Kovo Praha – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Kladno – Pardubice 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Letohrad 3:0 (kon.)
Plzeň – Karviná 7:1 (kon.) | Most – Třinec 6:2 (kon.) | Kert Park Praha – Sudoměřice 5:4 (kon.)
HC Kert Park Praha
5:4 (0:0, 2:0, 3:4)
SK Sudoměřice
Sobota 21.11.2015, 16:00 • Praha - Lužiny • CROSSDOCK Extraliga • 13. kolo

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. Nashledanou. (17:43:52)

Na střely zápas skončil 48:43 pro domácí.

Sledovali jsme velmi napínavý závěr zápasu, kdy hosté minutu před koncem srovnali, ale domácí ještě stihli vstřelit gól a vyhrát.

44:16
    Kert Park právě vstřelil branku!

Po závaru dává MICHAL KOVÁŘ možná rozhodující gól. Asistence: Tomáš Wróbel.

43:09
    Sudoměřice právě vstřelily branku!

Hosté srovnali! Po buli Jozef Liška přihrál na volného JANA KALUŽU a ten prostřeluje Supa, který nepředvedl zrovna dobrý zákrok. Asistence: Jozef Liška.

43:07
    Zakázané uvolnění domácích.

42:55
    Hosté se dostali do pěkné šance, obránci však Supovi pomohli a stále o gól vedou.

42:18
    Hosté stupňují tlak.

41:28

Sudoměřice snižují na rozdíl jediné branky. Jozef Liška přihrál před bránu na MILANA HUJSU a ten nedal Supovi šanci. Asistence: Jozef Liška a Dominik Mišík.

41:17
    Zakázané uvolnění domácích po nepřesné přihrávce.

40:31
    Domácí tlačí soupeře.

39:26

Sudoměřice rychle snižují střelou JOZEFA LIŠKY mezi Supovi betony. Asistence: Jan Kaluža.

39:08

Domácí velmi rychle využívají přesilovku. MARTIN KRUČEK překonává Ternu. Asistence: Libor Topolánek a Tomáš Fejfar.

39:01
    Vyloučen hráč hostů Tóth za podražení.

38:31
    Kovář teď pěkně prokličkoval přes celé hřiště, obránci hostů si ho však pohlídali.

37:49
    Hráči domácích jsou v plném počtu. Sudoměřice sehráli pěknou přesilovku, ale gól nepadl.

37:06
    Koluža teď krásně vystřelil od modré, Sup měl však volný výhled a proto neměl se zákrokem problém.

36:51
    Hostům se teď přesilovka daří.

35:49
    Vyloučen hráč domácích Häusler za držení na 2 minuty.

35:36

Domácí využívají svou první přesilovou hru. Tomáš Fejfar krásně vystřelil od modré a JIŘÍ SKALNÍK balónek tečoval mezi Ternovi betony. Asistence: Tomáš Fejfar.

34:45
    Vyloučen hráč hostů Koluža za podražení na 2 minuty.

34:35
    Třetí třetinu začali mnohem aktivněji hosté, které zaznamenali gól a několik pěkných šancí.

30:34

JAN KALUŽA vystřelil Supovi mezi nohy a ten dnes poprvé kapituluje. Asistence: Jozef Liška a Michal Tóth.

30:01

Na střely ve druhé třetině jasně zvítězili domácí 21:13.

Hosté měli několik opravdu pěkných pokusů, kdy musel naplno své kvality předvést Martin Sup, góly však stříleli domácí. Ti však budou třetí třetinu začínat hrou v oslabení. Další třetina začne asi v 17:09.

30:00

29:55
    Topolánek šel s M. Kručkem ve vlastním oslabení na bránu, ale Terna tým podržel.

29:31
    Vyloučen hráč domácích Häusler za nedovolené bránění na 2 minuty.

29:05
    Terna je stále v permanenci. Kert Park je velmi aktivní.

28:55
    Kovář pěkně z vrcholu kruhů vystřelil na Ternu, ten střelu lapil.

28:03
    Domácí zasypávají Ternu jednou střelou za druhou, ten ale drží šance Sudoměřic.

27:08
    Hned poté,co domácí začali hrát v plném počtu, přihrál Michal Kovář TOMÁŠI WRÓBELOVI do úniku a ten opět překonal Ternu. Asistence: Michal Kovář.

26:54
    Sup předvedl další 2 skvělé zákroky.

26:26
    Sup byl donucen předvést skvělý zákrok.

26:05
    Hosté se konečně usadili v útočné třetině.

25:15
    Přesilovky se dnes opravdu nedaří ani jednomu týmu. Hosté nejsou schopní založit přesilovkovou formaci.

25:03
    Vyloučen hráč domácích Skalník za nedovolené bránění na 2 minuty.

24:25
    Libor Topolánek nebezpečně vystřelil z mezikruží, ale Terna byl pozorný.

23:57
    Topolánek vystřelil od modré, Terna míček v klidu pokryl.

23:41

23:33
    Ojedinělou střelu hostů Sup raději podržel.

22:51
    Domácím vstřelený gól vlil energii do žil a jsou teď všude.

21:44

MARTIN KRUČEK dostal krásnou přihrávku od Libora Topolánka a poprvé dnes překonává Ternu. Asistence: Libor Topolánek, Tomáš Fejfar.

21:30
    Nýdl prověřil Ternovu pozornost

21:14
    Hosté se osvobozují zakázaným uvolněním.

20:24
    Stále více hráčů padá. Povrch je čím dál horší.

19:38
    Wróbel byl sám před Ternou, ten stále však stále drží čisté konto.

19:17
    Domácí zatlačili Sudoměřice do jejich třetiny, gól ale stále napadl.

18:31
    Terna po závaru před svojí bránou raději míček chytá do lapačky.

17:48
    Slušnou šanci si připsali také hosté ze Sudoměřic, Sup je však stále bezchybný.

17:10
    Pěknou šanci zaznamenali hosté z boku, Terna si však tyčku pohlídal.

16:51
    Nahození raději Sup ztlumil v lapačce.

16:26
    Další šance domácích po krátké návštěvě hostů v útočné třetině.

15:19
    Domácí mají první střelu ve druhé třetině. Nejednalo se však o nic vážného.

15:01

Zápas uprostřed pražského sídliště sleduje jen asi 10 diváků.

Po první třetině je to 13:14 na střely pro hosty. Další třetina začne asi v 16:34.

Na počátku první třetiny byli domácí aktivnější, pak ale získali převahu domácí. Stav je však stále 0:0.

15:00

14:54
    Hosté naposledy vystřelili, ale bylo to hodně vedle.

14:33
    Hosté jsou v závěru třetiny aktivnější,ale branka stále nepadla.

14:02
    Kaluža měl obrovskou šanci, střílel do odkryté brány, ale Sup předvedl fantastický zákrok lapačkou.

13:26
    Tóth pěkně vystřelil,ale někdo z domácích míček přizvedl a ten přelétl branku.

13:08
    Ve dvou velkých šancích se postupně ocitli útočníci na obou stranách. Brankáři však stále drží čistá konta.

12:30
    Fejfar měl při vlastním oslabení velkou šanci, Terna však předvedl krásný zákrok.

11:54
    Vyloučen hráč domácích Poštulka na 2 minuty za podražení.

11:34
    Domácí jsou v plném počtu. Přesilovky se dnes oběma týmům nedaří.

11:08
    Domácí drží balónek v rohu hřiště na soupeřově polovině.

10:31
    Hostům se přesilovka vůbec nedaří.

10:21
    Kruček Martin šel sám na brankáře, ale o hodně přestřelil.

09:54
    Domácí začali oslabení aktivně na polovině hostů.

09:33
    Vyloučen hráč domácích Häusler na 2 minuty za držení.

08:54
    Po nahození raději chytá Sup míček. Vhazovat se bude po jeho levici.

08:09
    Hra se hodně vyrovnala, střelecké pokusy se na obou stranách hromadí, ale k žádné vážnější akci nedošlo.

07:24
    Jeden z domácích obránců vytvořil šanci pro hosty, když vysoko letící míček rukou srazil před brankáře, hostům se však nepodařilo dobře vystřelit.

07:01
    Hujsa pěkně vystřelil z otočky. Sup si pohlídal levou tyčku své brány a šanci pokryl.

06:00
    Hráči hostí jsou v plném počtu. Domácím se přesilovka příliš nepovedla.

05:39
    První vážnější šance hostů a to při vlastním oslabení. Sup však šanci pokryl.

05:14
    Povrch na stadionu je dnes velmi kluzký, hráči často padají.

04:21
    Velká šance domácích. Balónek po závaru před brankou poskakoval na brankové čáře, Terna ho však stihl vyrazit.

04:00
    Vyloučen hráč hostů Chovanec na 2 minuty za hákování.

03:29
    Topolánek šel sám na Ternu, ale ten i díky zákroku jednoho z obránců šanci pokryl.

02:50
    Hosté se poprvé na chvíi usadili v útočném pásmu, nic z toho ale nebylo.

02:27
    Häusler stál sám před Ternou s míčkem na holi, zkusil kličku, ale Terna betonem jeho pokus pokryl.

01:50
    Domácí jsou o hodně nebezpečnější a většinu času drží balónek.

01:19
    První zákrok si připisuje i Sup po nahození hostů.

00:47
    Kert Park zaznamenal další 2 střely na branku,ale nikdo neclonil,takže měl Terna lehkou práci.

00:21
    Domácí začali aktivně, hned 2x prověřili Terna,ale nešlo o nic,s čím by si neporadil.

00:01

00:-3
    Na stadionu se vše připravuje k zápasu, který bude sledovat jen pár diváků.

Vzájemné zápasy
    V loňské sezóně oba vzájemné zápasy vyhrál Kert Park. Nejprve na podzim vyhrál venku 1:3 a poté doma v posledním kole 6:3. Favoritem je tedy i tentokrát domácí HC Kert Park Praha.

Hosté se nacházejí na předposledním, 11.místě extraligové tabulky. Zaznamenali zatím pouhé 2 výhry. Poslední dva zápasy Sudoměřice prohrály, nejprve v Pardubicích 6:2 a poté doma s Plzní 0:2. Statistiky Sudoměřic vede Jan Kaluža s 10 (3+7) kanadskými body.

Domácí tým se momentálně nachází na 5. místě extraligové tabulky. Poslední dva zápasy sehráli domácí na hřištích soupeřů, kde nejprve deklasovali Hradec Králové 0:6, ale pak prohráli s Letohradem 5:2. Tým stále táhne dvojice Martin Kruček – Tomáš Wróbel, kteří se nacházejí na 3. a 4. místě kanadského bodování s 18 (9+9) a 16 (9+7) kanadskými body.

Dobrý den, vítejte u zápasu 13. kola CCM Extraligy hokejbalu mužů, ve kterém se střetne domácí HC Kert Park Praha s SK Sudoměřice.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Petr Jadrný

Branky a nahrávky: 22. M.Kruček (Topolánek, Fejfar), 28. Wróbel (Kovář), 36. Skalník (Fejfar), 40. M.Kruček (Topolánek, Fejfar), 45. Kovář (Wróbel) – 31. Kaluža (Liška, Tóth), 40. Liška (Kaluža), 42. Hujsa (Liška, Mišík), 44. Kaluža (Liška)

HC Kert Park Praha: Sup (Mikl) – Pospíšil, Nýdl, Bošák, Rozenberg, Kuna, Skalník, Wróbel, Topolánek, Kruček M., Kruček J., Fejfar, Kovář, Häusler, Poštulka, Pekárek
    SK Sudoměřice: Terna – Liška, Kudláč, Hübl, Tóth, Kaluža, Mišík, Chovanec, Navrátil, Helešík, Hujsa, Novák

Rozhodčí: Horský, Jeletr