New Jersey – Colorado 1:2 (kon.) | Montreal – Columbus 2:1 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 2:4 (kon.)
Detroit – Buffalo 5:4 (1:0 po s.n.) | Nashville – Arizona 5:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 1:2 (kon.)
St. Louis – Florida 1:3 (kon.) | Calgary – Dallas 4:3 (3:1 po s.n.) | Los Angeles – Vancouver 2:1 (po pr.)
San Jose – Pittsburgh 1:5 (kon.)
Los Angeles Kings
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Vancouver Canucks
Středa 02.12.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

58:23
    Vyloučen Radim Vrbata na dvě minuty za hákování.

48:52
    Vyloučen Daniel Sedin na dvě minuty za hákování. Šance pro domácí.

36:19
    Vyloučen domácí Nolan na dvě minuty za sekání. Komerční přestávka.

31:29
    Vyloučen Edler na dvě minuty za držení. Přesilovka pro domácí.

26:10
    Vyloučen domácí Jake Muzzin na dvě minuty za podražení.

19:46
    Vyloučen Marián Gáborík na dvě minuty za držení.

09:22
    Vyloučen Matt Bartkowski na dvě minuty za nedovolené bránění. Hráč hostů nevěřícně kroutí hlavou – "Já nic neudělal, za co jsem vyloučený?" Nic to nemění na faktu, že si přesilovou hru zahraje také domácí tým.

06:55
    Vyloučen Milan Lucic na dvě minuty za hru vysokou holí. Následuje komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 47. Doughty (Shore, Gáborík), 63. Kopitar (Carter) – 8. Daniel Sedin (Sedin, Weber)

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, McNabb, Martinez, McBain, Ehrhoff – Gáborík, Kopitar, Pearson -Toffoli, Carter, Lucic – Lewis, Shore, Brown – Nolan, Andreoff, Clifford
    Vancouver Canucks: Markström (Miller) – Tanev, Edler, Weber, Hamhuis, Bartkowski, Sbisa – Hansen, Sedin H., Sedin D. – Burrows, Horvat, Baertschi – Vrbata, McCann, Prust – Dorsett, Cracknell, Pedan

Rozhodčí: Hebert, L'Ecuyer – Sharrers, Sericolo