SK Karviná – Opava 2:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 2:3 (kon.) | Poruba 2011 – Mor. Budějovice 4:6 (kon.)
Frýdek-M. – Val. Meziříčí 3:2 (3:2 po s.n.) | Kopřivnice – Břeclav 3:1 (kon.) | Řisuty – Nymburk 2:5 (kon.)
Havlíčkův Brod – Sokolov 5:1 (kon.) | Písek – Jablonec n/N 2:6 (kon.) | Vsetín – Nový Jičín 3:4 (1:2 po s.n.)
Bílina – Kobra 6:4 (kon.) | Klatovy – Žďár n/S 2:1 (kon.) | Tábor – Děčín 8:2 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 1:3 (kon.) | Pelhřimov – Klášterec nO 4:2 (kon.)
HC Trutnov
1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 28.11.2015, 18:00 • PRO HOCKEY Aréna Trutnov • 2. liga skupina Západ • 18. kolo

56:04
    2min za nedovolené bránění dostává domácí Beneš.

51:58
    2min za podražení dostává domácí Půlpán A.

49:49
    Nyní se již opět hraje.

49:48
    Hodně dlouho se teď hrát nebude, protože je problém s plexisklem za Jelínkovou brankou.

49:48
    Tvrdou ránu teď do obličeje inkasoval Chytráček, který je nyní v pěči lékaře.

Doufejme, že jsme naše technické problémy vyřešili a nyní se vám znovu pokusíme podávat vše co se děje na ledě PRO HOCEKY Arény.

43:44
    Obrovská šance domácích, po špatné rozehrávce Jelínka se ke kotouči dostal Fedulov, jenže ten prázdnou bránu netrefil.

41:51
    2min za hrubost dostává Lenoch a Půlpán T.

40:45
    2min hákování, hostující Šťastný.

Kvůli přetížení sítě nám nyní nastávají technické problémy s připojením k internetu, takže vás nyní budeme informovat pouze o důležitých momentech zápasu. Omluvte nás prosím, pokusíme se technické problémy vyřešit co nejrychleji.

36:25
    2min za podražení dostává hostující Klement.

35:31
    Vrchlabí vstřelilo branku!

Hosté si berou své dvoubrankové vedení zpět. Po pomalém přístupu k hráči se ke kotouči dostal před brankou Oppelt, toho však domácí obránci ještě zastavili, jenže na dorážku FILIPA již nestihl nikdo zareagovat a stav je tedy 1:3. ASISTENCE: Oppelt

33:32
    Síly na ledě se vyrovnají, na 2min za nedovolené bránění dostává domácí Karlík.

33:08
    2min za napadení dostává hostující Filip.

28:52
    2min za sekání dostává domácí Fedulov.

25:11
    Domácí teď doslova zamkli hosty ve svém obranném pásmu a ty osvobozuje až úspěšný zákrok Jelínka.

Do trutnovské PRO HOCKEY Arény dnes zavítalo 1468 diváků!

23:52
    2min za nedovolené bránění dostává hostující Filip.

23:48
    2min za podražení dostává hostující Maďar.

22:05
    Trutnov právě vstřelil branku!

GÓÓÓL! Domácí snižují zásluhou Petera BENEŠE, který po přihrávce Chytráčka prostřelil od modré vše co mu stálo v cestě. ASISTENCE: Chytráček

19:30
    2min za podražení si dnes podruhé půjde odpykat Klement.

18:04
    10min za nesportovní chování dostává domácí brankář Čáp.

18:04

Hosté jdou do dvoubrankového vedení po kuriózním gólu. Po další chybě domácích se na modré čáře dostal ke kotouči Klement a tvrdou dělovkou trefil do hlavy ŠIMONÍČKA, od kterého se puk odrazil do branky. ASISTENCE: Klement

16:38
    2min za sekání dostává domácí Beneš.

14:19
    2min za držení si jde odpykat hostující Klement.

08:31

Hosté jdou do vedení a zaslouženě vedou 1:0. Po špatné rozehrávce domácích se za brankou Čápa dostal ke kotouči Matějka, ten našel před brankou volného MAĎARA, a ten střelou pod lapačku otevírá skóre dnešního derby. ASISTENCE: Matějka, Šimoníček

03:18
    2min za hákování dostává domácí Kastner.

01:38
    Do velké šance se teď po nahrávce Chytráčka dostal Luštinec, ale ten z mezikruží trefil pouze levý beton Jelínka.

Hosté jsou již na ledě a za hostujícího pískotu nastupují na led i HC Trutnov.

Na časomíře svítí 15 minut do žačátku zápasu. Celá PRO HOCKEY Aréna je už skoro plná a zatím jsou více slyšet hostující fanoušci, kteří jsem přijeli ve čtyřech autobusech.

Ondřej Poul

Matěj Poul

Branky a nahrávky: 23. Beneš (Chytráček) – 9. Maďar (Matějka, Šimoníček), 19. Šimoníček (Klement), 36. Filip (Oppelt)

HC Trutnov: Čáp (Jeschke) – Karlík, Suvorov, Vácha, Kubica, Beneš, Chaloupka – A. Půlpán, Fedulov, Shamolin – T. Půlpán, Kastner, Malý – Perutek, Chytráček, Luštinec – Uchin, Janoušek, Smékal
    HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Jebavý, Kadavý, Klement, Lenoch, Hejda, deCarvalho, Chleborád – Jirků, Filip, Šťastný – Maďar, Šimoníček, Matějka – Oppelt, Bláha, Urban – Srnský

Rozhodčí: Veinfurter – Špringl, Tasch