Vítkovice – Bohemians 10:4 (kon.) | Otrokovice – Chodov 5:10 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
5:10 (1:1, 2:3, 2:5)
FAT PIPE Florbal Chodov
Sobota 21.11.2015, 20:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga • 11. kolo

Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera. (22:04:29)

Panteři bojovali, ale dnes to nestačilo. Přestože dnes domácí hráči podali sympatický výkon a s Chodovem hráli téměř celý zápas vyrovnanou partii, nakonec si lídr Tipsport Superligy odváží z Otrokovic 3 body.

Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni: Tomáš Sýkora (Chodov) a Lukáš Petřík (Otrokovice).

59:50
    Ani pokus Michala Nagyho už skóre zápasu nezměnil.

59:30
    Vaněk se ještě snažil o únik. Nakonec byl ale ozbrojen chodovskou obranou.

59:00
    Právě byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

57:00
    Chodov právě vstřelil branku!
    Desátý gól hostů vstřelil DANIEL KAŠOVSKÝ. Asistence: Martin Koutný. Stav utkání: 5:10.

56:30
    Chodov nepolevuje a snaží se o vstřelení další branky.

56:00
    Dóžova střela zblokována Graclíkem mimo hřiště.

55:30
    Sovjakův pokus kryje Barák.

54:30
    Dobrý zákrok Michajloviče.

52:05
    Další změna stavu a v hale je hrobové ticho. Tentokrát si Ondrušek se Sýkorou vyměnili pozice. Po výborné nahrávce Ondruška stačilo TOMÁŠOVI SÝKOROVI jen nastavit čepel. Asistence: Tom Ondrušek. Stav utkání: 5:8.

51:00
    Do haly na Štěrkovišti dnes našlo cestu 350 diváků.

50:50
    Náskok o dvě branky navyšuje TOM ONDRUŠEK a kompletuje tak svůj hattrick. Asistence: Tomáš Sýkora. Stav utkání: 5:7.

50:00
    Chodov se tlačí za dalším gólem, ale Otrokovice se brání statečně.

49:00
    Krchňáčkova střela mířila vedle.

48:04
    Chodov ale přidává další gól, který vstřelil PETR PRAŽÁK. Asistence: Michal Kotlas. Stav utkání: 5:6.

47:47
    Máme opět srovnáno. Autorem branky je MARTIN KOUTNÝ. Asistence: Tomáš Sýkora. Stav utkání: 5:5.

45:46
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Panteři se poprvé v dnešním zápase ujímají vedení. Po exkluzivní přihrávce Petříka se svým druhým gólem v zápase prosadil MARTIN NAGY. Asistence: Lukáš Petřík. Stav utkání: 5:4.

45:15
    Skvělý zákrok Michajloviče proti střele Dóžy.

44:45
    Pavel Krchňáček míček pouze odevzdal hostujícímu brankáři.

44:15
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale ani na jedné straně jsme neviděli žádné zakončení.

43:00
    Hra je teď vyrovnaná. Otrokovice zatím předvádějí sympatický výkon a je možné, že se dnes dočkáme překvapení.

40:20
    Tak to bylo rychlé. 20 vteřin po začátku poslední třetiny se prosazuje LUKÁŠ PETŘÍK a vyrovnává na 4:4. Asistence: Jaroslav Vaněk.

40:01

Druhá třetina přinesla zajímavý scénář. Nejprve Chodov odskočil v rychlém sledu o dva góly. Pak ale na 2:3 snížil Sovják a z přesilovky 5 proti 3 vyrovnal Martin Nagy. Tým z Jižního Města ale 8 vteřin před koncem z vlastního oslabení skóroval a odchází do kabin za stavu 3:4.

40:00

39:52
    Osm vteřin před koncem druhé třetiny se hosté ujímají vedení. Ve vlastním oslabení se prosazuje PATRIK DÓŽA. Bez asistence. Stav utkání: 3:4.

39:20
    Panteři se snaží přidat další gól. Pokus Michala Nagyho ale mířil vedle hostující branky.

38:34
    Panteři využívají početní výhodu pěti proti třem. Ze svého oblíbeného místa se svou klasickou trefou prosazuje MARTIN NAGY. Asistence: Michal Nagy. Stav utkání: 3:3.

38:10
    Vaněk střílí mimo.

37:55
    A Panteři mají ještě větší šanci srovnat. Na trestnou lavici odchází Miloš Tyl za hrubost a Panteři budou hrát dvojnásobnou přesilovku.

37:45
    Dobrý pokus domácího kapitána Jaroslava Vaňka vyrovnávací brankou neskončil.

37:05
    A jejich přání může být už brzy vyslyšeno. Na dvě minuty si odchází na trestnou lavici odpočinout Martin Flousek za sekání.

36:00
    Vyrovnat! Přejí si domácí příznivci.

35:55
    Na "Štěrkáči" je opět veselo! Po přihráce Krchňáčka snižuje TOMÁŠ SOVJÁK. Asistence: Martin Krchňáček. Stav utkání: 2:3.

35:00
    Kostkův dobrý pokus, který skvělým zákrokem chytá Barák.

34:00
    Po jednom ze soubojů zůstal na palubovce ležet domácí snajpr Martin Nagy, také on odchází naštěstí po svých.

33:45
    Domácímu brankáři pomohla tyč.

33:15
    Matěj Kostka našel svou přihrávkou před hostující bránou spoluhráče Pavla Krchňáčka, který zakončoval takříkajíc v letu a byl při tom faulován. Otrokovice budou zahrávat standardní situaci.

32:30
    Michal Nagy po rozehrávce Otrokovic hostující tvrz neprostřelil.

31:30
    Patrik Dóža našel svého spoluhráče z útoku Martina Koutného. Jeho střelu ale kryje výborným zákrokem Radovan Michajlovič.

29:00
    Martin Krchňáček svou přihrávkou našel pouze hůl chodovského hráče. Naštěstí pro něj a pro svůj tým z toho nic nebylo.

28:00
    Otrokovice se ale nevzdávají a snaží si vytvořit gólovou šanci.

26:53
    Lídr superligy přidává vzápětí další branku. Autorem branky je MILOŠ TYL. Asistence: Petr Pražák. Stav utkání: 1:3.

26:11
    Tým z Jižního Města se ujímá podruhé vedení. Druhou branku přidává TOM ONDRUŠEK. Asistence: Martin Pražan. Stav utkání: 1:2.

25:50
    Nejprve Dóža střílel mimo a pak se proti střele Sýkory vytáhl domácí brankář.

24:30
    Michajlovič teď předvedl také své fotbalové umění, když na něj letící míček odkopl do bezpečných zón.

24:00
    Úspěšný zákrok Baráka.

23:50
    Po rozehrávce Otrokovic byl před bránou u míčku Martin Krchňáček, to bylo ale tak vše.

23:00
    Vaněk hledal přihrávkou Nagyho, nakonec ale našel jen hostujícího Strachotu. Chodovský útočník naštěstí pro Pantery nic nevymyslel.

22:30
    Střela Kotlase, která končí v rukou Michajloviče.

21:30
    Chodov drží míček na svých florbalkách.

20:45
    Michajlovič musel zasahovat proti střele Dóžy.

20:01

Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, ve které jsme viděli po jednom gólu na obou stranách. V 15. minutě otevřel skóre zápasu hostující Ondrušek. Panteři ale o čtyři minuty později, díky nenápadné trefě Graclíka srovnali a stav utkání je před druhou třetinou 1:1. Prostřední část začne přibližně ve 20:45.

20:00

19:01
    Právě byla ohlášena poslední minuta úvodní části.

18:45
    Michajlovičům další důležitý zákrok.

17:29
    A je vyrovnáno. Pěkně umístěnou střelou se prosazuje PETR GRACLÍK. Asistence: Michal Kořený. Stav utkání: 1:1.

17:20
    Na hřišti zůstal ležet po jednom ze soubojů před hostující brankou Michal Nagy. Naštěstí odchází po svých.

16:50
    Bývalý "buldok" Martin Koutný to teď na Michajloviče zkoušel z těžkého úhlu. Míček ale nakonec končí na boční síťce a poté v náruči domácího gólmana.

15:50
    Graclík nahazoval děrovanou potvoru na bránu Chodova. Tam ale nikdo nezareagoval.

14:50
    Otrokovice se snaží o rychlou odpověď. Z jejich šance ale nakonec nic nebylo.

14:09
    Na tuto střelu už byl ale domácí gólman krátký. Skóre zápasu otevírá hezkou střelou TOM ONDRUŠEK. Asistence: Martin Koutný. Stav utkání: 0:1.

13:55
    Dobrý zákrok Michajloviče proti střele Ondruška.

13:45
    Hostující Flousek přihrával před bránu. Jeho přihrávka ale adresáta nenašla.

13:00
    Míček mají na svých holích opět hráči Chodova.

11:45
    Do šance se dostali také Panteři. Vaňkův pokus ale radost domácím fanouškům neudělal.

11:00
    Otrokovičtí hráči teď dali dost volného prostoru Strachotovi. Jeho pokus ale lapil výborným zákrokem Michajlovič.

10:00
    Se střelou Dóžy a následně i Ondruška neměl domácí gólman složitou práci.

08:30
    Nebezpečná rozehrávka hostujícího Tyla na Strachotu, kterému ale střela nesedla a do míčku spíš jen plácnul.

07:00
    Na druhé straně se pokusil zahrozit Martin Nagy.

06:00
    Chodovský útočník Strachota zkusil předběhnout domácí obránce. Jeho zakončení šlo ale mimo bránu.

05:30
    Chodov teď nachvíli zamknul domácí pětku v útočném pásmu. K vidění byla jen střela Sýkory, se kterou si poradil Michajlovič.

04:00
    Strachotova střela zblokována domácím obráncem Kováčem mimo hřiště.

03:40
    Kostka čaroval za hostující brankou, ale míček skončil jen na vrchní síťce Barákovy brány.

02:55
    Dobrá standartní situace pro Chodov, kterou nakonec zakončuje Dóža vysoko nad otrokovickou bránou.

02:30
    Dobrá spolupráce mezi Martinem Nagym a Petříkem. Druhý jmenovaný byl však dobře odbráněn a ze slibné šance nic nebylo.

01:00
    Chodov se v první minutě k ničemu nedostal. Míček mají Otrokovice.

00:01

Za potlesku obecenstva přibíhají na hrací plochu obě mužstva.

HU-FA Panthers Otrokovice:
    Michajlovič – Kováč, Nagy Mi. – Nagy Ma., Petřík, Vaněk

FAT PIPE Florbal Chodov: .
    Barák – Pražan, Sýkora – Ondrušek, Koutný, Dóža

Do zápasu zbývá necelých 15 minut a otrokovická hala se pomalu naplňuje. Mladí bubeníci v domácím kotli začínají ladit své nástroje. Dočkáme se i dnes v Otrokovicích bouřlivé atmosféry?

Hezký sobotní večer ze sportovní haly Štěrkoviště v Otrokovicích, kde je dnes na programu utkání 11. kola Tipsport Superligy. Domácí Hu-Fa Panthers Otrokovice přivítají před domácími fanoušky FAT PIPE Florbal Chodov.

HU-FA PANTHERS OTROKOVICE
    Panteři dokázali z posledních čtyř zápasů vydolovat 8 bodů z 12ti možných. Důležité pro ně bylo, že dokázaly uspět se soupeři, se kterými budou pravděpodobně na konci sezóny bojovat o play off. Aktuálně Otrokovicím patří 8. pozice, která zaručuje postup do vyřazovacích bojů.

Poslední odehrané zápasy
    10. kolo: Ostrava – Otrokovice 5:8
    9. kolo: Otrokovice – Vinohrady 4:3 po prodl.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV
    V posledním odehraném kole dokázali florbalisté Chodova uspět proti Pardubicím a po 10 zápasech jsou na čele tabulky. Tým z Jižního Města má nejlepší útok v superlize a potvrzují to také statistiky. V kanadském bodování soutěže má totiž v první osmičce florbalistů 4 hráče.

5. Petr Pražák 11 (6+5)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

David Máčala

Branky a nahrávky: 18. Graclík (Kořený), 36. Sovák (Krchňáček Martin), 39. Nagy Martin (Nagy Michal), 41. Petřík (Vaněk), 46. Nagy Martin (Petřík) – 15. Ondrušek (Koutný), 27. Ondrušek (Pražan), 27. Tyl (Pražák), 40. Dóža, 48. Koutný (Sýkora), 49. Pražák (Kotlas), 51. Ondrušek (Sýkora), 53. Sýkora (Ondušek), 57. Kašovský (Koutný)

PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič, (Malina) – Večeřa, Graclík, Nagy Michal, Kováč, Kořený – Vaněk, Uhrinovský, Nagy Martin, Sovják, Krchnáček Martin, Krchňáček Pavel, Kostka, Petřík, Hrdina, Volek, Zatloukal
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák, (Mück) – Pražan, Bouša, Kotlas, Sýkora, Flousek – Strachota, Kašovský, Fiala, Tyl, Klápa, Procházka, Pražák, Ondrušek, Koutný, Chmelíček, Dóža

Rozhodčí: Lukáš Svrček a Radim Waliczko