Boston – San Jose 4:5 (kon.) | Buffalo – Dallas 1:3 (kon.) | Philadelphia – Los Angeles 2:3 (0:1 po s.n.)
Columbus – St. Louis 3:1 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 4:3 (kon.) | Toronto – Colorado 5:1 (kon.)
Nashville – Anaheim 3:2 (kon.) | Calgary – New Jersey 3:2 (kon.)

3. Shea Webber (NSH) 1+0 (04:43:17)

Anaheim vyslal na Rinneho třikrát více střel během třetí třetiny, nežli Nashville na Chudobina, přesto dokázali Kačeři pouze jednou skórovat. Vyrovnat už se jim ale nepodařilo a proto odchází z dnešního zápasu jako poražení. Finský gólman ve službách Predátorů zlikvidoval 38 zákroků z celkových čtyřiceti a měl výrazný podíl na dnešní výhře domácích.

59:29
    Fisher zblokoval střelu Getzlafa.

59:00
    Kačeři zkoušejí hru bez brankáře.

58:33
    Vatanen z kruhu nedokázal propálit Rinneho. Důležitý zákrok domácího brankáře.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:11
    Jones mohl pojistit vedení Nashvillu , ale jeho střelu zápěstím Chudobin zneškodnil.

55:58
    Hosté jsou kompletní.

55:07
    Stejně dobře si ale na druhé straně počínal Rinne proti Keslerovi.

54:46
    Chudobin drží naděje Anaheimu, když nyní vychytal Smithe.

53:58
    Nyní ale dostává dvě minuty za sekání Bieksa (ANA). Očekávaný závěrečný tlak hostů tak zatím nepřijde.

53:03
    Maroon po delší době prověřil Rinneho svou střelou zápěstím.

51:13
    Gólman Nashvillu teď vyřešil schrumář před svým brankovištěm včasným pokrytím kotouče.

50:22
    Domácí jsou v plném počtu.

50:00
    Až nyní proti Lindholmovi.

49:30
    Více jak minuta z trestu je pryč a Rinne zatím nemusel zasahovat.

48:22
    Za podražení dostává dvě minuty Forsberg (NSH).

48:00
    A jen tak ho neohrozí, poněvadž domácí půjdou do čtyř.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 10. Weber (Josi, Ribeiro), 14. Neal, 27. Salomäki (Ekholm) – 11. Rakell (Fowler, Ratanen), 46. Santorelli (Bieksa, Stewart)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Jones, Jackman, Ellis, Ekholm – Wilson, Fisher, Neal – Forsberg, Ribeiro, Smith – Salomäki, Jarnkrok, Hodgson.
    Anaheim Ducks: Andersen (26. Chudobin) – Bieksa, Fowler, Hölzer, Lindholm, Vatanen, Stoner – Perry. Getzlaf (C), Rakell – Stewart, Kesler, Ritchie – Cogliano, Horcoff, Hagelin – Silfvenberg, Santorelli, Maroon.

Rozhodčí: Lemelin, Watson – Devorski, Galloway

Diváci: 17 113