Kovo Praha – Most 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 0:7 (kon.) | Pardubice – Třinec 8:4 (kon.)
Karviná – Kladno 1:3 (kon.) | Sudoměřice – Plzeň 0:2 (kon.) | Letohrad – Kert Park Praha 5:2 (kon.)
TJ Kovo Praha
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
HBC Most
Sobota 14.11.2015, 11:00 • Stadion Mládeže - Palmovka • CROSSDOCK Extraliga • 12. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Přeji dobré hokejbalové dopoledne. Venku svítí sluníčku a my se můžeme těšit na skvělou bitvu. Dnes bude TJ Kovo Praha hostit HBC Kovodemont Most.

TJ Kovo Praha: Balik (Lain) – Drak, Adam, Zeman Ma., Zeman Mi., Ruda, Svoboda, Winter, Košely, Franěk, Bernard, Čížek, Krištof, Bravenec, Zápotocký, Pátek.

HBC Kovodemont Most: Brém – Čížek, Faltín, Abrahám, Plachý, Bruštík, Jarkovský, Černý, Novák, Šnajdr, Krajíček, Ulm, Prokš, Fialka, Kipet, Drenčko..

00:01

00:05
    Úvodní buly vyhrávají domácí.

00:10
    Bernard se krátce po buly dostal k nebezpečné střele, ale Brém byl pozorný.

00:44
    Odpískané zakázané uvolnění Mostu.

01:34
    Adam se po vyhrané buly v útočném pásmu dostal ke střele, ale měl špatně nastavená mířidla a střela letí vedle.

01:40
    Další zakázané uvolnění Mostu.

02:18
    Bernard zkusil nenápadně vystřelit od mantinelu, ale Brém opět chytá.

02:50
    V prvních třech minutách je aktivnější tým domácích, hosté se zatím nedostali do větší šance.

03:33
    Zahálka nahrával volnému Čížkovi, ale obránci byli opět pozorní.

04:46
    Odpískané další zakázané uvolnění Mostu.

05:33
    Kovo se opět usazuje v útočném pásmu.

05:59
    Svoboda si krásně obehrál dva obránce a své počínání zakončil střelou do tyče.

06:49
    Abrahám zachytil rozehrávku domácích, ale jeho střelu od modré si brankář pohlídal.

07:13
    Petr Adam vyloučen za nedovolené bránění.

07:50
    Kovo zvládá oslabení dobře, Most je ještě nestihl dostat do útočného pásma.

08:13
    Most právě vstřelil branku!
    Přesilová hra využita. Domácím se nepodařilo vyhodit, MATĚJ PROKŠ vystřelil z poloviny hřiště a míček se zastavil až v brance. Asistence: Ondřej Novák

09:19
    Kovo je stále aktivní i po obdržené brance, hostům se nedaří v rozehrávce.

10:11
    Košely poslal na branku další nebezpečnou střelu, ale Brém opět pozorný.

11:47
    Adam nyní tvrdě atakoval Šnajdra, ale rozhodčí neuznal zákrok jako nedovolený a hraje se dál.

12:31
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Jaroslav Pactín vyloučen za hákování.

12:42
    Nařízeno trestné střílení pro hosty.

12:42
    Balík si při nájezdu počínal velice dobře, když míček dokázal vypíchnout.

13:39
    Kovo je stále aktivnější, na Bréma posílají jednu střelu za druhou.

14:31

14:55
    V této třetině už se nic nestane, Kovo drží míček za svojí brankou.

15:00

První třetina je za námi. Viděli jsme několik skvělých šancí, ale pouze jednu branku. Hosty do jednobrankového vedení dostal v 9. minutě Prokš. Druhá třetina začne za 8 minut.

15:01

15:05
    Buly vyhrávají hosté.

15:50
    Košely se zmocnil míčku ve svém obranném pásmu, doběhl sním na útočnou modrou čáru, ale vypálil vedle.

16:49
    Velký závar před brankou hostů! Míček se kutálel okolo brankové čáry ale žádný z domácích hráčů ho nedokázal dostat do branky.

17:49
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

18:14
    Adam trefuje břevno.

19:01
    Most se nyní usadil v útočném pásmu a kombinuje.

19:03
    Hosté si zahrají další přesilovou hru. Martin Krištof vyloučen za napadení.

19:55
    Balík nyní vytáhl skvělý zákrok, když zachytil střelu Šnajdra.

21:03

22:45
    Kováci teď měli v obraně veliké problémy. Prokš stihl vystřelit a ještě dvakrát dorážet.

23:12
    Rychlý protiútok hostů likviduje Balík.

25:33
    Most se dostává v posledních minutách do tlaku a drží domácí v jejich obraném pásmu.

26:11
    Zakázané uvolnění domácích.

26:55
    Drak zkusil střelu od modré, ale obránci mají dobře postavené bloky.

27:44
    Veliké šance na obou stranách! Nejprve se dostal do brejku Adam a poté utekl obráncům Šnajdr.

28:06
    Kovo si zahraje přesilovou hru. Na trestnou lavici míří za podražení Roman Abrahám.

29:06
    Kovo si po minutě přesilové hry nevytvořilo žádnou větší šanci.

30:00

Druhá třetina je za námi. Poměr sil je oproti první třetině vyrovnanější, ale gólů jsme se nedočkali, třetí třetina začne za 5 minut.

30:01

30:05
    Buly vyhrávají domácí.

31:33
    Ruda skvěle zablokoval střelu Prokše.

32:57
    Hra se přiostřuje, na zemi zůstává po tvrdém souboji ležet Fialka.

34:12
    Další nebezpečná střela Prokše, ale Balík opět pozorný.

35:17
    Rozhodčí komunikují s kapitány obou celků.

37:00
    Franěk nahrávalnabíhajícímu Košelymu, ale přihrávka byla moc dlouhá.

38:38
    Hra je stále více vyrovnaná, hraje se nahoru-dolů.

39:16

41:33
    Oddechový čas pro domácí.

42:57
    Domácí mají šanci vyrovnat! Na trestnou lavici míří za hákování Ondřej Šnajdr.

43:15
    Kovo se usadilo v útočném pásmu a posílají jednu střelu za druhou.

43:59
    Hosté se osvobozují výhozem a můžou jít střídat.

44:19
    Oddechový čas pro hosty.

44:40
    Je rozhodnuto. Do prázdné branky se trefuje ROMAN ABRAHÁM. Bez asistence.

45:00

Máme tu konec. V dnešním utkání zvítězil šťastnější tým. Hra byla velice vyrovnaná, ale nakonec berou tři body Hosté. Pro dnešek je to vše. Přeji příjemný zbytek dne. (13:03:08)