Motor ČB – Kladno 9:7 (kon.) | Jihlava – Most 2:0 (kon.) | Šumperk – Prostějov 6:2 (kon.)
Ústí n/L – Slavia 1:2 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 2:3 (po pr.) | Havířov – Třebíč 2:3 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
9:7 (2:2, 2:1, 5:4)
Rytíři Kladno
Středa 18.11.2015, 17:30 • Budvar aréna • Chance liga • 24. kolo

51:23
    Jakub Suchánek (CEB) – 2 minuty za nafilmovaný pád, Václav Pletka (KLA) – 2 minuty za vražení na hrazení. Za vzájemný souboj dostávají oba hráči dvě minuty, hraje se ve čtyřech. Kluci si k tomu ještě něco málo řekli, jeden z českobudějovických fanoušků přinesl Pletkovi na trestnou lavici i papírový kapesník.

47:52
    David Růžička (KLA) nejprve mimo hru trefil Nouzu hokejkou do hlavy. Sudí hru přerušil a Růžička dal jednu svižnou "od cesty" i Strakovi, to už však zůstalo bez odezvy. Motor bude hrát 44 vteřin pět na tři.

46:36
    Jakub Strnad (KLA) – 2 minuty za sekání.

38:43
    Jakub Suchánek (CEB) – 2 minuty za vysokou hůl. Povede se hostům vyrovnat v závěru třetiny z přesilovky stejně jako v první periodě Motoru?

33:27
    Václav Skuhravý (KLA) – 2 minuty za hrubost. Po komerční přestávce přijde na řadu další početní výhoda Motoru.

32:12
    Martin Heřman (CEB) – 2 minuty za sekání a David Růžička (KLA) – 2 minuty za hrubost. Pokračuje krátká přesilovka Motoru.

30:21
    Brendon Nash (KLA) – 2 minuty za držení. Motor je v tlaku a bude moci přidat pátý zásah.

27:02
    David Růžička (KLA) – 2 minuty za vražení na hrazení. Hostující bek tvrdě poslal na hrazení Roba, který se těžko sbírá z ledu, ale už je na střídačce. Domácí čeká po komerční přestávce další početní výhoda.

23:48
    Lukáš Zíb (CEB) – 2 minuty za držení. Hosté mohou opět srovnat, první přesilovku využili.

18:18
    Václav Pletka (KLA) – 2 minuty za hákování. Jihočeši mají před koncem třetiny druhou možnost vyrovnat z přesilovky.

08:20
    Martin Kehar (KLA) – 2 minuty za podražení. Za faul kladenského beka na šikovného Nouzu je tu první přesilovka pro Motor a možnost na vyrovnání.

04:56
    Lukáš Žálčík (CEB) – 2 minuty za hákování. První přesilovka zápasu, rozehrají ji hosté.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 3. Žálčík (M. Švihálek, Zíb), 20. Heřman (Nouza, Straka), 21. Kuchejda (Mikyska), 24. Nouza (Heřman, Straka), 45. Nouza (Suchánek, Straka), 49. Suchánek (Nouza), 51. Škoda, 59. Nouza (Heřman), 60. Kuchejda – 1. Rudovský (Repe), 7. Pletka (D. Růžička), 22. Stach (Kehar), 41. Nash (Stach, Bílek), 56. Machač, 60. Repe (Machač), 60. Rudovský (Skuhravý, Stach)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (41. Gába) – Mucha, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Zíb, Žovinec, od 27. min. Pýcha – Kuchejda, Mikyska, Chovan – Nouza, Straka, Heřman – Žálčík, Rob, M. Švihálek – Babka, Škoda, Prokeš – Guman.
    Rytíři Kladno: Mensator (52. J. Švihálek) – Nash, Repe, Kehar, D. Růžička, Gutwald, Ptáček – Pletka, Skuhravý, Rudovský – Kindl, Stach, Bílek – Dvořáček, Pitule, Redlich – Machač, Lukáč, Strnad.

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Podrazil.