Vsetín – Olomouc 4:1 (kon.) | Opava – Zlín 1:7 (kon.) | Kladno – Chomutov 4:3 (3:2 po s.n.)
Č. Budějovice – Slavia 3:6 (kon.) | Sparta – K. Vary 4:1 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 2:5 (kon.)
Poruba – Havířov 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 2:6 (kon.) | Třinec – Vítkovice 8:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:6 (1:1, 0:5, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 28.11.2015, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 24. kolo

53:22
    Dvě minuty za držení protihráče dostal Viktor Martínek (PCE).

43:56
    František Uřidil (MBL) dostal dvě minuty za hákování a cestou na trestnou lavici se dopustil ještě hrubost. Celkem jsou z toho čtyři minuty!

39:20
    Za sekání dostal dvě minuty František Uřidil (MBL). Bruslaři se tedy musejí v závěru prostředního dějství ještě více bránit.

31:13
    Další oslabení hostů. Dominik Kubišta (PCE) dostal dvě minuty za podražení.

28:42
    Sekání ve vlastním útočném pásmu se dopustil Viliam Šeliga (PCE), který oslabuje svůj tým na dvě minuty.

25:44
    David Jirásek (MBL) se dopustil vyhození kotouče mimo hrací plochu, kvůli čemuž oslabuje na dvě minuty svůj tým.

16:20
    Hosté budou hrát 32 sekund ve třech. Ondřej Trejbal (PCE) se dopustil držení protihráče, za což dostal dvě minuty.

14:52
    Přesilovka Dynama je u konce. Ondřej Paliesek (PCE) vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.

14:16
    Za sekání dostal dvě minuty Dominik Hrachovec (MBL).

10:28
    Poprvé v utkání jdou na trestnou i domácí. Dvě minuty za sekání dostal Kroni Musliu (MBL).

06:24
    První vyloučení utkání přichází na hostující straně. Martin Petrus (PCE) dostal dvě minuty za sekání. Vyrovnají domácí?

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 10. Křížek (Kerda, Zich), 58. Musliu (Dančišin, Mlčoch) – 5. Zadina (Machač), 26. Štefka (Mert), 27. Zadina (Trejbal, Ružička), 31. Ružička (Šeliga, Boček), 33. Ružička (Rudy), 40. Paliesek (Ružička, Šeliga)

BK Mladá Boleslav: Groh (Marek) – Uřidil, Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Petržílka, Nepokoj, Mlčoch – Zich, Kerda, Musliu, Křížek, Havelka, Zahradník, Kalaš, Dančišin (C),
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Jánský) – Rudy, Trejbal, Žouželka, Boček, Mert, Bureš, Matýs – Ružička, Martínek, Pochobradský, Štefka, Machač, Paliesek, Roubal, Syrovec, Petrus, Kubišta, Šeliga, Zadina

Rozhodčí: Battěk – Zavřel, Zháňal