Bulldogs – Chodov 10:11 (po pr.) | Sparta – Bohemians 4:6 (kon.)
ACEMA Sparta Praha
4:6 (2:3, 0:2, 2:1)
FbŠ Bohemians
Pondělí 16.11.2015, 20:10 • Aréna Sparta • Livesport Superliga • 9. kolo

Je konec! I přes skvělý výkon domácích ve třetí třetině zápas prohrávají. Viděli jsme celkem 10 branek a diváci, kterých dnes bylo opravdu hodně si zápas užili! Sparťané, ale i Kolkani bojovali. Byl to skvělý zápas. Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera, na shledanou. (22:17:47)

60:00

59:35
    Bagin netrefuje prázdnou branku.

58:55
    Svatoš trefuje pouze blokující hráče před brankou.

58:34
    Sparťané to zkouší v šesti.

58:03
    Oddechový čas pro domácí.

55:32
    Marvánek vystřelil z půlky hřiště, ale střela byla zablokována.

53:59
    Na hřišti opět aktivní Časar, ale jeho nahrávku před branku Svatoš promarnil.

52:44
    Časar si přiťukl s Prunerem, ale vedlo to pouze ke ztrátě míčku.

51:33
    Na hřišti zůstává ležet Sparťanský kapitán Ondřej Kadoch.

50:55
    Kisugite je dnes nezastavitelný, jeho další únik musel zachraňovat Kotouček.

49:51

48:55
    Kyndlova nahrávka na Šimka byla zachycena Zouzalem a ten vyhazuje míček a jeho tým může vystřídat.

47:51
    Komplikace pro Spartu! Matěj Pruner vyloučen na dve minuty za držení.

47:22
    Spartu vstřelený gól nakopl, Svatoš to zkusil ze středu hřiště, ale nebyl úspěšný.

46:32
    Sparta právě vstřelila branku!
    Rychlá odpověd Sparty! Miroslav Šnajdr nahrával před branku a MAREK CHLUMSKÝ si nešťastně dává vlastní branku.

46:11
    Bohemians právě vstřelili branku!
    MARTIN KISUGITE svou střelou z první posílá svůj tým opět do tříbrankového vedení a také kompletuje Hattrick. Asistence: David Šimek.

45:40
    Hned tři hráči Sparty před brankou hostů! Ale ani jeden z nich nedokázal dostat míček do branky, naopak na druhé straně z rychlého hrozil Mandík.

45:18
    Ujhelyi zkusil překvapit Ponomareva rychlou střelou z otočky a málem se to povedlo, míček totiž jen těsně míjí branku.

44:44
    Sparta chytá druhý nádech a začíná byt ve hře aktivnější.

42:35
    Jakub Vrána našel za brankou volného LUKU ČASARA, který z rychlé otočky kolem branky kompletuje Hattrick! Asistence: Jakub Vrána

41:19
    Mandík nebezpečně vystřelil na zadní tyč, ale Kotouček byl pozorný.

40:05
    Úvodní bílé třetího dějství vyhrávají domácí.

40:01

Druhé dějství je za námi. Hra je velice vyrovnaná, ale Bohemians odskočili domácím už na rozdíl tří branek. Viděli jsme i trestné střílení, které Jakub Šárka proměnil, ale rozhodčí gól neuznal z důvodu vracení. Třetí třetina začne za deset minut.

40:00

39:50
    Kisugite drží míček za svou brankou.

38:58
    Časar v rychlostním souboji zvítězil nad Šárkou, ale za brankou hned míček ztratil a byl z toho nebezpečný protiůtok.

37:46

37:18
    Jan Krejča se zmocnil míčku, ale z velkého úhlu dokázal trefit pouze boční síť.

36:36
    Marvánek trefuje břevno!

35:46
    David Šimek zbytečně po odpískání seknul do Prunera a je tak vyloučen na dve minuty za hrubost.

34:59
    Sparta je zamčená na své obranné polovině, Bohemians skvěle kombinují.

33:45
    Rodina nahrával volnému Rebrovi na levý mantinel, jeho střela ale nemířila mezi tři tyče.

32:57
    Domácí začínají ztrácet tempo a Bohemians se stávají lepším týmem.

31:56
    Rychle rozehraná standartní situace, na jejímž konci stál KRYŠTOF KRBEC, který se ze Střely z prvni trefuje přesně. Asistence: Aleš Höffer.

31:01

29:38
    Bohemians uz jsou v pěti, začíná tedy krátká přesilová hra.

29:01
    Vyloučen Jan Marvánek za bránění ve hře.

29:01
    Šárka nájezd proměňuje! Ale rozhodčí viděli zpětný pohyb míčku, gól tedy není uznán.

29:01
    Bohemians pojedou nájezd! Na střed se k míčku staví Jakub Šárka.

28:05
    Sparťanům se přesilová hra nedaří. Martin Kisugite uz podruhé vyváží balón.

27:27
    Pavel Čihák vyloučen za bránění ve hře.

26:07
    Svatoš se ocitl ve veliké šanci, ale Ivan Ponomarev byl pozorný.

24:51
    Nedůraz Sparťanů před brankou je potrestán. MARTIN POLÁČEK se jako první dostal k odraženému míčku a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. Asistence: Aleš Höffer.

23:44
    Ježek byl atakovaný Šárkou, ale nakonec si poradil a dokázal rozehrát.

22:50
    Krbec si narazil za brankou s Höferem a poté nahrával před branku, ale Rebro míček odpaluje.

21:38
    Ujhelyi unikl kolem levého mantinelu, ale za branku ho zastavuje Tůma a zakládá protiútok.

20:48
    Bohemians v klidu rozehrává a čeká na příležitost zaútočit.

20:05
    Buly vyhrává Bohemka.

20:01

Prvni dějství dnešního zápasu je za námi. V přeplněné hale na Podvinném Mlýně jsme viděli zatím pět branek. Hraje se nahoru dolů, viděli jsme plno střel a skvělých střetů. Druha třetina začne za deset minut.

20:00

19:47
    Závěr prvni třetiny se odehrává v klidu, Marvánek drží míček za svou brankou.

19:01
    Hala opět na nohou! LUKA ČASAR se zmocnil hřiště a elegantně vymetl horní část branky. Asistence: Ondřej Svatoš.

18:44
    Svatoš vystřelil ze středu hřiště, ale Ponomarev na míček dobře viděl.

17:59
    Tentokrát si zahraje přesilovou hru Sparta. Lukáš Kuncman si jde odsedět dve minuty za sekání.

16:44
    Kuncman nahrál volnému VOJTĚCHOVI BAGINOVI, který si počkal a vystřelil přesně k levé tyči. Asistence: Lukáš Kuncman.

16:13
    Michael Rodina míří na trestnou lavici za hrubost.

15:39
    Pruner elegantně obehrál Kuncmana, ale na Šárku uz nestačil a Bohemka se zmocňuje míčku.

13:48
    Bagin zkusil střelu z první, ale letí mimo hřiště a míčku se zmocňuje Sparta.

12:19
    Kadoch nyní musel zachraňovat nebezpečnou situaci před brankou, kde se Mandík pokoušel o dorážku.

10:15
    Kisugite útočil na Hattrick! V samostaném úniku si ale nedokázal poradit s Kotoučkem.

09:38
    Kisugite vybojoval míček ve svém rohu, poté nahrával Šimkovi, ten byl ale zastavený Marvánkem.

08:13
    Krejča se snažil o rychlý protiůtok, ale jeho nahrávka nebyla přesná. Z rychlého protiůtoku se trefuje opět MARTIN KISUGITE. Asistence: David Šimek.

07:15
    Tůma zastavil unikajícího Svatoše na hranici faulu, ale hraje se dál.

06:44
    Krejča chyboval v rozehrávce, ale Rebro situaci zachraňuje.

05:34
    Netrvalo to dlouho a máme opět vyrovnáno, MARTIN KISUGITE se jako první dokázal z orientovat před brankou a poslal míček za Kotoučkova záda. Asistence: Vojtěch Zezulka.

03:44
    Šárka hledal před brankou volného Mandíka, ale Kotouček nahrávku zachytil.

02:30
    Sparta je po vstřelené brance stále aktivní, hosté kvůli jejich napadání nejsou schopni v klidu rozehrát.

01:50
    Celá hala bouří. LUKA ČASAR doklepává míček za Hyršlova záda. Asistence: Jakub Vrána.

00:41
    Hra se ze začátku zdá být klidná, ´Bohemka v klidu rozehrává.

00:05
    Úvodní vhazování vyhrává Sparta.

00:01

ACEMA Sparta Praha: Beneš (Kotouček)- Ježek, Kadoch, Čermák, Marvánek, Rebro, Rodina, Koščo- Ujhelyi, Zouzal, Hartman, Vrána, Jaroš, Svatoš, Šnajdr, Krejča, Časar, Kalaš, Pruner.

FbŠ Bohemians: Ponomarev (Hyršl)- Zezulka, Kisugite, Forman, Kuncman, Čihák, Chlumský, Tůma, Krbec- Kopecký, Bagin, Křivanec, Šimek D., Mandík, Höffer, Teslík, Kindl, Šárka.

Rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora.
    ACEMA GAME

Sparta se proti Bohemians utkala minulý týden v Poháru České pojišťovny, kde Bohemka dokázala zvítězit 10:6.

FbŠ Bohemians:
    Bohemka má také jeden z těch mladších týmů, ale jejich mládežníci jsou nejlepší z nejlepších. Bohemians se drží v tabulce na 5. příčce, tedy hned pod Spartou se kterou se dnes utká. Bohemce se nepovedl začátek sezóny, ale teď už se výkony posouvají nahoru. Mezi největší lídry týmu patří Martin Šimek a Martin Kisugite.

Poslední utkání:
    FbŠ Bohemians – Panthers Otrokovice 7:5
    Sokol Pardubice – FbŠ Bohemians 4:6
    FbŠ Bohemians – Bulldogs Brno 6:7pp.
    Bivoj Litvínov – FbŠ Bohemians 3:6

ACEMA Sparta Praha:
    Sparta má opět jeden z nejmladších týmů. Nyní v tabulce drží 6. místo. Výkony Sparťanů bývají dost kolísavé. Sparta byla první kdo dokázal sebrad bod favorizované Mladé Boleslavi, ale o týden později Sparta ztratila bod v Litvínově. Mezi tahouny týmu patří určitě Ondřej Svatoš, Jakub Vrána a slovinský oblíbenec Luka Časar.

SK Bivoj Litvínov – ACEMA Sparta Praha 7:8pp.
    ACEMA Sparta Praha – Flobal MB 2:3pn.
    FLORBAL CHODOV – ACEMA Sparta Praha 10:5
    ACEMA Sparta Praha – 1. SC Vítkovice 5:3

Přeji krásný pondělní večer u duelu 9. kola florbalové Tipsport Superligy. Dnes se zaměříme na "pražské derby" mezi Spartou a Bohemians.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:10.

Radek Fejfar

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 2. Časar (Vrána), 20. Časar (Svatoš), 43. Časar (Vrána), 47. Chlumský (vla.) – 6. Kisugite (Zezulka), 9. Kisugite (Šimek), 17. Bagin (Kuncman.), 25. Poláček (Höffer), 32. Krbec (Höffer), 47. Kisugite (Šimek)

Rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora