DHK Baník Most
27:30 (13:16)
Dinamo-Sinara Volgograd
Pondělí 16.11.2015, 18:00 • Sportovní hala Most • European League • 3. kolo

Trenér DHK Baník Most Luboš Hudák: "Věděli jsme, že ten druhý zápas bude zejména o tom, kdo bude trpělivější a udělá méně chyb. Nám se to bohužel nepodařilo a nechali jsme si soupeře utéct do tříbrankového náskoku, který se nám nedařilo v závěru dorovnat." (19:29:28)

Utkání je u konce a do další fáze poháru EHF po dnešní výhře postupuje ruský celek Dinamo-Sinara Volgograd.

Konec zápasu. (27:30)
    60
    Szarková se sirénou uzavírá skóre utkání. (27:30)
    60
    Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Szarková S.). (26:29)

60
    Vyloučení v týmu Dinamo-Sinara Volgograd (Petrova). (25:29)

59
    Time-out pro lavičku Volgogradu. Zdá se, že teď nebudou hráčky Dinama-Sinara nikam pospíchat, jejich náskok jim dovoluje vyčkat s míčem až do pasivity. (25:29)

59
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Matoušková I.). (25:29)
    59
    Matoušková je úspěšná z pivota minutu padesát vteřin před koncem. (25:29)

58
    Dvě a půl minuty před koncem si vybírá time-out lavička Mostu a domácí to zkusí v sedmi do pole bez brankařky. (24:29)
    58
    Chernova přidává další branku Sinary a to už je doslova kritické s Černými anděly. (24:29)
    56
    Vedekhina se prosazuje ze střední spojky a to už začíná vypadat špatně s Černými anděly. (24:28)

55
    Vyloučení v týmu Dinamo-Sinara Volgograd (Fanina). (24:27)

54
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Szarková S.). (24:27)
    54
    Gól vstřelil tým Dinamo-Sinara Volgograd (Makina). (24:27)

54
    Jeřábková jen do tyče, k míčí se tak znovu dostává Volgograd. (24:26)

53
    Černí andělé vybírají druhý time-out. Do konce zbývá ještě sedm minut a je ještě vše otevřené. (24:26)
    51
    Borovská z pivota střelou mezi nohy brankářky Volgogradu koriguje stav na rozdíl dvou branek. (24:26)

50
    Zachová se dostala k míči na pravém křídle, její pokus ale lapila Kushnyr. (23:26)

Jiří Rybář

DHK Baník Most: Smolová, Müllnerová – Parthová, Matoušková, Dvořáková, Borovská, Gakidová, Jungová, Jeřábková, Martinková, Chmelařová, Szarková, Súkenníková "C", Růčková, Zachová
    Dinamo-Sinara Volgograd: Kushnyr, Duvakina – Chernova, Belikova, Golikova, Frolova, Fanina, Vedekhina "C", Markova, Starshova, Ganicheva, Petrova, Chopikyan, Makina, Sinitsyna, Skorobogatchenko

Rozhodčí: Boricic, Markovic (SRB)