Handball PSG Zlín
26:16 (14:9)
ŠŠK Prešov
Neděle 22.11.2015, 14:00Interliga ženy • 11. kolo

To je ode mne z ženské házené vše, za pět minut ale startuje duel mužské Extraligy mezi Zlínem a Brnem, takže vás zvu na jeho sledování. (15:54:47)

HC Zlín – Bemaco ŠŠK Prešov 26:16 (14:9)
    Nejvíce branek: Sobieská 6, Kamenářová 4, Dufková 4 – Šutranová 7/2, Pavúková 2, Čirčová 2. Rozhodčí: Brůna, Halada. Del: Novák. Sedmimetrové hody: 3/1 – 2/2. Vyloučení: 3:2.

Peter Sabadka, trenér HC Zlín: "Tolik šancí, co jsme dnes spálili, je neuvěřitelné. Je mi holek až líto. Soupeř už nemohl a nespadlo to tam. Dělal soupeř chyby a my jsme dokázali za druhý poločas spálit deset čistých šancí. Nebylo to nervozitou, vedli jsme celý zápas, ale je to ztráta koncentrace a podcenění situace. Že jsme doma ještě neprohráli není náhoda, hrajeme dobře. Jenom dnes nás bolelo zakončení."

Utkání je za námi a ačkoli by člověk mohl čekat vyrovnanou podívanou, výsledek mluví za vše. Domácí vítězí rozdílem deseti branek. Za moment ještě přinesu ohlas domácího trenéra.

Konec zápasu. (26:16)
    60
    A ještě se stihla trefit Šutranová, i když to byl regulérně vlastní gól domácích. Drotárová se snažila zachytit balón, jenomže ho tečovala obloučkem za svou gólmanku. (26:16)
    60
    Na rozdíl jedenácti tref dává Vlková. (26:15)

60
    Oddechový čas pro domácí. (25:15)
    60
    Šutranová přízemním pokusem snižuje ze sedmičky. (25:15)

59
    Domácí dohrají zápas v pěti, vyloučena je Nygrýnová. (25:14)
    59
    Další přesný úder Brandové, v pořadí již třetí. (25:14)
    58
    Ta ale inkasuje velice rychle taktéž, a to z ruky Brandové. (24:14)
    57
    Naopak Denisa Kamenářová je přesná a svou brankou vyhání Goboňovou z branky. Nastupuje Bernátová. (23:14)

57
    Pavúková nepřekonala zblízka Benedíkovou v brance Zlína. (22:14)
    56
    Tentokrát už ale Brandová mířila přesně. (22:14)

56
    Brandová běžela přes půlku hřiště sama na Goboňovou, tu zachránila tyč. (21:14)
    55
    Ihned z protiútoku reaguje tvrdou střelou Kolářová. (21:14)
    55
    I Tatiana Vraňuchová se zapisuje na střeleckou listinu a koriguje na rozdíl šesti tref. (20:14)