombinovali. TOMÁŠ ANDRES usměrnil nahrávku Kloze za záda bezmocného Mensatora. Asistence: Jan Kloz, Vladimír Brož.
    Jaroslav ROUBÍK - 2:1

25:20
    Teď toho domácí musí litovat. Ústečtí totiž podnikli přečíslení tří proti dvěma. JAROSLAV ROUBÍK nikoho nehledal a svou střelu vyslal přesně nad lapačku Mensatora. Asistence: David Tůma.

24:42
    Rytíři rozehráli povedenou akci. Kindl našel Stacha, kolem kterého nikdo nebyl. Volke už byl roztažený na zemi, ale domácí útočník orazítkoval pouze břevno.

20:18
    Brzké vyloučení. Dvě minuty za hákování odsedí David Merta (UNL).
    Vítězslav BÍLEK - 2:0

19:16
    Kindl předvedl krásnou akci. Naznačil střelu, čímž položil obránce. Rozhozený Volke nechal v brance dost prostoru, nicméně domácí útočník trefil jen beton. Puk ale zůstal zcela volný v brankovišti a na místo určení jej pohodlně dopravil VÍTĚZSLAV BÍLEK. Asistence: Denis Kindl, David Stach.

11:57
    Antonín Melka (UNL) dostává dvouminutový trest za sekání.

08:34
    Ústí předvedlo hodně kvalitní přesilovku a bude v ní pokračovat. František Ptáček (KLA) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

07:28
    Tůma dostal nabito na kruh a jeho rána z první pořádně zaduněla o tyčku. Mensator promáchl lapačkou.

06:27
    Redlichova střela propadla skrz Volkeho, ale domácí byli až příliš aktivní v dorážení kotouče. Tomáš Pitule (KLA) dostává dvě minuty za sekání.

05:54
    Gutwald na modré trefil jen Kloze a ten využil Ptáčkova podklouznutí. Samostatný únik ale skončil střelou do Mensatorových betonů.
    Vítězslav BÍLEK - 1:0

04:02
    Nejlepší střelec první ligy VÍTĚZSLAV BÍLEK zvolil nejjednodušší variantu. Od mantinelu natáhl ke střele a ta skončila až za zády Volkeho. Asistence: Brendon Nash, Václav Skuhravý.

03:44
    Martin Wágner (UNL) dostává dvě minuty za krosček.

01:43
    Kuchler (UNL) inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění. Kladno má k dispozici první početní výhodu.

Michal Sobotka

Branky a nahrávky: 5. Bílek (Nash, Skuhravý), 20. Bílek (Kindl, Stach), 35. Stach (Kindl, Růžička), 41. Rudovský (Repe, Mensator), 44. Dvořáček (Nash), 48. Redlich – 26. Roubík (Tůma), 30. Andres (Kloz, Brož)

Rytíři Kladno: Mensator – Nash, Repe, Kehar, Růžička, Gutwald, Ptáček – Rudovský, Skuhravý, Pletka – Kindl, Stach, Bílek – Horna, Pitule, Redlich – Machač, Lukáč, Dvořáček.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke – Smetana, Holomek, Vágner, Brož, Sobotka, Látal, Bernad, Pohl – Merta, Roubík, Tůma – Kloz, Andres, Rys – Kuchler, Melka, Dalecký – Navarra, Gengel, Křivohlávek.

Rozhodčí: Grech – Krátký, Svoboda