Boston – Detroit 3:1 (kon.) | Buffalo – San Jose 1:2 (po pr.) | Toronto – Vancouver 4:2 (kon.)
Montreal – Colorado 1:6 (kon.) | Tampa – Florida 4:5 (0:1 po s.n.) | New Jersey – Pittsburgh 4:0 (kon.)
Carolina – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Columbus – Arizona 5:2 (kon.) | Nashville – Winnipeg 7:0 (kon.)
St. Louis – Chicago 2:4 (kon.) | Dallas – Minnesota 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Edmonton 4:3 (kon.)
Columbus Blue Jackets
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Arizona Coyotes
Neděle 15.11.2015, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

S konstatováním, že Columbus Blue Jackets vyhrává pod novým koučem Johnem Tortorellou šestý zápas z posledních jedenácti duelů, když poráží Arizonu Coyotes v poměru 5:2, se s Vámi loučí a dobrou noc přeje Tomáš Lysý. (03:58:11)

Diváci: 13702.

Columbus Blue Jackets šel do závěrečné části s průběžným vedením 3:2 a díky nejlépe sehrané třetině této části nakonec zvítězil o tři góly, přesněji 5:2. V jednapadesáté minutě vrátil Modrokabátníkům dvougólové vedení, které ve druhé části ztratili, svým druhým gólem v utkání a vůbec v celé sezoně Willam Karlsson a čtyři minuty před koncem uzavřel gólový účet zápasu nikoliv trefou do prázdné klece, ale milimetrově přesnou ranou do levého horního růžku Brandon Saad.

59:30
    Puk, který zavezl Chipchura do pásma a na levém kruhu o něj bojuje, je už pouze labutí písní Coyotes.

59:05
    Elliottova střela neprošla přes dobře bránící hráče Blue Jackets.

59:00
    Šedesát vteřin dělí Columbus od dvou bodů.

58:18
    Calvert v situaci dva na jednoho přebruslil na levém kruhu Zbyňka Michálka, ovšem následnou střelou celou svojí hezkou akci zazdil, pokus mířil hodně vedle bližší tyče, vůbec mu nesedl.

58:03
    Arizona hraje v plném počtu.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a myslím si, že i celého utkání.

57:31
    Úspěšní nebyli ani Saad s Connautonem, kotouč je znovu ve středním pásmu.

56:55
    Domácí tým kombinuje před brankou Smithe, jenže Johansen se ke střele neodhodlal, neměl prostor, a Tjutinovi utíká puk ven z pásma.

56:03
    A právě Kyle Chipchura jde za hrubost na dvě minuty ven. Výhra Columbusu je pravděpodobně zpečetěna.

Na vyloučení: 10-8.

55:59
    Kyle Chipchura, který dnes byl snad již ve třech rvačkách, se snaží vyvolat další šarvátku po tom, co na útočné modré trefil Kevina Connautona.
    Brandon SAAD - 5:2

55:18
    Columbus právě vstřelil branku!
    Blue Jackets střílí Arizoně bůra, a že to byl tedy krásný gól. BRANDON SAAD si po levé straně projel do pásma, vystřelil z levého kruhu a jeho dělovka se otřela o levý horní roh, odkud zamířila do branky. Na této brance má dobrým zásahem podíl Sergej Bobrovskij. Asistence: Boone Jenner, Sergej Bobrovskij.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Karlsson (Hartnell, Savard), 6. Johansen (Jenner, Johnson), 37. Jenner (Johansen, Johnson), 51. Karlsson (Atkinson, Goloubef), 56. Saad (Jenner, Bobrovskij) – 13. Duclair (Rieder, Hanzal), 26. Ekman-Larsson (Martinook, Duclair)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Johnson, Savard, Tjutin, Murray, Connauton, Goloubef – Jenner, Johansen, Atkinson – Hartnell, Foligno, Saad – Calvert, Karlsson, Bourque – Rychel, Campbell, Boll. Trenér: John Tortorella
    Arizona Coyotes: Smith (Lindbäck) – Ekman-Larsson, Stone, Dahlbeck, Michálek, Elliott, Murphy – Rieder, Hanzal, Duclair – Domi, Vermette, Boedker – Martinook, Richardson, Doan – Scott, Gordon, Chipchura. Trenér: Dave Tippett

Rozhodčí: Mike Leggo, TJ Luxmore – Darren Gibbs, Scott Cherrey

Diváci: 13702