Benátky n/J – Kadaň 3:4 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 2:3 (0:1 po s.n.) | Ústí n/L – Havířov 5:6 (kon.)
Šumperk – Jihlava 6:2 (kon.) | Přerov – Most 4:0 (kon.) | Kladno – Třebíč 4:3 (kon.)
Prostějov – Slavia 3:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:6 (0:2, 3:2, 2:2)
AZ Havířov
Středa 02.12.2015, 18:00 • Zimní stadion v Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • Chance liga • 29. kolo

59:11
    Slovan se šesti hráči v poli.

57:43
    Jiří Krisl (HAV) inkasuje menší trest za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

53:17
    Havířov právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ GŘEŠ jel sám téměř přes celé hřiště, domácí obrana zaváhala a další úspěšný střelec Havířova zamířil mezi betony Jakuba Soukupa. Bez asistence.

Dnešní utkání sleduje 796 diváků.

47:56
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilovka! JAROSLAV ROUBÍK si poradil s odraženou střelou Jana Pohla a vyrovnává skóre na kostce na 5:5. Asistence: Jan Pohl, Jan Kloz.

47:35
    Tenkrát odmítl hattrick, když zahodil tutovou šanci a pálil pouze do gólmana!

47:25
    Hráčské lavici Havířova je udělen menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jan Hudeček (HAV). Komerční přestávka!

45:32
    Gól v oslabení! Marek Laco je v tomto utkání poprvé překonán PETREM TENKRÁTEM, který vyslal puk mezi betony havířovského hájce svatyni a zároveň tak vstřelil 100. gól Slovanu v letošním ročníku. Asistence: Jan Pohl.

45:01
    Ladislav Gengel (UNL) si odsedí dvě minuty v boxu trestoměřičů za vysokou hůl.

42:44
    Daniel Štumpf (HAV) si odpyká dvě minuty za sekání.

41:16
    Zdeněk Okál z levého kruhu přihrál PETROVI KANKOVI, který si s pukem v předbrankovém prostoru věděl rady a kotouč poslal přesně za záda Jakuba Soukupa. Asistence: Zdeněk Okál.

39:46
    Využitá dvojnásobná přesilovka! PETR KANKO využil přesilovku pět na tři a nenápadnou střelou vrací vedení svému týmu z těsné blízkosti. Asistence: Roman Maliník, Jan Štencel.

39:01
    Tomáš Andres (UNL) si podržel puk v útočném pásmu, ale nakonec fauloval, a proto obdržel menší trest za vysokou hůl.

37:50
    Marek Laco vystřídal v brankovišti Petra Matouška.

37:50
    Antonín Melka (UNL) je vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

36:59
    Po dlouhé diskuzi o posouzení brankové situaci je nakonec gól ve prospěch Slovanu uznán! Jan Pohl přihrál touš JANU KLOZOVI, který jednoduše prostřelil Petra Matouška z pravého kruhu. Asistence: Jan Pohl.

33:05
    Daniel Sobotka (UNL) inkasuje dvouminutový trest za nedovolené bránění. Komerční přestávka.

28:53
    Antonín Melka poslal puk z pravé strany VLADIMÍROVI BROŽOVI na střed, který se trefil do odkryté branky. Asistence: Antonín Melka.

25:33
    PETR TENKRÁT snižuje vedení Havířova na dvoubrankové poté, co si s pukem zajel za branku a následně si vybruslil do předbrankového prostoru a bekhendem přelstil Petra Matouška. Asistence: Jan Kloz.

24:04
    Petr Kanko z pravého kruhu nalezl volného a nikým nechráněného ZDEŇKA OKÁLA v mezikruží, kterému nedělalo problém využít chyby domácí obrany. Asistence: Petr Kanko.

17:40
    Roman Maliník nalezl volného JIŘÍHO KRISLA, který od hranice útočného pásma perfektně prostřelil naprosto vše. Asistence: Roman Maliník.

13:27
    DANIEL ŠTUMPF dorazil puk za záda Jakuba Soukupa z těsné blízkosti. Domácí brankář neměl šanci jeho střelu vychytat. Bez asistence.

06:30
    Štencel minul odkrytou bránu a následně puk projel skrze brankoviště Slovanu.

03:31
    Antonín Pechanec (HAV) je potrestán menším trestem za hákování.

00:55
    Michal Sztefek (HAV) si půjde na dvě minuty posadit na trestnou lavici za podražení.

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 26. Tenkrát (Kloz), 29. Brož (Melka), 37. Kloz (Pohl), 46. Tenkrát (Pohl), 48. Roubík (Pohl, Kloz) – 14. Štumpf, 18. Krisl (Maliník), 25. Okál (Kanko), 40. Kanko (Maliník, Štencel), 42. Kanko (Okál), 54. Gřeš

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Pohl, Holomek, M. Vágner, D. Sobotka, Vl. Brož, Smetana, J. Látal – Tenkrát, Roubík, J. Kloz – Rys, Andres, Gengel – Dalecký, Melka, Kuchler – Křivohlávek. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
    AZ Havířov: Matoušek (38. Laco) – Krisl, Bahounek, Korím, Štencel, M. Mazanec, Ostrčil, Graca – Sztefek, Pechanec, Štumpf – Z. Okál, Maliník, Kanko – Gřeš, P. Sedláček, Kalus – L. Bednář, Hudeček, Kotala – Matějek. Trenéři: Štefan Mikeš, Martin Janeček.

Rozhodčí: Petružálek – Hejl, Podrazil