NY Islanders – Colorado 5:3 (kon.) | NY Rangers – Carolina 4:3 (kon.) | Toronto – Edmonton 3:0 (kon.)
Anaheim – Vancouver 4:0 (kon.)
Anaheim Ducks
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Vancouver Canucks
Úterý 01.12.2015, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

59:16
    A nakonec se vylučuje na obou stranách, tak tohle jsem moc nepochopil, proč se tedy nepřerušila hra hned. Dvě minuty za nesportovní chování pro Getzlafa i pro McCanna. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

55:15
    A zápas se, jak se zdá, dohraje už bez Dereka Dorsetta, ten dostal desetiminutový osobní trest.

49:15
    A bude se vylučovat. Matt Bartkowski dostal hokejkou do obličeje od Chrise Stewarta a hosté si zahrají přesilovku, a tak si na chvíli odpočinout od toho kolotoče, který Ducks v posledních minutách předvedli. A dokonce 2 + 2 minuty pro Stewarta.

18:18
    Yannick Weber dostává dvě minuty za hrubost, hodně zbytečný trest pro hráče Canucks.

14:02
    Co není zbytečné, to je další vyloučení. Matt Bartkowski dostává dvě minuty za držení Jakoba Silfverberga, ten si tedy dnes již vykoledoval druhý faul soupeře a na Ducks čeká další přesilovka.

10:02
    Dvě minuty za podražení dostává Ryan Getzlaf, domácí kapitán. Pro hosty šance srovnat skóre.

03:48
    Začátek zápasu tedy Vancouveru vůbec nevychází, Jannik Hansen dostává dvě minuty za podražení Jakoba Silfverberga a domácí si zahrají přesilovku.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 2. Horcoff (Cogliano, Hagelin), 20. Rakell (Getzlaf, Vatanen), 41. Silfverberg (Ritchie, Kesler), 49. Perry

Anaheim Ducks: Gibson (Chudobin) – Fowler, Bieksa, Lindholm, Manson, Stoner, Vatanen – Rakell, Getzlaf (C), Perry (A) – Ritchie, Kesler (A), Silfverberg – Hagelin, Horcoff, Cogliano – Maroon, Santorelli, Stewart. Trenér: Bruce Boudreau
    Vancouver Canucks: Miller (49. Markström) – Edler, Tanev, Hamhuis (A), Weber, Sbisa, Bartkowski – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Hansen – Higgins, McCann, Vrbata – Burrows, Horvat, Virtanen – Prust, Cracknell, Dorsett. Trenér: Willie Desjardins

Rozhodčí: Dean Morton, Jean Hebert – Jay Sharrers, Brian Mach

Diváci: 14006