Mountfield HK – HC Litvínov 3:2 (2:0 po s.n.) | Olomouc – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 4:5 (kon.)
Zlín – Jihlava 4:2 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:1 (kon.) | Třinec – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Pardubice – Chomutov 4:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 9:2 (kon.)
HC Olomouc
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Kometa Brno
Sobota 28.11.2015, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • DHL Extraliga juniorů • 24. kolo

58:17
    Za nedovolené bránění je pak vyloučen Jakub Kubeš (KOM). Kohouti si tak ještě zahrají početní výhodu.

54:34
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hosté se dostali do rychlého protiútoku a z těsné blízkosti pak ROBERT HAVLÁT poslal Kometu už do dvoubrankového vedení. Asistence: Kristián Lunter, Hynek Grünwald.

53:50
    Kometa Müllerovi u modré vypíchla puk a spěchala ve dvou do útoku. Nováček to nakonec vzal na sebe a zkusil své štěstí střelou z levé strany, ta však trefila jen zadní mantinel.

52:45
    Gerža musel čelit hned několika dorážkám v rychlém sledu. Se všemi si ale nakonec dokázal poradit.

47:03
    Znovu na trestnou míří i Kohouti. Konkrétně Vítězslav Beutl (OLO), který si odpyká menší trest za nedovolené bránění.

45:05
    Dvířka na trestnou se otevírají i na straně hostů. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Jan Švejda (KOM).

43:27
    S dělovkou od modré si ale Šoustal poradil, když sklapl betony a přerušil hru.

42:53
    Hanáci jdou do tří! Za hrubost je vyloučen i Miroslav Kuba (OLO).

41:33
    Dvouminutovým trestem je potrestán i Jan Klvaňa (OLO), a tak se Kohouti musí znovu bránit.

39:39
    Teprve šestnáctiletý Galvas si pak sjel do pravého kruhu, odkud to zkusil nadvakrát, Geržu ale prostřelit nedokázal.

38:44
    Přesilovku si zahrají i domácí. Rostislav Šnajnar putuje na dvě minuty na trestnou lavici za faul kolenem.

38:27
    Kometa využívá přesilovku. Po několika dorážkách dokázal puk za olomouckého brankáře procpat PETR KRATOCHVÍL. Asistence: Filip Dvořák, Jakub Kubeš.

37:06
    Kohouti jdou znovu do čtyř. Dvouminutovým trestem za hákování je potrestán i Jakub Müller (OLO).

34:38
    Jakub Heža (OLO) si tak musí odpykat dvou minutový trest za napadení.

34:28
    Heža byl před bránou trochu moc důrazný a po objetí branky zůstal u své svatyně ležet brněnský brankář. K tomu pak spěchali spoluhráči, zdá se však, že hostující strážce svatyně bude moci pokračovat.

32:28
    Jiří Kališ (OLO) to ale podle rozhodčích trochu přehnal, a tak je znovu odeslán na trestnou lavici, a to na dvě minuty za vysokou hůl.

31:29
    Olomoucká první lajna měli blizoučko ke gólu. První střelu Gerža ještě vyrazil, Jeklič pak mohl zcela volný puk dorážet do odkryté brány. Nezpracoval ale puk podle svých představ, a pak už zasahovali hostující hráči.

29:56
    Přesilovku si zahrají i domácí. Richard Garčic (KOM) musí na lavici hanby na dvě minuty za podražení.

28:15
    Beták si s jedním ze svých spoluhráčů sjel až před Geržu, těsně před brankovištěm dostal z pravé strany dobrou přihrávku a zkusil to bekhendem, Gerža byl ale pozorný.

25:19
    Po závaru před brankou to zkusil z dolní hranice levého kruhu Grünwald, trefil ale jen Šoustalovy betony.

23:57
    Hanáci se musí znovu bránit. Jiří Kališ (OLO) si odsedí dvě minuty za sekání.

18:41
    Nováček mířil z levé strany do prázdné branky, olomoucký brankář ale nějak dokázal vyrazit puk. Kometa pak ještě chvíli dorážela, domácí ale celou situaci zvládli a kotouč vyhodili pryč.

16:41
    Jan Kropáč (OLO) se totiž během souboje dopustil podražení, a tak putuje na dvě minuty na trestnou lavici. Kometa má k dispozici první přesilovku zápasu.

13:05
    Metelkovo nahození od modré ještě před bránou tečoval Kropáč, avšak mimo tři tyče.

10:44
    Jeklič se dostal sám před brněnským brankářem, mířil ale jen do betonů Gerži.

08:50
    Dvořáček s Králem se dostali do situace dva na jednoho. Nesvadba se ještě snažil celou situaci řešit a do střely lehl, hosté si ale prohodili puk a Dvořáček zakončoval, trefil však jen chrániče Šoustala.

00:38
    Olomoučtí chybovali a do samostatného úniku se dostal Havránek se dostal až před Šoustala. Olomoucký brankář ale vytáhl výborný zákrok a střelu hostujícího útočníka zneškodnil.