Záhorská Bystrica – Lido Bratislava 5:6 (kon.) | M-Šport Trenčín – Florko Košice 5:7 (kon.) | Skalica – Hurikán Bratislava 5:8 (kon.)
Sabinov – Nižná 5:7 (kon.) | ŠK 1. FBC Trenčín – Košice 11:15 (kon.) | Prešov – Žilina 7:2 (kon.)
Tsunami Záhorská Bystrica
5:6 (2:1, 1:2, 2:3)
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
sk Neděle 29.11.2015, 10:00Slovenská Salming extraliga mužů

59:41
    Záhorská Bystrica dala gól!

V hre bez brankára sa presadil MAROŠ KOVAĹ, ktorý si doslova z hráčov Lida urobil kolky a krásne zakončil.
    Asistencia: Jakub Petrula

57:25
    Lucien Haraslin sa v závere tretiny zbytočne nechal vylúčiť, keď šiel do súboja pri mantineli bez hokejky.

55:50

Tsunami využíva ponúknutú presilovú hru, keď na rozdiel dvoch gólov znižuje LUCIEN HARASLIN.
    Asistencia: Tomáš Belzár.

51:06
    ŠK Lido Prírodovedec Bratislava dal gól!

ONDREJ PAGÁČ sa obtočil okolo tyčky, odkiaľ aj zakončil.
    Bez asistencie.

49:29

Bachan veľmi dobre našiel pred bránou osamoteného JOZEFA LETAŠIHO, ktorý dal brankárovi Piterkovi „jasličky"
    Asistencia: Patrik Bachan

41:23

Hostia pokračujú v aktivite z konca druhej tretiny. Úspešne sa do listny strelcov zapísal RENÉ SLEZÁK
    Asistencia: Ondrej Pagáč

35:02

Lido zásluhou Romana GUNTHERA vyrovnáva stav na 3:3.
    Asistencia: Vladimír Gramblička

31:42

VLADIMÍR GRAMBLIČKA zo stredu ihriska vystrelil skackajúcu loptičku, ktorá preskočila aj nohu brankára Piterku a následne aj bránkovu čiaru.
    Asistencia: Richard Lelák

21:37
    Prvé vylúčenie v tomto zápase je na strane domácich. Ondrej Sedlár oslabuje svoj tím, pretože sa previnil nedovoleným bránením.

20:55

Zjavne si domáci hráči pred zápasom povedali, že treba sa tlačiť do brány a dorážať všetko, čo do nej pôjde, A tak sa aj stalo. Tri góly Záhorskej Bystrice padli z dorážok. Ten posledný – tretí strelil MAROŠ KOVAĹ

14:24

Domáci sa po vyrovnávajúcom góle dostali na koňa a ihneď zamierili do útoku. Aktivita pred bránou sa vyplatila ONDREJOVI SEDLÁROVI, ktorý strieľa druhý gól Tsunami.
    Asistencia: Martin Lohazer.

13:42

Tsunami vyrovnáva po strele MICHALA STEINHUBELA, ktorému nahrával Maroš Kovaľ.

09:21

Rozruch pred Piterkovou bránou vyriešil VLADIMÍR GRAMBLIČKA, ktorý dorazil loptičku až za bránkovu čiarku.
    Asistencia: Martin Santer

Lukáš Chovan

Branky a nahrávky: 14. Steinhubel (Kovaľ), 15. Sedlár (Lohazer), 21. Kovaľ (Petrula), 56. Haraslin (Belzár), 60. Kovaľ (Petrula) – 10. Gramblička (Santer), 32. Gramblička (Lelák), 36. Gűnther (Gramblička), 42. Slezák (Pagáč), 50. Letaši (Bachan), 52. Pagáč