Rapid Ústí n/L – COMBIX Ústí n/L "B" 7:1 (kon.) | Tiradores Ústí n/L – Balticflora Teplice 2:0 (kon.)
FC Rapid Ústí nad Labem
7:1 (3:1)
GOLD COMBIX Ústí nad Labem "B"
Pátek 13.11.2015, 18:30 • Univerzita Jana Evangelisty Purkyně, České mládeže 8, Ústí nad Labem • Ústecký krajský přebor • 9. kolo

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 18:30 hod.

Stadion: Univerzita Jana Evangelisty Purkyně, České mládeže 8, Ústí nad Labem;
    kapacita: 600 míst.

Příjemný páteční podvečer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho začne 9. kolo Ústeckého krajského přeboru. Celek FC Rapid Ústí nad Labem vyzve tým COMBIX Ústí nad Labem "B".

Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FC Rapid Ústí nad Labem:
    8 zápasů: 5 výher, 2 remízy, 1 porážka; skóre 71:24, 17 bodů, 5. místo.

COMBIX Ústí nad Labem "B":
    8 zápasů: 3 výhry, 1 remíza, 4 porážky; skóre 41:47, 10 bodů, 8. místo.

Posledních pět kol z pohledu obou celků:

4. kolo:
    FC Rapid Ústí nad Labem – FC Tiradores Ústí nad Labem 7:1 (2:0)
    COMBIX Ústí nad Labem "B" – FC Třebenice 2:7 (0:3)

5. kolo:
    FC Atletico Chomutov – FC Rapid Ústí nad Labem 4:4 (2:1)
    Gold Team Ústí nad Labem – COMBIX Ústí nad Labem "B" 14:8 (5:3)

6. kolo:
    FC VITO Proboštov – FC Rapid Ústí nad Labem 4:4 (1:3)
    COMBIX Ústí nad Labem "B" – ACZ Lovosice 1:7 (1:3)

7. kolo:
    FC Rapid Ústí nad Labem – Internazionale Teplice 5:8 (2:3)
    FC Tiradores Ústí nad Labem – COMBIX Ústí nad Labem "B" 3:6 (1:3)

8. kolo:
    FC Jupíci Libochovice – FC Rapid Ústí nad Labem 3:29 (0:10)
    COMBIX Ústí nad Labem "B" – FC Atletico Chomutov 10:2 (7:2)

Celá jména sudích:

Hlavní rozhodčí: Lukáš Mollinger.
    Druhý rozhodčí: Zdeněk Kamínek.

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava – Klier, Bellada – M. Dlouhý, Valenta – připraven Čapek, připraven Virt, připraven Kapoun. Hrající trenér: Martin Dlouhý.

Rozhodčí: Mollinger, Kamínek.

00:01

01:27
    Rapid právě vstřelil branku!
    Martin Dlouhý výkopem z rohu nalezl před bránou DENISA VALENTU, který zakončil do odkryté svatyně. Asistence: Martin Dlouhý.

03:30
    Čapek přihrál Valentovi, který jen těsně minul.

03:40
    Matěj Klier přihrál do předbrankového prostoru MARTINU DLOUHÉMU, kterému nedělalo problém překonat brankáře hostů. Asistence: Matěj Klier.

12:36
    Klier rozehrával po autu do předbrankového chumlu hráčů, ale nikdo z Rapidu se míče neujal a třetí branka ve prospěch domácích nepadla.

15:09
    Česlák proti Votavovi dorážkou neuspěl.

15:17
    Hosté zkouší různé útočné formace na ofenzivní polovině.

16:03
    Jan Kapoun využil společně s MARTINEM DLOUHÝM přečíslení tři na jednoho. Prvně jmenovaný nahrál z levé strany úspěšnému střelci, který následně střílel pouze do odkryté brány. Asistence: Jan Kapoun.

18:51
    Je nařízena penalta za hru rukou po odraženém míči ve prospěch COMBIXU.

19:24
    COMBIX "B" právě vstřelil branku!
    Jakub Lédl neproměnil nařízenou penaltu, ale odraženého míče se ujal PAVEL RŮŽIČKA, který vsítil balón naprosto bezchybně. Bez asistence.

24:01
    Sláma perfektně vychytal střelu Dlouhého.

25:00

Po první pětadvacetiminutovce vede celek Rapidu. Domácí otevřeli skóre zápasu ve druhé minutě a už ve třetí minutě vedli o dvě branky. Nejvíce Rapidu pomohl Martin Dlouhý, který si za první poločas připsal do tři body do kanadského bodování.

25:01

25:35
    Malec z dálky vystřelil vedle.

27:13
    Pohlovu střelu chytil Votava bez problému do náruče.

29:25
    Valenta mířil nepřesně.

30:02
    Je nařízen nepřímý volný kop ve prospěch Combixu.

30:28
    Kubát nepřímý volný kop v gól neproměnil.

30:58
    ADAM VIRT si věděl rady s přihrávkou od Matěje Čapka a navyšuje na tříbrankové vedení. Asistence: Matěj Čapek.

32:19
    Čapek trefil pouze gólmana.

32:56
    Jan Kapoun nahrál volnému ADAMU VIRTOVI, který z pravé stany mířil přesně. Asistence: Jan Kapoun.

34:46
    Valenta střílel vedle.

35:08
    Virt dorážkami v brankovišti neuspěl.

37:00
    Lédl zachránil skóre zápasu tím, že na poslední chvíli vyrazil míč z brankoviště poté, co střílel z ostrého úhlu Virt.

37:24
    Matěj Klier poslal přihrávku na MARTINA DLOUHÉHO, který si poradil s balónem z pravé strany.

39:09
    Matěj Klier (RUL) dostal žlutou kartu za nesportovní chování od sudího Zdeňka Kamínka.

40:30
    Dlouhý nezakončil, neboť mu do cesty vstoupila obrana Combixu.

41:33
    Čapek Slámu z těsné blízkosti nepřekonal.

42:27
    Lédl byl z dálky neúspěšný.

Dnešní utkání sleduje 30 diváků.

44:57
    DENIS VALENTA získal šanci, kopat do odkryté branky, což mu nap první pokus nevyšlo. Pokusil se podruhé prostřelit brankáře hostů a tentokrát už úspěšně z těsné vzdálenosti. Asistence: Václav Bellada.

46:18
    Domácí se nikam neženou.

47:39
    Virt z levé strany proti Slámovi byl neúspěšný.

49:25
    Česlák zůstal ležet po souboji na zemi, ale nakonec odešel po svých.

Pozápasové ohlasy trenérů přineseme později.

Domácí Rapid získává plný počet bodů za výhru 7:1 nad COMBIXEM Ústí nad Labem. Nejčastěji se prezentovali Martin Dlouhý a Adam Virt, který svým dílem velmi přispěli k vítězství. Hostům se podařilo pouze jednou vstřelil míč do černého, konkrétně se úspěšným střelcem stal Pavel Růžička ve dvacáté minutě.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Přeji hezký víkend. Tereza Košťálová (20:05:23)

Tereza Košťálová

Branky: 2. Valenta (Dlouhý), 4. Dlouhý (Klier), 17. Dlouhý (Kapoun), 31. Virt (Čapek), 33. Virt (Kapoun), 38. Dlouhý (Klier), 45. Valenta (Bellada) – 20. Růžička

Karty:   40. Klier (RUL)

GOLD COMBIX Ústí nad Labem "B": Sláma – Pohl, Růžička, Ledl, Horvát – Kubát, Česlák – Herián, Malec. Hrající trenér: Zdeněk Kubát.

Rozhodčí: Mollinger, Kamínek