DHC Plzeň
17:34 (7:19)
DHC Sokol Poruba
Pátek 13.11.2015, 17:30Interliga ženy • 13. kolo

Ján Beňadík (DHC Sokol Poruba): „Do Plzně jsme jeli pro dva body a to jsme také potvrdili. Jsem rád, že si holky dobře zahrály a k zápasu přistoupily odpovědně.“

Libuše Škvařilová (HC Plzeň): „Poruba dokázala, že je o třídu lepší soupeř. Lepší bránění, bojovnost a nasazení mi dneska od našeho týmu scházelo. Z výkonu jsem zklamaná. V obraně jsme odehráli jeden z nejhorších zápasů. Na úterní zápas se ale připravíme. (07:42:24)

Hráčky Poruby dnes potvrdily role favoritek a zcela po zásluze vyhrály nad týmem Plzně vysokým rozdílem 17:34.

Konec zápasu. (17:34)

60
    Dvě vteřiny před koncem zápasu přidali ještě jednu branku domácí hráčky. Konečný výsledek je tak 17:34! (17:34)

60
    Hana Maiwaelderová dává ještě jednu branku Poruby, do konce zápasu chybí půl minutky. (16:34)

60
    Již se hraje poslední minuta hry, u balonu jsou domácí hráčky. Snaží se ještě přidat jednu branku. (16:33)

59
    Petra Drozdová svým osmým gólem v zápase opět snižuje. (16:33)

59
    Diana Tomašechová ale po rychlém útoku Poruby také skóruje. (15:33)

58
    Petra Drozdová nyní propálila zeď složenou z hostujících hráček a snižuje. (15:32)

56
    Michaela Konečná po pěkné akci zakončovala ze středu hřiště a je z toho gól. (14:32)

55
    Barbora Buchnerová nyní zamířila přesně a snižuje vedení hostujících hráček. (14:31)

54
    Andrea Očadlíková opět o něco navýšila vedení Poruby. Stav zápasu je 31:13. (13:31)

49
    Nikola Varmužová dala další branku Poruby a vedení hostujících hráček nadále narůstá. (12:29)

47
    Domácí hráčky jsou hodně neproduktivní a naopak hostujícím hráčkám tam dnes padne všechno. (12:28)

45
    Barbora Buchnerová ale také nyní skórovala a je to opět "jen" o čtrnáct. (12:26)

44
    Helena Ryšánková dala další branku Poruby a je to opět o patnáct branek. (11:26)

43
    Následuje oddechový čas. (11:25)

43
    I díky tomu se k dalšímu gólu propracovala Lucie Pešičková. (11:25)

43
    Hostující hráčky nikam nespěchají, mají hodně nahráno. (10:25)

42
    Lucie Pešičková alespoň částečně snížila drtivé vedení hostujících hráček. (10:25)

41
    Až nyní se ranou z dálky prosadila Helena Ryšánková. (9:25)

39
    Brankářky obou týmů si nyní připsaly několik dobrých zákroků. Skóre zápasu se zatím nemění. (9:24)

38
    Teď se už hráčky Poruby prosadily, skórovala Leona Šviráková. (9:24)

37
    První útočnou akci v přesilovce hostující hráčky v gól nepřetavily. Nyní se musí bránit. (9:23)

37
    Domácí Petra Drozdová dostala dvě minuty. (9:23)

36
    Vendula Šelaisová skóruje za Plzeň, rozdíl je nyní čtrnáctibrankový. (9:23)

35
    Šárka Mačíková je další úspěšnou střelkyní dnešního zápasu. (8:23)

35
    Po nepřesnostech na obou stranách se skóre nemění. (8:22)

33
    Na druhé straně se prosadila Petra Drozdová. (8:22)

33
    A další branka ostravského týmu. Trefila se Hana Maiwaelderová. (7:22)

32
    Hostující hráčky přidali následně i druhý gól ve druhém poločase a jejich vedení tak opět narůstá. (7:21)

31
    Alica Kostelná se hned v úvodu druhé půle trefuje a je jasné, kdo asi bude dominovat i po změně stran. (7:20)

31
    Začal druhý poločas. (7:19)

Po prvním poločase vedou hráčky Poruby nad svými soupeřkami vysoko 19:7. Uvidíme, co přinese druhý poločas.

30
    První poločas skončil. (7:19)

30
    Domácí hráčky alespoň těsně před koncem poločasu snížily, avšak rozdíl mezi oběma celky je propastný. (7:19)

25
    Nadále jsou to pouze hostující hráčky, kterým se daří střílet jeden gól za druhým. Rozdíl začíná být již propastný. (6:18)

24
    Šárka Mačíková byla úspěšná a Poruba už vede nad Plzní rozdílem deseti branek! (6:16)

23
    Dvě minuty pro domácí Vaňkovou a navíc sedmička pro hostující hráčky. (6:15)

22
    Pešičková nyní pouze snížila na 6:14. Domácím hráčkám se stále nedaří. (6:14)

21
    Hostující hráčky vedou nadále o osm bodů a domácí trenéři si tak vyžádali oddechový čas. (5:13)

19
    Eva Minárčiková zvyšuje vedení hostujících hráček. (4:12)

18
    Hostující hráčky postupně navyšují své vedení a vedou již o sedm branek. (4:11)

12
    Domácí hráčky sice snížily, avšak následně hned inkasovaly a rozdíl mezi oběma celky je nadále čtyřbrankový. (3:7)

11
    Poruba vede již 2:6, když se trefila Alica Kostelná. (2:6)

10
    Po útočné akci domácích hráček branka nepadla, míč mají hostující házenkářky. (2:5)

8
    Leona Šviráková zvýšila vedení Poruby na 5:2. (2:5)

8
    V probíhající osmé minutě hry vedou hostující hráčky nad Plzní 4:2. (2:4)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Vzhledem k tomu, že domácí hráčky uhrály od začátku sezóny pouhou jednu remízu, dá se očekávat vítězství Ostravanek, které zatím figurují na čtvrtém místě se sedmi výhrami a třemi porážkami.

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z utkání v házené, ve kterém se proti sobě postaví ženské týmy HC Plzeň a DHC Sokol Poruba.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.