Kovo Praha – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Kladno – Pardubice 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Letohrad 3:0 (kon.)
Plzeň – Karviná 7:1 (kon.) | Most – Třinec 6:2 (kon.) | Kert Park Praha – Sudoměřice 5:4 (kon.)
HBC Kladno
3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
HBC Pardubice
Sobota 21.11.2015, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • CROSSDOCK Extraliga • 13. kolo

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (12:42:39)

Kladno nakonec se štěstím vybojovalo vítězství. Mělo to ale s Pardubicemi dost těžké. Přece jenom ale tahaly za kratší konec, a tak je výsledek vlastně zasloužený.

Střely na branku ve 3. třetině: 10:5

44:37
    D. Hnízdil mohl rozhodnout! Pardubice nechaly otevřenou obranu, domácí forvard se ocitl na pravé straně sám, místo přihrávky volil střelu, ale trefil jen Smekala.

44:18
    Pardubice tlačí, ale Jirotka drží. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

43:49
    Urbanec pálil z velmi dobré pozice! Naštěstí pro domácí trefil jen obránce před sebou. Bude to ještě perná minuta pro domácí celek.

43:28
    Pardubice se hnaly do útoku, nakonec jejich snažení utnul Dědič, který vyhodil míček do bezpečí mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před Jirotkou.

42:24
    Pardubice nyní odolávaly tlaku, nakonec ale kladenské snažení v branku nevyústilo. Vhazovat se bude před Smekalem.

41:46
    Špaček hledal před brankou Noska, ale neúspěšně. Následně byl druhý jmenovaný trefen střelou od modré čáry. Pardubice nyní měly štěstí.

41:14

40:30
    Kudelovi se podařilo vyhodit míček přes všechny čáry. Pardubice během krátké přesilovky nevymyslely zhola nic.

39:27

39:14
    Hákování se nyní dopustil Soukup (KLA), také on obdržel dvouminutový trest. Rozhodčí ve 3. třetině často vylučují.

38:35
    Dědič předložil míček Soukupovi, ten nahazoval na bránu, jenže dost nepovedeně. Míček skončil mimo Smekalovu bránu, navíc Pardubice o pár chvil později vyhodily míček do bezpečí.

37:30
    Hra přerušená, následuje výměna stran.

37:27
    Urban (PCE) je zpátky na trestné lavice. Za vražení nyní dostal od rozhodčích dvě minuty.

36:45
    Pardubice právě vstřelily branku!
    JAN BÍLÝ dává Pardubicím naději. Poté, co se z trestné lavice vrátil Urban, předložil míček svému spoluhráči a ten překonal Jirotku. Asistence: Petr Urban, Pavel Kubeš.

36:38

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 5. Pražák (Nosek), 13. Soukup (Dědič, Špaček), 32. Kohout (Schnaubelt) – 25. Ingršt (Urbanec, Krejčí), 37. Bílý (Urban, Kubeš)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Dědič, Kudela, Soukup, Pliml, Haisman, M. Hnízdil, Jelínek – D. Hnízdil, Šícha, Schnaubelt, Nosek, Špaček, Pražák, Kohout, Šťastný, Vondrák
    HBC Pardubice: Smekal (Stárek) – Filip, Krejčí, Jiřík, Kamaryt, Česák, Bílý – Kubeš, Ingršt, Březina, Vlasák, Urban, Urbanec, Hašík, Skřivánek, Kasal

Rozhodčí: Boháček, Záhora