Boston – San Jose 4:5 (kon.) | Buffalo – Dallas 1:3 (kon.) | Philadelphia – Los Angeles 2:3 (0:1 po s.n.)
Columbus – St. Louis 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 4:3 (kon.) | Toronto – Colorado 5:1 (kon.)
Nashville – Anaheim 3:2 (kon.) | Calgary – New Jersey 3:2 (kon.)
Toronto Maple Leafs
5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Colorado Avalanche
Středa 18.11.2015, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

59:14
    Martin Marinčin (TOR) to přehnal s agresivitou a za svůj zákrok na Dennise Everberga půjde za katr.

55:50
    Za nedovolené bránění je na dvě minuty vyloučen právě Andreas Martinsen (COL).

51:31
    A Leafs si zahrají další přesilovku, Brandon Gormley (COL) totiž vyhodil kotouč až na tribunu.

49:51
    Francois Beauchemin (COL) vysokou holí zasáhl Kadriho a jde za to na dvě minuty pykat.

46:25
    Frustrovaný Kadri (TOR) nedokázal využít ani další šanci a poté navíc zbytečně podrazil soupeře ve vlastním útočném pásmu, čímž daroval Coloradu dvouminutovou přesilovku.

29:53
    Blake Comeau (COL) – dvě minuty, nedovolené bránění.

27:43
    Bude se vylučovat, podruhé v dnešním zápase usedne na lavici hříšníku Byron Froese (TOR).

18:19
    Hra je až nyní přerušena, Blake Comeau (TOR) jde pykat na dvě minuty za vysokou hůl.

02:32
    Na dvě minuty za držení je vyloučen Byron Froese (TOR), hosté si zahrají hned zkraje přesilovou hru.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 4. Komarov (Matthias), 19. Parenteau (Holland, Bozak), 31. Bozak (Boyes, Holland), 52. Parenteau (Holland, Bozak), 56. Riemsdyk (Hunwick, Rielly) – 33. Johnson (Duchene, MacKinnon)

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Gardiner, Phaneuf, Hunwick, Rielly, Marinčin, Polák – van Riemsdyk, Kadri, Komarov – Matthias, Bozak, Parenteau – Winnik, Holland, Lupul – Grabner, Froese, Boyes.
    Colorado Avalanche: Berra (52. Pickard) – Beauchemin, Johnson, Holden, Barrie, Gormley, Guenin – Grigorenko, MacKinnon, Duchene – Comeau, Söderberg, Iginla – McLeod, Wagner, Martinsen – Everberg, Street, Skille.

Rozhodčí: Mike Leggo, Gord Dwyer – Steve Barton, Pierre Racicot

Diváci: 19238