COMBIX Ústí n/L – Boca Chotěboř 8:7 (kon.) | Olympik Mělník – Dalmach Turnov 1:5 (kon.) | Jablonec n/N – Litoměřice 5:5 (kon.)
Gold Combix Ústí nad Labem
8:7 (3:2)
FK Boca Chotěboř
Pátek 20.11.2015, 20:00 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • 2. Futsal liga západ • 8. kolo

Utkání mezi Combixem a Chotěboří mělo po prvním poločase nejasný vývoj. Nakonec se domácí rozstříleli a v jednom momentě vedli i o čtyři branky. Čtyřbrankový rozdíl ale dokázala Chotěboř při power-play snížit na tříbrankový, avšak k remíze nedošlo. COMBIX Ústí nad Labem si připisuje plný počet bodů za výhru 8:7 na domácí půdě.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Přeji hezký víkend. Tereza Košťálová (21:50:01)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Lukáš Vobecký (COMBIX Ústí nad Labem): "Podle očekávání nás čekal těžký zápas. V polovině druhého poločasu jsme se dostali do slibného vedení, které jsme si ke konci zápasu zkazili. Po bláznivém průběhu získáváme tři body."

Miloš Moravec (FK Boca Chotěboř): "Povedlo se nám zlepšit týmovou hru ve druhém poločase, což vedlo k vytváření šancí. Nicméně jsme dělali velké hrubky v defenzivě, z čehož domácí efektivně těžili. Kluky musím pochválit za posledních šest minut a za perfektně odehrané power-play, kdy se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Na obě strany se jednalo o kvalitní utkání."

Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

39:13
    Pasekovu střelu vychytal Staněk místo Pátka.

38:39
    Oddechový čas pro domácí.

38:39
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ NOVOTNÝ vystřelil na bránu Combixu přesně a snižuje na jednobrankový rozdíl. Asistence: Dušan Čapek.

37:50
    Boca bez brankáře.

37:34
    Chotěboř pokračuje s brankářem.

37:34
    Dušan Čapek naprosto bezchybně zamířil míč za Jakuba Marka. Bez asistence.

37:34
    Penaltu provede Dušan Čapek.

37:34
    Jan Malec (UNL) fauloval protihráče a obdržel žlutou kartu. Zároveň se tímto načítá šestý faul Combixu a následuje penalta.