Chievo – Udinese 2:3 (kon.) | Frosinone – Hellas Verona 3:2 (kon.) | Janov – Carpi FC 1:2 (kon.)
AS Řím – Atalanta BC 0:2 (kon.) | Empoli – Lazio 1:0 (kon.) | Palermo – Juventus 0:3 (kon.)
Chievo Verona
2:3 (1:1)
Udinese Calcio
Neděle 29.11.2015, 15:00 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 14. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (17:00:38)

Máme dobojováno, Udinese Calcio si nakonec veze výhru z Verony 2:3. Ve druhém poločase hrály oba celky vesměs stejným tempem, Udinese však vstřelilo více branek. Konkrétně hned ve 46. minutě mířil přesně Cyril Théréau, ten samý hráč pak ještě přidal branku v 81. minutě, kterou odpověděl na vyrovnání Roberta Ingleseho z 73. minuty a rozhodl tak zápas.

90+3

90+3
    Domácí působí hodně odevzdaným dojmem a vypadá to, že už utkání vzdali. Lehkou hlavičku Ingleseho zneškodnil Orestis Karnezis.

90+1
    Nicola Rigoni bránil hráče Udinese až moc tvrdě a po zásluze vidí žlutou kartu.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Simone Pepe měl na hlavě vyrovnání, jenže jeho projektil na poslední chvíli dokázal Orestis Karnezis zastavit a podržet tak svůj tým na vítězné vlně.

88
    Domácí sice prohrávají o gól a do konce utkání zbývá něco málo přes 2 minuty. Pořád je však o co hrát, ovšem Chievo Verona působí dost odevzdaným dojmem.

86
    U míče se nyní drží spíše hráči Udinese, kteří kombinují u branky Chieva Verona. Ke střelbě se ovšem zatím moc neschyluje.

85
    Málem bylo opět vyrovnáno! Nyní však Roberto Inglese hlavičkoval těsně mimo klec Udinese.

83
    Inglese vstřelil krásný gól, ovšem po zahrání rukou. Domácí ani neoslavovali, tato branka platit nemůže.

82
    Domácí však nenechávají nic náhodě a okamžitě přesouvají všechny své síly do útoku.
    81. Cyril THÉRÉAU - 2:3

81
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Udinese vrací úder! Di Natale famózním pasem poslal míč před sebe přes všechny hráče Chieva, až si jej sebral CYRIL THÉRÉAU. Ten svým lobem vrací hostům vedení – 2:3!

79
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Andrade Edenilson, přichází Ali Adnan.

78
    Gobbi předvedl nyní výtečné čtení hry a odvrátil tak atak hostujícího celku, kterému vévodil Di Natale.

77
    Orestis Karnezis se nyní vytáhl famózním zákrokem proti střele Ingleseho! To ovšem nic nemění na faktu, že u míče jsou stále domácí hráči.

75
    Udinese obdržený gól krapet šokoval. Hosté se tak derou dopředu a snaží se vrátit si vedení.

74
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo Aguirre, přichází Antonio Di Natale.

Karel Janeba

Branky: 26. Paloschi, 73. Inglese (N. Rigoni) – 43. Frey (vla.), 46. Théréau (Iturra), 81. Théréau (Di Natale)

Karty:   29. Meggiorini (CHV), 33. Frey (CHV), 45+1. L. Castro (CHV), 54. Cesar (CHV), 90+1. N. Rigoni (CHV) – 24. Iturra (UDI), 54. Danilo (UDI)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 21:17.
    Chievo Verona: Bizzarri – Frey, Gamberini, Cesar, Gobbi – L. Castro, N. Rigoni, Hetemaj – Paloschi (67. Pellissier), Birsa (72. Pepe), Meggiorini (61. Inglese).
    Náhradníci: Bressan, Seculin – Dainelli, Pinzi, Pepe, Radovanović, Christiansen, Sardo, Cacciatore, Pellissier, Mpoku, Inglese.

Udinese Calcio: Karnezis – Piris, Danilo, Felipe – Widmer, Badu, Lodi, Iturra (63. Fernandes), Edenilson (79. Adnan) – Théréau, R. Aguirre (74. Di Natale).
    Náhradníci: Meret – Fernandes, Di Natale, Domizzi, Emanuel Insúa, Perica, Marquinho, Pasquale, Camigliano, Pontisso, Adnan, Romo.

Rozhodčí: Andrea Gervasoni – Omar Gava, Ciro Carbone, Andrea Padovan (všichni Itálie)