Gruzie – Švédsko 0:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Rusko 3:0 (kon.) | Bělorusko – Kypr 2:2 (kon.)
Slovinsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Itálie – Litva 2:0 (kon.) | Německo – Rakousko 4:2 (kon.)
Slovensko – Nizozemsko 4:2 (kon.) | Izrael – Portugalsko 0:3 (kon.) | Dánsko – Arménie 2:0 (kon.)
Chorvatsko – Španělsko 2:3 (kon.) | Wales – Rumunsko 1:1 (kon.) | Sev. Irsko – Ukrajina 1:2 (kon.)
Chorvatsko
2:3 (0:2)
Španělsko
Úterý 17.11.2015, 18:45 • Stadion Kantrida, Rijeka • Kvalifikace ME U21 • Skupina 6

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:8. (20:46:10)

Hlavní rozhodčí ukončil zápas kvalifikace ME U21 mezi Chorvatskem a Španělskem. Viděli jsme velice zajímavé utkání, při kterém padlo 5 gólů, ale také 3 červené karty. Do vedení se dostalo Španělsko v 19. minutě po brance Deulofea z penalty, za penaltový zákrok byl vyloučen Kolinger. Poté zvýšilo díky brance Marca Asensia z 43. minuty. V 54. minutě využil chyby brankáře opět Deulofeu a zvýšil na 3:0. Chorvatům se povedlo dvakrát snížit. Nejprve se v 65. minutě trefil z dorážky Pašalić a v 82. minutě z penalty Radošević, za penaltový zákrok byl vyloučen Meré. V 92. minutě byl navíc vyloučen domácí Mikanović, který dostal druhou žlutou kartu. Španělé tedy předskočili Chorvaty na 1. příčce skupiny 6. Ode mě je to dnes vše, přeji hezký zbytek večera a nashledanou.

90+3

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mikanović (Chorvatsko).

90+2
    Chorvatsko nastřelilo tyč a vzápětí hned břevno po krásné střele Haliloviće!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil 3 minuty.

90
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Pašalić, přichází Čorić.

89
    Po střetu s obráncem zůstává na zemi ležet Williams, vypadá to ale, že bude v pořádku.

88
    Chorvaté už teď nemají co ztratit, ale jejich útočné pokusy španělská obrana zvládá likvidovat.

85
    Nebezpečná srážka Arrizabalagy a Pašaliće. Domácí kapitán už je ale na nohou a hra může pokračovat.

84
    Střídání v týmu Španělsko: ze hřiště odchází Deulofeu, přichází Duarte.

82
    Zbývá nám přibližně deset minut utkání a Chorvatsko snížilo na rozdíl pouhé jedné branky, tohle bude ještě zajímavé!
    82. RADOŠEVIĆ - 2:3

82
    Chorvatsko právě vstřelilo branku!
    K penaltě se postavil JOSIP RADOŠEVIĆ a posílá brankáře na druhou stranu.

80
    Červenou kartu dostává Meré (Španělsko).

80
    Penalta pro Chorvatsko!

79
    Chorvaté výborně napadají Španěly, kterým se nedaří rozehrát.

77
    Míč teď trefil hlavního rozhodčího a ten zabránil ve slibném útoku Španělska.

75
    Halilović se nádherně dostal do vápna, z velkého úhlu se rozhodl vystřelit, ale trefuje jenom boční síť.

Patrik Freith

Branky: 65. Pašalić, 82. Radošević – 19. Deulofeu (pen.), 43. Asensio, 54. Deulofeu

Karty:   29. Pašalić (CRO), 36. Mikanović (CRO), 48. Milić (CRO), 71. Halilović (CRO) – 37. Jonny (ESP), 62. Saúl (ESP)   90+2. Mikanović (CRO)   19. Kolinger (CRO) – 80. Meré (ESP)

Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:8.
    Chorvatsko: Livaković – Mikanović, Caleta-Car, Kolinger, A. Milić – Pašalić (C), Radošević, Kovačić – Halilović, Vlasić, Pjaca
    Náhradníci: Posavec – Perić, Corić, Brlek, Balić, Tudor, Fiolić

Španělsko: Arrizabalaga – Manquillo, Vallejo, Jonny, Gayá – O. Torres, Saúl Níguez, Ceballos – Deulofeu (C), Williams, Asensio
    Náhradníci: Remiro – Meré, Duarte, José Rodríguez, Suárez, Nahuel, El Haddadi

Rozhodčí: Gözübüyük (NED) – van Dongen (NED), Goossens (NED)